"MIELEC"

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Zablokowany
prymek

"MIELEC"

Post autor: prymek »

Ello!
Kto z Braci nie z Policji? To mysle ze poprze pomysl obrendowania sie na wyjazd pod Wawe!
W imie tych co ... !
Szacunek i dzialanie a nie tylko czcze gadanie i ogladanie sie za swoim cieniem!
Pzdr
prym
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 792
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

ok

Post autor: Bartłomiej »

tylko pozostaje problem, gdyby nasz kolega z mielca nie został w taki czy inny sposób zatrzymany , pojechał by dalej i wbił w grupe przedszkolaków na przejściu dla pieszych ??, co wtedy ? kto byłby winny ? policja że nie potrafiła zatrzymać motocyklisty ?.Taki problem mnie nurtuje od samego dnia tego wypadku. Poza tym , mamy podobno bardzo liberane prawo dot.kontroli drogowej.Znam przypadek kiedy amerykanin który w polsce przekroczył znacznie prędość autem, został zatrzymany przez policję, dostał mandat i podziekował policji, bo w stanach za podobne wykroczenie został by po pierwsze wyciągnięty z auta, rzucony na maskę, skuty i adwokat załatwieł by mu wyjście za kaucją.......
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Tak Barts życie nie jest łatwe a interpretacja na gorąco przez osoby nie będące na miejscu jest często złudna , bo działa tu głuchy telefon i w zasadzie mamy doczynienia więcej z plotką niż z informacją !! Life is brutal !! Wybór w takich sytuacjach jest nie wątpliwie trudny i każda strona zawsze będzie zarzucać drugiej tendencyjność.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Pawel_H

Post autor: Pawel_H »

Witam
Przypomniała mi się obława na tygrysa w której ginie weterynarz, moim skromnym zdaniem to nasza policja za dużo błędów popełnia.
W sprawie tego chłopaka z Mielca jest wiele pytań np.dlaczego się nie zatrzymał do kontroli drogowej? był po alkoholu? nie miał prawka (nie znał przepisów w takim razie), jak szybko jechał, 140km?? kto znas śmigał tylko tyle? a może nie było żadnej kontroli wcześniej i on poprostu niewiedział że jest na niego obława, myślę że się nigdy tego niedowiemy.
Pozdrawiam
Zablokowany