Mapa BS Lubelskiego

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: snajper »

Witam
A zaproś BS Silesian Sqad, a może całe BS na rozpoczecie sezonu 2009 ? Za pomoca tej mapki gwarantuje Ci ,że dojedziemy.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
Macius-Master
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 321
Rejestracja: wt, 13 mar 2007, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Wawa

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Macius-Master »

gosiasv pisze:haha czy to znaczy ,że wszelkie imprezy z lubelskiego będą u mnie ? bo jestem po środku ;)
Nie nie Gosiu imprezy będą u mnie mieszkam w Niedźwiadce okolice Stanina, zgadzam się na opublikowanie mnie na mapie :angry_smile: :mrgreen:
A to wszystko wina Ojca dyrektora...

Suzi GSXR750
tel 500-718-411
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: adamo »

Albo u mnie na zagrodzie.
A mapka w porządku.
Był romecik, Jawy 350, MZ 251, GSX600f
jest DL 1000 V-Strom
tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: tomaszrtl »

Macius-Master pisze:...zgadzam się na opublikowanie mnie na mapie :angry_smile: :mrgreen:
Się robi :wink:
DRZ400sm
gosiavs
BS Brother
BS Brother
Posty: 391
Rejestracja: śr, 11 cze 2008, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Kontakt:

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: gosiavs »

teraz wszyscy będą chcieli ,żeby u niego robić imprezkę , bo wtedy najblizej do domu :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba,
a niegrzeczne mają raj na ziemi:))
intruz
503054613
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4260
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Emil »

tomaszrtl pisze:Wystarczy głos którejkolwiek z osób, których nicki zamieszczone są na mapce iż z jakichś powodów nie życzy sobie obecności na niej swojego nicka a będę je usuwał.
wlasnie o tym mowie, nie umieszczac i usuwac tylko najpierw pytac a potem umieszczac!
jak juz umiescisz raz to tak na prawde nie da sie tego usunac bo zawsze jakies automaty zrobia kopie
informacja, woda pitna i surowce energetyczne to trzy najcenniejsze rzeczy na tej planecie, kolejnosc nieprzypadkowa ;)

poza tym opierajac na jakims systemie mapowym (chocby to nieszczesne google) nie trzeba sie wcale ograniczac do jakiegos wojewodztwa, mozna zrobic wszystkich (ktorzy chca byc umieszczeni) w podziale na panstwo/wojewodztwo/odleglosc od jakiegos punktu czy cos

mozna rowniez np. zrobic jakas osobe odpowiezdzialna za dany obaszar, dodawac ciekawe trasy, punkty godne wizyty itp (z mozliwosci wyswietlania/nie, jakies szukanie po kategoriach)

w sumie mozna by pomyslec o wydlubaniu jakiegos konkretniejszego systemu i zintegrowac to z nawet profilem BS (poza danymi kazdy kto by chcial by sobie ustalil swoje miejsce zamieszkania i potem wyswietlane na zbiorczej mapie+w jego profilu), ja ew. moge cos pomoc technicznie zrealizowac
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ