wiosenne śmiganko

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Mario1

wiosenne śmiganko

Post autor: Mario1 »

witam. jutro tj.21marca jadę z grupką znajomych na wiosenne śmiganie do Torunia,z Toronto śmigamy już większą grupą do Świecia na ognisko pod zamek i tam mamy pożegnać zimę.Chętnych zapraszam jutro stacja Dulcet na wylocie na Toruń za mostem w Fordonie godzina 11,jedziemy na rynek w Toronto. pozdrawiam
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: Darek »

A imprezka u Dragstara to h.. ? :evil:
Tak na powaznie to chyba za zimno jutro będzie ,no chyba wymiękam.
XJR 1300 na ohlinsah
Mario1

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: Mario1 »

chętni są więc dozobaczyska. do was też chcemy wpaść na barszczyk :wink:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: KROPEK »

Powiem szczerze, że widziałem dziś z rana 2 motongi jak wracałem z roboty ale na sam widok kochones mi się skórczyły z zimna, udanej zabawy no i oczywiście grypo precz :mrgreen: !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Mario1

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: Mario1 »

no i po śmiganku i spaleniu marzanny.z Bydzi wyjechaliśmy w jakieś 15 motocykli do Totonto. tam na Rynku czekało na nas jakieś 20 może więcej motorków,całą ekipą śmigneliśmy do Świecia pod zamek i przy ognisku piekliśmy kiełbaski,a na koniec spaliliśmy marzanne. wszyscy rozjechaliśmy się do domów małymi grupkami.ja nakreciłem jakieś 150km i naprawdę nie było zimno,troszkę przeszkadzał tylko boczny wiatr. pozdrawiam wszystkich.
lukkasia
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 30 gru 2008, 11:10
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: lukkasia »

No to też się pochwalę naszym wiosennym śmigankiem...

Tak mi w serduchu radośnie :D - to był mój pierwszy raz :oops: i pierwsze 50 km na :moto: .
Rozpoczęliśmy z Powell'em pierwszy wspólny sezon!!

Wyruszyłam na Suzi na prrrrawdziwą trasę... Taką z plastikiem w kieszeni, z duszą na ramieniu,
z bananem na ustach, tylko wiatru we włosach zabrakło (zimno było piiiii...jak cholera)...
jeszcze kwadratowo na zakrętach, jeszcze gasnąco przy ruszaniu, ale pięknie, własnoręcznie i
dumnie... Cieszę się tak, że mi słów brakuje na opisanie tej radochy, a małż pęka z dumy!!
Pozdrowionka
lukkasia :D
_________
GS500E '03
_________
Zamiast czekać na wielkie szczęście, trzeba cieszyć się małym
Mario1

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: Mario1 »

lukkasia moje gratulacje. szerokości życzę. :moto:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: wiosenne śmiganko

Post autor: KROPEK »

Kaśka :brawo: słyszałem, że twoja imienniczka również dziś pomykała. Paweł mówił, że kombi ciasne jak podpinkę założył a to duma go rozpierała :mrgreen: !! Gratuluję udanego rozpoczęcia sezonu, choć słyszałem, że ktoś w Fordonie nieźle maszynę na winklu osiedlowym pokulał, jeszcze zimnawo, jeszcze kupa piachu na drogach a więc ostrożnie proszę !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ