22.03.2008 - Motoświęconka

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

22.03.2008 - Motoświęconka

Post autor: Darek »

W imieniu ks.Janusza zapraszam wszystkich chętnych na motoświęconkię która odbędzie sie w sobote 22.03.2008 o godz. 13.00 w parafi św.Jana Ewangelisty w starym Fordonie.
A potem wielkie żarcie :D (to co w kaskach lub w koszykach) i na tyłach koscioła kawunia lub herbata.
XJR 1300 na ohlinsah
Yano

Re: 22.03.2008 - Motoświęconka

Post autor: Yano »

Darek pisze:W imieniu ks.Janusza zapraszam wszystkich chętnych na motoświęconkię która odbędzie sie w sobote 22.03.2008 o godz. 13.00 w parafi św.Jana Ewangelisty w starym Fordonie.
A potem wielkie żarcie :D (to co w kaskach lub w koszykach) i na tyłach koscioła kawunia lub herbata.
Melduje że będę z całą rodziną :lol:

8)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 22.03.2008 - Motoświęconka

Post autor: Bidziu »

No i po święconce, byłem dosłownie przelotem, ale najważniejsze że jaja poświęcone, a i spotkałem kilku znjomych. Niestety pewnie z powodów pogodowych tylko kilku. Yano - Darek mówił, że gdzieś tam się kręcisz, ale nie sposób mi było Cie rozpoznać i tylko przeleciałem po znajomych i w drogę... Mam nadzieje, że niedługo zorganizujemy jakieś małe spotkanko z większą frekwencją kujawsko-pomorskiego BS squad!
ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM! I NIE DAJCIE SOBIE WYDMUSZEK ZROBIĆ! :D:D:D Jak już to tylko malować :twisted:
kom. 796 090 896


GMINA
Yano

Re: 22.03.2008 - Motoświęconka

Post autor: Yano »

Stałem przy wejściu do kościoła po lewej.Ale jeszcze się spotkamy.
pozdro. :lol:

8)
ODPOWIEDZ