Czas rozstać się z moją pięknością ...

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Zablokowany
Eciak

Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Eciak »

Wiem że to nie ten dział ale może ktoś chętny ?? myślę że warto ... moto ogólnie znane :)

Niestety rozstaję się z intruderkiem - Motor w stanie idealnym po przeglądzie 6000km na gwarancji. Zakupiony w salonie w Poznaniu (u Mielocha :(). posiada wiele dodatków: - manetki + kolce kuriakyn - migacze LED przód tył kuriakyn - lusterka kuriakyn - alarm Fox - wydechy Vance&Hince - fuel pack V&H - gmole akcesoryjne suzuki - przerobienie tylnego błotnika - skóra na bak akcesoryjna suzuki - mocowanie tablicy custom + oświetlenie LED w śrubie
TELEFON DO MNIE 601702220 (Eciak)
ZDJĘCIA SĄ NA ALLEGRO :

http://moto.allegro.pl/item523648909_su ... _2007.html

A I JESZCZE OFERTA SPECJALNA DLA BRACTWA CENA Z ALLEGRO - 3000 tylko proszę bez targowania + dokładam wszystkie oryginalne części tz. wydechy, kierunki, lusterka, sondy lambda ...
Ostatnio zmieniony czw, 8 sty 2009, 16:20 przez Eciak, łącznie zmieniany 3 razy.
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: FUTEK »

Link nie działa.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: speed »

ten działa TU
[
Hube

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Hube »

Ze swojej strony dodam jedynie, że Intruza od Eciaka mocno polecam. Miałem okazję przejechać 300 km na tym sprzęcie i stwierdzam, że grzmi i prowadzi się tak jak wygląda, a wygląda bosko. Godny polecenia sprzęt.


Hube
Eciak

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Eciak »

futek pisze:Link nie działa.
Dzięki poprawiłem
SUZINAS
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 528
Rejestracja: ndz, 2 kwie 2006, 18:46
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Augsburg/Gliwice

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: SUZINAS »

Eciak pisze:Wiem że to nie ten dział ale może ktoś chętny ??
Eciak to jednak wiesz, czy nie wiesz? Jest odpowiedni dzial na ogloszenia i przeciez jesli ktos bedzie szukal to wlasnie w nim a nie po calym forum (nie musisz powielac). Jeszcze niedawno Twoj post by tu dlugo nie powisial, a ze sie ostatnio troche rozlazlo to jest jak jest.

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =31&t=1099 :!: :!: :!:

Pozdro :angry_smile:
+48604276100 +491729778995 http://www.bikepics.com/members/suzinas/
GSX1100g -> GTS1000 -> GSX1400K2 -> SV1000SK3 -> GSX-R1000K4 -> GSX-R1000K6
GMINA
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Piniu »

Potwierdzam słowa Hube, sprzęcik jest godny polecenia. Jedyną jego wadą jest nienawiść sąsiadów -gratis ;-)
Pozdrawiam
Piniu

Hube pisze:Ze swojej strony dodam jedynie, że Intruza od Eciaka mocno polecam. Miałem okazję przejechać 300 km na tym sprzęcie i stwierdzam, że grzmi i prowadzi się tak jak wygląda, a wygląda bosko. Godny polecenia sprzęt.


Hube
Eciak

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Eciak »

SUZINAS pisze:
Eciak pisze:Wiem że to nie ten dział ale może ktoś chętny ??
Eciak to jednak wiesz, czy nie wiesz? Jest odpowiedni dzial na ogloszenia i przeciez jesli ktos bedzie szukal to wlasnie w nim a nie po calym forum (nie musisz powielac). Jeszcze niedawno Twoj post by tu dlugo nie powisial, a ze sie ostatnio troche rozlazlo to jest jak jest.

:arrow: :arrow: :arrow: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =31&t=1099 :!: :!: :!:

Pozdro :angry_smile:
Nie chcesz nie czytasz - powieliłem tutaj bo bracia z Poznania którzy nie koniecznie szukaja nowego sprzęta ale maja znajomych - moga mi pomóc.
Tu i tak się niewiele dzieje tak więc mój post chyba nikomu nie przeszkadza - chyba że Tobie to sorry ...
Dobrze, że są tacy którzy pilnuja porządku.. Swoja drogą w "instrukcjach" które mi przysłałeś nie jest napisane że nie można informować w innych działach o sprzedaży maszyny.

Pozdrawiam :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czas rozstać się z moją pięknością ...

Post autor: Lechul »

Eciak pisze:(..)powieliłem tutaj bo bracia z Poznania którzy nie koniecznie szukaja nowego sprzęta ale maja znajomych - moga mi pomóc.
Trzeba było powielić jeszcze w innych regionach :? wzrosłyby szanse na szybką odsprzedaż...
Treści z gatunku "nie chcesz nie czytasz" umieszczamy w Hyde Parku.
Eciak pisze:Swoja drogą w "instrukcjach" które mi przysłałeś nie jest napisane że nie można informować w innych działach o sprzedaży maszyny.
Ale wynika z tych "instrukcji", że właśnie w takim celu został stworzony dział " sprzedażowy". Jak znajdziesz na forum tekst mówiący o tym że ktoś poszukuje maszyny to możesz w odpowiedzi zalinkować do swojego ogłoszenia.
EOT :angry_smile:
P.S.
Suzinas pisze:Jeszcze niedawno Twoj post by tu dlugo nie powisial, a ze sie ostatnio troche rozlazlo to jest jak jest.
Nic się nie rozlazło :twisted: Oko Saurona czuwa :twisted:
Czekałem na reakcję wielkopolskiego Moda ale pewnie na narty się wybrał.
Pozdrówka for all !!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany