moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: powell »

Dzisiaj o 12:00 w Bydgoszczy otwarty zostanie nowy salon z akcesoriami motocyklowymi. Ma to być filia sklepu internetowego http://www.moto-akcesoria.pl.
Może nasz rejon przestanie być pustynią motocyklową ?

Adres salonu: Gdańska 128.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: powell »

Byłem pierwszego dnia, zobaczyć, jak się rozpakowują :oczko:
Trochę gratów już mają na miejscu, w razie potrzeby zamawiają ze Szczecina lub bezpośrednio z Louisa. Za transport z Niemiec oczywiście klient nie płaci. Mają już numer GG, pod którym można się dowiedzieć o dostępnych towarach.

Zapomniałem zapytać o zniżki dla BS, ale nasz Moderator Kropek nie zapomniał i dzięki temu wiemy, że
Bractwo Suzuki ma 10% zniżki w sklepie!
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: Jos. »

Paweł, a co tam na miejscu można dostać? Coś w ogóle mają od ręki czy trzeba wszystko wcześniej zamiawiać?
Kropek, z Tobą kuj-pom nie zginie :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: powell »

Mają trochę rzeczy na miejscu. Nie jest to wielki salon, ale też nie mikroskopijny, taki na miarę naszego regionu.
Są buty motocyklowe (widziałem głównie chopperowe), spodnie, kurtki, rękawice (głównie Probiker), ochraniacze, buzzery, drobiazgi do czyszczenia i konserwacji ubrań i maszyn itp.
Sklep otwarty jest w "nieludzkich" (dla obsługi) porach: w dni powszednie od 10:00 do 20:00, w sobotę od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Jeszcze o zniżce 10% dla BS: niestety nie dotyczy ona towarów objętych promocją!
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Kirk

Re: moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: Kirk »

To co to za zniżka ?! :angry_smile:
A na poważnie, ja już u nich kiedyś (przez www) zakupiłem rękawice Probiker'a...niestety nie mogę o nich niczego dobrego powiedzieć...no ale może akurat taki egzemplarz się trafił...
Dobrze że jest ten "saloon", w regionie prawie jak na pustyni jeśli chodzi o moto sklepy, a tak przynajmniej większy wybór będzie :mrgreen:

Pozdrawiam!
prymek

Re: moto-akcesoria.pl otwierają salon w Bydgoszczy

Post autor: prymek »

Wlasnie pokupowalem sobie troche "pierdolek".
Mozna u nich w sklepie sprawdzic czy dany produkt maja w Szczecinie (jesli tak to 1-2 dni czeka sie na towar), maja prikaz pobierac zaliczke jak cos zamawiasz (rozumiem to przy zakupie np. kombi za 2 kafle ale przy zakupie czegos za 50 pln to troche smiech) ale mozna to ominac jak sam zrobisz zam z ich str (z odbiorem w salonie) luz zrobi to sprzedawca :)
Mozna tez zamowic np. kilka podobnych artykulow z czego wybralem jeden po ogledzinach (wiec ogolnie pomimo niewielkich stanow magazynowych-chociaz jak na b-skie sklepowo-motocyklowe realia to wcale nie takie male-zakupy pozytywne)
Podobnie to funkcjonuje w intermotors (sciagaja dany artykul w ciau 24h -o ile jest na glownym magazynie-bez obowiazku zakupu i zaliczek-cena jak najbardziej do mocnej negocjacji)
pzdr
prymek
ODPOWIEDZ