Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
lolekszczecin

Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: lolekszczecin »

Witajcie.
Jaestem nowym członkiem BS ze Szczecina. Chętnie poznał bym Braci i Siostry, dlatego mam pytanko... czy moze jest organizowane niebawem jakieś spotkanie? Jeżeli nie to może warto było by się spotkać i pośmigać razem?
Pozdrawiam.
Hube

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: Hube »

Czołem,

Bezpiecznego śmigania i dużo funu na drodze!

A'propos spotkania... właśnie się skończyło rozpoczęcie sezonu BS w Borsku więc spóźniłeś się o dosłownie chwilkę. Ja niestety nie byłem, ale po wypowiedziach uczestników widzę, że było... rock N' roll'owo.

Hube
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: FUTEK »

Witam, ja jestem ze Stargardu w Szczecinie jest kilku braci ale dośc ciężko nam razem się spotkac. Więc lepiej bedzie jak w podpisie podasz namiar do siebie i jak coś bedzie to damy znac. Zaglądaj też często na forum może tu coś znajdziesz.

A tak z innej dziedziny - ZASADY:
W avatar wlkej swoją twarz.
zanim zadasz pytanie na forum to najpierw dobrze poszukaj czy temat już był.

Witam serdecznie i życzę szerokości.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
dayanek

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: dayanek »

Hej,
witanko. Rzeczywiście trudno się tak naprawdę spotkać w całości :) Raczej widujemy się fragmentami ;)
Ja śmigam czerwonym GSX 1100F codziennie do pracy, więc jak będziesz widział - możemy się zatrzymać na chwilkę i pogawożyć :)
pozdrav
--
dayanek
qNTos

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: qNTos »

Fakt, spotkania w dużym gronie nam się rzadko zdarzają, ale niedługo coś zorganizujemy/ Ja póki co mam magisterkę i egzamin dyplomowy na głowie, ale jak się ogarnę to zorganizujemy jakiegoś grilla Bractwowego (proponuje w mojej chacie w Czarnowie póki jeszcze się nie sprzedała :P ). Przy okazji polatanka będzie bo to jakieś 60 km od Szczecina. Ale tak czy siak to najwcześniej za miesiąc.

Póki co, szykuje się przejazd do Kołobrzegu i spowrotem w tym tygodniu, nie wiadomo jeszcze tylko dokładnie w który dzień, ale będziemy informować :] Pozdro!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: FUTEK »

Tutaj są szczeguły Kołobrzeskich odwiedziń:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 098#p84098

Zapraszam do jazdy.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
Abe

Re: Witam... Jestem nowym członkiem BS...

Post autor: Abe »

No witamy - skoro mamy w gronie nowego braciszka to moze się jednak zmobilizujemy i zrobimy spotkanie. 6 jest zlot junaka wiec i tak pewnie sie zobaczymy. Pozdro
ODPOWIEDZ