Nowy forumowicz

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
yogurt

Nowy forumowicz

Post autor: yogurt »

Witam wszystkich,

Jestem nowym użytkownikiem forum oraz Suzuki (Wrocławia nie, bo używam go od lat przeszło 12). Chwilowo nie latam, bo mimo posiadania w sumie 6 maszyn jakoś nie dorobiłem się prawa jazdy 8) (jestem w trakcie kursu).
Coś o sobie - moja ksywa to Yogurt (Crazy), ponieważ jestem Yogurt i jestem Crazy ("Majstersztyx" to ja). Mieszkam we Wrocławiu, ale pochodzę z okolic Żywca. Ulubiony motocykl to chopper marki dowolnej :D
Posiadany przeze mnie motocykl Suzuki to custom zbudowany na bazie Svage i Maraudera (fotka tu); nabyłem go jesienią zeszłego roku ale dopiero teraz udało mi się go przytargać do Wrocławia i uruchomić (tymi ręcami i tymi palcyma).
Poza tym posiadam dwa Junaki (oba w limitowanej wersji DIY), SHL Gazelę i dwa motorowery.
Obecnie po mieście poruszam się samochodem marki Volvo (czytaj: autobusami komunikacj miejskiej).
No i tyle na początek :) Mam nadzieję, że moja obecność tu będzie obustronnie owocna :)

Pozdrawiam!

Yogurt (Crazy)

PS. Jakby ktoś z Was szukał garażu we Wrocławiu w okolicach Inżynierskiej/Kruczej, to za partycypację w ponoszonych przeze mnie kosztach wynajmu możemy się podzielić miejscem ;)
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Witam, witam!

Ciekawa ta MIX maszyna :)
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
yogurt

Post autor: yogurt »

Witam :)
Omega pisze:Ciekawa ta MIX maszyna :)
Ciekawe w tej przeróbce jest to, że dokładnie i bardzo kontrastowo widać, do którego momentu pieniądze na przeróbkę były, a kiedy się skończyły i zaczęła się rzeźba/rzeźnia ;) Ale baza do własnoręcznego grzebania jest, a to właśnie tygryski lubią najbardziej :twisted:

Pozdrawiam,

Y (C)
shooya

Post autor: shooya »

Witam na forum BS

Ten silnik od VZ 800 to niezly kopniak dla tej ramy :)

Wytrzyma ?

Pozdrawiam
Jarek

Post autor: Jarek »

Hi,
kiedyś (i nie wiem co się stało) na forum występowałem pod nickiem Kirek (Jerry), od piątku mam nowy login Jarek
Już jest nas 4. Kiedy zaliczysz kurs i już oficjalnie będziesz śmigał chyba po najgorszych drogach w Polsce (czyt. wrocławskich) :(
Do rychłego zobaczyska
pzdr
Jarek (Jerry, Kirek)
Dom

Post autor: Dom »

no hej,
szkoda ze nie widze tego zdjecia bo cos mi komputer do dupy dziala...
do zobaczenia
Ender

Post autor: Ender »

Strzała Yogurt!
Rób szybko papierek i zaczynamy śmigać :D A co do maszynki to choć nie gustuję w bulgotnikach to muszę przyznać, że prezentuje się zacnie. :ok2: Pozdro.
yogurt

Post autor: yogurt »

Witam, witam ;)
shooya pisze: Ten silnik od VZ 800 to niezly kopniak dla tej ramy :)
Wytrzyma ?
Powinna. Motocykl od roku 2002 tak jeździ i nie widać negatywnych skutków :) Spawy się trzymają, rama jest prosta - więc jestem dobrej myśli.
BTW, ta rama nie jest z Savage - a przynajmniej nie w całości...

pzdr

Y (C)
yogurt

Post autor: yogurt »

Elo,
Dom pisze:szkoda ze nie widze tego zdjecia bo cos mi komputer do dupy dziala...
Bo wrzuciłem link do fotki a nie samą fotkę :( Już sie poprawiam :)

pozdrawiam,

Y (C)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn, 2 paź 2006, 08:35 przez yogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
yogurt

Post autor: yogurt »

Dzięki wszystkim za powitanie!
Co do kursu, to ze względu na pracę i niesprzyjające warunki pogodowe zaliczanie kolejnych godzin idzie mi jak po grudzie :) Terminu ciagle nie mam wyznaczonego :furia: Ale nie jest źle, kodeks drogowy w małym paluszku, ósemki kręcę jedną ręką :peace: (oczywiście, nie na moim potworze :> ) Jedynie się boję, że mnie nerwy zeżrą albo trafię na durnego egzaminatora :D
Jak zdam to dam znać :)

pzdr

Y (C)
Jarek

Post autor: Jarek »

Spox na Ziebickiej nie jest żle, tylko przypadkiem nie wpadnij na pomysł i nie ubieraj się w ciuchy motocyklowe.
Instruktorow gul skacze i oblewają.
Mi znajomy mówił , że patrzą przez palce i generalnie do kat A nie przywiązują większej wagi.
Kokosy mają z B przecież. W każdym razie powodzenia
jarek
studi

Post autor: studi »

cze yogurt .... :D
ale ty masz WIELKI jezyk.. :boje_sie:
normalnie czad :jezyk:

witamy w BS

ps. sprzęt jak ta lala - i ciekawie zapewnie dudni !! :brwi:


:bye:
ODPOWIEDZ