01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: KROPEK »

Jako, że 01.08.2008 nasz brat Hube się zniewala :-) w naszym regionie i wyraził ogromną chęć abyśmy wsparli go w drodze do zaobrączkowania (czytaj: konwój weselny) :mrgreen:, ogłaszam co następuje: Zbiorka wszystkich sił motocyklowych regionu na ul. Gajowej parking przy firmie OPON-LAN godz. 15:10, ok. godz.15:30 odwieziemy wolnego jeszcze Hube na ul. Sielanka w Bydgoszczy do Pałacu Ślubów a następnie po załatwieniu formalności, zniewolonego już odprowadzimy do Myślęcinka gdzie goście weselni dostapią zaszczytu zniszczenia nerek oraz wątroby a sam zainteresowany nabędzie zezwolenie na nieograniczone odkręcanie manetki podczas jazd nocnych :banana1: (palenie gumy i takie tam :hahaha: jazdy). Proszę o potwierdzenie przyjazdu przez zainteresowanych na miejsce zbiórki.
Pozdrawiam :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: powell »

Będę.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: Maszyna:) »

Będę.
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: speed »

aaa,,,,,,,,, Witam.

Będę.
[
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: Bidziu »

Jasne że będę!! :twisted:
kom. 796 090 896


GMINA
Hube

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: Hube »

Dzięki chłopaki!

Od jutra nie będę miał dostępu do internetu więc juz dzisiaj dziękuję za mobilizację. Będą fajowe zdjęcia :photo:

W poniedziałek mam sesję zdjęciową w jakiejś opuszczonej fabryce w Bydzie lub okolicach na Intruzie Eciaka więc może przybijemy gdzieś piąteczkę i skoczymy w pierwszą po zaobrączkowaniu choćby niedługą wycieczkę. Zgadamy się w piątek, a później jakby co, to telefonicznie.

Raz jeszcze dzięki i dozo w piątek po 15tej.

Still free
Hube
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: speed »

w związku z awarią sieci medialnej u ..........
przekazuje co następuje :mrgreen:

"zmiana panie/panowie , pan młody troche
już w szoku. :roll: Mamy być na 15:00."


propozycja by być na 14:50 MAX
[
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: Maszyna:) »

Jeśli da radę to proszę o przesłanie zdjęć :D oczywiście tych z użytkownikami jednośladów :mrgreen:
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: KROPEK »

Dzięki wszystkim za to, że dotrzymali słowa i zdeklarowani chętni przyjechali poprowadzić zszokowanego naszego brata Hube :angry_smile: , który stracił głowę dla olśniewającej urody :babe: bydgoszczanki :mrgreen: !! Mam nadzieję, że sam zainteresowany był zadowolony. Przy okazji thx za poczęstunek :mrgreen: !! Pychaaaa :mrgreen: !! Szczęścia i pomyślności jeszcze raz dla pary młodej, pozdrawiam !! !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Hube

Re: 01.08.2008 Hube się zniewala - robimy konwój

Post autor: Hube »

Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele!

Dziękuję Wam serdecznie za tak liczne odprowadzenie mnie w tej ostatniej wolnej chwili...
Dziękuję też za zrozumienie dot. zmiany godziny odjazdu. "Nie zrozumiałem dokładnie intencji żony" - tak brzmi ostateczna wersja i tej muszę się trzymać. :)
Dziękuję także, że weszliście do USC, aby dopingować Hubego... :) ...z dziką radością!

Dzięki Wam, już na weselu, przeprowadziłem kilka ciekawych rozmów na temat motocykli, motocyklistów, ..., że nie tacy źli, że fajne chłopaki, że inni też by tak chcieli itepe. Ze swojej strony przypominałem o patrzeniu w lusterka i przepuszczaniu moto w korkach. Ot, taki niewielki wkład w wielką rzecz! Oprócz pomocy mnie, pokazaliście wielu zebranym, że dawcy, gnoje na szlifierkach i samobójcy to margines, że można inaczej!

Mam nadzieję, że nikt nie został pominięty przy poczęstunku. Jeśli tak się stało, bardzo przepraszam i zadośćuczynię w podwójnej wysokości, jako, że "soków" zostało z pół bagażnika. A może zatrzymam na jakieś spotkanko???


Podsumowując, dziękuję Wam bardzo mocno za obstawę, to naprawdę mocne przeżycie. Postaram się nie odpuszczać żadnego konwoju ślubnego w promieniu najbliżych 300 kmów od Poznania.

Zdjęcia oczywiście załączę zaraz po otrzymaniu od fotografa.

Hube. Mąż Hube.
ODPOWIEDZ