Wyścigi motocyklowe + skoki RedBul, Poznań, 31.05-1.06.2008

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Wyścigi motocyklowe + skoki RedBul, Poznań, 31.05-1.06.2008

Post autor: powell »

Jak już pewnie niektórzy zauważyli (http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =a&start=0) w najbliższy weekend w Poznaniu odbywają się dwie ciekawe imprezy:
- wyścigi motocyklowe na torze w Poznaniu z udziałem naszych kolegów z Bractwa (sobota + niedziela),
- konkurs skoków RedBulla (niedziela),

Dodatkowo, w sobotę wieczorem, jak poinformował Emil, będzie wykład na temat jazdy sportowej, który wydaje mi się, może być ciekawy.

Wstępnie umówiłem się już z Prymkiem, że jedziemy, ja nawet zostanę w Poznaniu na noc. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć, to zapraszam.
Proponuję zbiórkę w sobotę o godzinie 8:00 na stacji benzynowej na Szubińskiej, tej na wysokości WZL 2 (miasto Bydgoszcz ;)). Czekamy 15 minut i jedziemy do Poznania.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
prymek

Re: Wyścigi motocyklowe + skoki RedBul, Poznań, 31.05-1.06.2008

Post autor: prymek »

prymek pisze:Sobota: Tor Poznan!
Razem z Powellem dotarlismy rano na tor (problem z wjazdem bo nie ma Pani od biletow-wiec przez godzinke lookamy z mostka przy wjezdzie na wyczyny zawodnikow), upal niemilosierny (przydalby sie scottoiler jako dozownik plynow) ale warto bylo - nie ma to jak looknac na zywca (szczegolnie od podszewki-dzieki AdamOSA) na takie sciganie, BS Squad w dobrej formie (mam nadzieje ze po nd jeszcze w gore)- gratki dla Adama za poprawienie zyciowy (wkoncu BS doping w sumie byl liczny), pogaduchy z Bracmi (miejscowymi i przyjezdnymi), wstepne plany na Moto GP Brno-siepien chyba), wyklad Pawla Szkopka na temat jazdy i tuningu oraz filmik z ich udzialu w zagranicznych wystepach (warto bylo tak dlugo czekac) zajefajny, no i powrot ze speed-janem (w tajemnicy chyba "wpadl po oponki") w nd o 0.30 pod garaz:)
pzdr
prymek
Naprawde bylo warto
ODPOWIEDZ