trza by sie rozpoczac !!!

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Zablokowany
legion

trza by sie rozpoczac !!!

Post autor: legion »

choc tresc tego posta nawiazuje do wczesniejszej mojej wiadomosci ale co tam - licza sie ilosci napisanych postow he he ( moze mnie ktos zmieni z tego zlajtowanego motonite na np jego wysokosc imperator zachodniopomorskiego.... :twisted: - w sumie czyj byl to pomysl ?? mnie sie bardzo nie podoba :( wczesniej bylo lepiej ....) te tytuly zywcem sciagniete z nie powiem skad :evil:
a wracajac do tematu : dawac propozycje gdzie i kiedy !!! i trza sie wrescie spotkac wszyscy !!!
I nie pisze tego dla samego siebie !!! wiec odpowiadac bo w zeby :twisted:
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1243
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: trza by sie rozpoczac !!!

Post autor: Robert »

Legion, no co ty? Już się wszyscy wystraszyli. Nie bądź taki groźny. Mnie osobiście bardzo się podoba "lajtowy motonita". Zawsze to coś!!
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
studi

Re: trza by sie rozpoczac !!!

Post autor: studi »

legion pisze:choc tresc tego posta nawiazuje do wczesniejszej mojej wiadomosci ale co tam - licza sie ilosci napisanych postow he he ( moze mnie ktos zmieni z tego zlajtowanego motonite na np jego wysokosc imperator zachodniopomorskiego.... :twisted: - w sumie czyj byl to pomysl ?? mnie sie bardzo nie podoba :( wczesniej bylo lepiej ....) te tytuly zywcem sciagniete z nie powiem skad :evil:
a wracajac do tematu : dawac propozycje gdzie i kiedy !!! i trza sie wrescie spotkac wszyscy !!!
I nie pisze tego dla samego siebie !!! wiec odpowiadac bo w zeby :twisted:
jeśli to piszesz Ty a nie Twoja żona - to bardzo Ci się dziwę, że jako były moderator
nie wiesz kto zmienia takie rzeczy :roll: może Ci się nie podobać, ale takie stwierdzenia zachowaj dla siebie...żywcem ściągnięte?...a gdzie takie same widziałeś? może ze 2 są podobne, ale żywcem?...

niestety, tego posta napisałeś sam dla siebie i zmęczony chyba już jesteś obecnością w BS...
wykrzykniki, odpowiadać bo w zęby? ...to jakaś pomyłka...
odezwała się chyba urażona duma...
za dużo z Tobą kłopotu Bracie.

dobranoc.
Zablokowany