Wydech Maraudera

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Archi

Wydech Maraudera

Post autor: Archi »

Witajcie Bracia .
Wszyscy piszą jak przerobić wydechy z cichych na głośne .
A ja mam pytanie jak zrobić odwrotnie , na może nie na całkiem ciche ale jestem ciekawy czy można to zrobić . Stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem Maraudera VZ800 i najprawdopodobniej ma wybebeszone wydechy .Zakładam , że fabryczne bo mają znaki Suzuki
dźwięk jest super , ale.... jak się siedzi 5-6 godzin w siodle , to głowa
boli i nie trzeba już pić browara.
Kumpel , który jeżdzi ze mną trzyma się 300-400 m za mną , bo twierdzi że nie słyszy swojej maszyny :D
Bedę wdzięczny za rady
wlosek

Post autor: wlosek »

powiem tak , tez miałem puste rury, mozna w nie załadowac specjalna "watę" do tlumienia dzwieków ale kosztuje ona ze 100 eurasów. ja zamontowałem kiedys po 3 myjki do naczyn takie z mosiądzu z wiorów , fajnie to grało, a tak profesjonalnie to na giełdzie w Poznaniu jeden gość miał oryginalne tłumiki do marudy po 600zł ( mieł je w zeszłym roku i i widziałem je jeszcze w maju tego roku .chyba pełne ruru nie są w modzie ....
Archi

Post autor: Archi »

Dzięki za radę .Narazie tak jeżdżę , chyba się powoli nawet zaczynam przyzwyczajać , będę musiał jeszcze raz przemyśleć to wyciszenie , ale na to
będzie czas w zimie :)

Archi
ODPOWIEDZ