Zimowy sen

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
dydko

Zimowy sen

Post autor: dydko »

Panowie coś nasza Brać na Podkarpaciu zapadła w sen zimowy.
Proszę się pochwalić ładował ktoś ostatnio aku? "aktywnie"
Pogoda czasem dopisuje ja osobicie posmigałem dokoła miasta w zeszłym tygodniu było całkiem przyjemnie.
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Zimowy sen

Post autor: voti »

Aku odpięte, moto postawione na centralce i byle do wiosny !!
Czerwony potwór
Zielony

Re: Zimowy sen

Post autor: Zielony »

no niestety ale Suza stoi w garażu w domu rodzinnym a ja w Rzeszowie siedzę bez niej... :(

Pogoda jeszcze niekiedy do jazdy na krótkie trasy by się naddała ale co zrobić jak sprzęt daleko ... jedyna nadzieja to to, że w święta pogoda pozwoli na spacer z moja piękną :moto: :D

ale jeśli nawet pospacerujemy to to już ostatni spacer tej zimy będzie ... Po świętach oddaje siedzenia do tapicera żeby zrobił mojej malutkiej nowe poszycia, wyciągam aku i pozwolę jej spać (ewentualnie jeszcze kilka innych rzeczy do zrobienia się znajdzie: klocki, płyn Dot4, uszczelniacze do przeglądnięcia, no i łożysko czy cuś tam w skrzyni biegów co mi jeszcze w poprzednim sezonie zaczęło się odzywać).

pozdrawiam
dydko

Re: Zimowy sen

Post autor: dydko »

Witam Braci

Myślałem już przez chwilę że nikt nie zagląda na nasze Podkarpacie.
Aura kapryśna to fakt u mnie moto w pod ręką więc nie mam problemu jak się tylko cieplej trochę.
Niestety lada dzień siedzonko pojedzie do przeróbki więc też będę uziemiony.
kicek
Moderator
Moderator
Posty: 962
Rejestracja: pn, 16 lip 2007, 21:19
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Zimowy sen

Post autor: kicek »

Ja to niestety jak jest pogoda to nie mam czasu, żeby troszke pośmigać. Trzeba czekać do wiosny :(
ByłGSR 600A K7 + IXIL teraz została pustka :(
http://www.bikepics.com/members/kicek/
Galeria
TEL. 608-284-938
wicherbg

Re: Zimowy sen

Post autor: wicherbg »

Zima teraz tylko narty, moto sobie stoi tylko aku w pokoiku mi przypomina ciodziennie co czeka na wiosne. Narazie jednak ciesze sie jak robi sie bialo narty tez fajna frajda :-)
Zielony

Re: Zimowy sen

Post autor: Zielony »

no i stało się :D pogoda dopisuje...może zimno ale za to suchy asfalt i nie ma żadnych opadów.

Pierwsze kilometry tej zimy już za mną :moto: wczoraj 20 km zrobiłem. Dziś ruszam pokonywać następne i walczyć z zimnem :twisted:
W takich chwilach marzę o podgrzewanych manetkach :)

pozdrawiam
jurand
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 21:06
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Zimowy sen

Post autor: jurand »

witam z pomorskiego

taki odważny nie jestem śmiganie o tej porze troche ryzkowne jest,ale do odważnych świat ...........
u mnie aku i moto w ciepłym pomieszczeniu i ma jak u mamy za piecem
,a odwiedze piękne nasze góry i będe śmigajacy inaczej :snieg: :snieg: :snieg: i narty

pozdrawiam
cz350,jawa350, cz350 długo nic i GSX 750F,GSXR600 K7
hayabusa 1300 K7
jurand7@zipnet.com.pl
509864499 /B Rh+
marvin

Re: Zimowy sen

Post autor: marvin »

Zima słaba, ale dzisiaj rano ciężko było spod bloku wyjechać na 4 kołach.
A moto stoi rozebrane w garażu na części - reflektor rozłożony do czyszczenia, reszta czeka na wymianę łańcuszka rozrządu, regulacje zaworów i gaźników. I okazało się, że do spawania nadaje się gmol i miejsce gdzie gmol do ramy się przykręca.
To chyba tyle z zimowej relacji...

Aha. Akumulator ładowałem - ale prostownikiem ;)
wicherbg

Re: Zimowy sen

Post autor: wicherbg »

Gdzie bedziesz dawal do regulacji ja bym moja zabawke dal do sprawdzenia i regulacji
ODPOWIEDZ