Mapa BS Lubelskiego

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Mapa BS Lubelskiego

Post autor: tomaszrtl »

Podumałem, że przydałoby się coś takiego na kształt mapy, na którą wystarczy rzut okiem i wiadomo kto skąd jest i np. za jej pomocą można określić punkt spotkania odległy od wszystkich albo większości uczestników o mniej/więcej taką samą odległość.

Obrazek

Może też być tak, że komuś jest nie w smak z powodu ujawnienia jego miejsca zamieszkania.
Jednak nie operujemy nazwiskami tylko nickami, więc... osądźcie sami.
Mimo to jeśli ktokolwiek nie chce aby jego nick znalazł się na mapce to proszę o sygnał i ją wywalę.
Ostatnio zmieniony śr, 10 wrz 2008, 19:17 przez tomaszrtl, łącznie zmieniany 1 raz.
DRZ400sm
marian07

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: marian07 »

Powiem jedno: pomysł debest.
(Rysio to Opole Lubelskie)
Vais

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Vais »

Pomysl fajny moze by tak stworzyc ogólnopolską mapke
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: qgel »

marekvais pisze:Pomysl fajny moze by tak stworzyc ogólnopolską mapke
tylko kto się podejmie ? konia z rzędem ! :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4260
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Emil »

tomaszrtl pisze:Może też być tak, że komuś jest nie w smak z powodu ujawnienia jego miejsca zamieszkania.
Jednak nie operujemy nazwiskami tylko nickami, więc... osądźcie sami.
Mimo to jeśli ktokolwiek nie chce aby jego nick znalazł się na mapce to proszę o sygnał i ją wywalę.
znaczy ze sie nie pytales poszczegolnych osob przed umieszczeniem? :evil:
to wywal a potem sie spytaj i ew. dodawaj! a nie odwrotnie! (ratuje Cie jedynie slaba rozdzielczosc i mala ilosc danych)
i nie zapomnij opublikowac swojego konta, pinu i hasel do banku :angry_smile:

temat byl przerabiany wielokrotnie, luzik nawt wykombinowal cos dizalajacego - troche czytac inne dzialy :angry_smile:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: snajper »

Witam
Bardzo dobry pomysł,rozdzielczośc b.dobra i jeszcze lepszy pomysł.Emil choć raz sobie odpuść.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
Szkuni

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Szkuni »

Pomysł dobry i łatwy w realizacji (można wykożystać GPS-a i numeracje w miastach). Jednak zamieścić można tylko tych co chcą a i tak taka mapka powinna być dostępna TYLKO dla BS i nikogo innego.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4260
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Emil »

snajper pisze:Witam
Bardzo dobry pomysł,rozdzielczośc b.dobra i jeszcze lepszy pomysł.Emil choć raz sobie odpuść.
nie odpuszcze sobie bo nie mam zamiaru zeby jeszcze wiecej moich danych bylo ogolnie dostepne, i tak jest za duzo, a poza tym umieszczenie pewnych danych razem bez wyraznego pozwolenia osoby zainteresowanej jest NIELEGALNE
(nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie rzeczy mozna wygenerowac z polaczenia ogolnie dostepnych danych, zainteresowani niech poszukaja sobie np "data mining" - a to jeszcze nic..)

pomysl popieram, ale tylko wykonane porzadnie, czyli np. powyzsze!
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: Mar »

Jak juz Emil wspomnial, luzik wykombinowal cos takiego w Pomorskim, wczesniej pytajac sie poszczegolne osoby czy chca byc na mapie zamieszczone.
Z tego co wiem to oparl to na mapach Googla.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: qgel »

nie popadajmy w paranoję, jeżeli ktoś nie chce się ujawniać publicznie to wątpię czy pisze na forum, chyba że daje mu to taką anonimowość..., poza tym zawsze można zgłosić, żeby wymazano dane..., dla mnie pomysł jest bardzo dobry
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
rysio

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: rysio »

A mnie i tak nie da się tam umieścić, bo mapka kończy się na Lublinie.
A dalej na południe to chyba już podkarpackie :wink: drogi tomaszurtl ??
PS. Zgadzam się na opublikowanie mojego miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony śr, 10 wrz 2008, 13:01 przez rysio, łącznie zmieniany 1 raz.
jack_ripper

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: jack_ripper »

Luuudzie . Po co te nerwy :!: .Przecież w podpisach macie nazwy miejscowości i taka mapka nic więcej nie ujawnia niż jest ujawnione. Pomysł nie jest zły. Co niektórzy powinni troszkę dać sobie na wstrzymanie z atakowaniem "wszystkiego co się rusza" na forum bo strach pisać. :?
tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: tomaszrtl »

Emil pisze:...nie mam zamiaru zeby jeszcze wiecej moich danych bylo ogolnie dostepne, i tak jest za duzo...
To że Emil jest z Warszawy i okolic wiadome jest tylko i wyłącznie za sparwą podpisu pod jego zdjęciem, który wykonał osobiście i zapewne dobrowolnie. Póki co nie zabieram się za tworzenie Mapki BS Mazowieckiego, więc Emil możesz być spokojny o swoje dane.
Emil pisze:... a poza tym umieszczenie pewnych danych razem bez wyraznego pozwolenia osoby zainteresowanej jest NIELEGALNE...
Umieszczanie "DANYCH" to nie umieszczanie danych osobowych.
Przykładowo Imię i Nazwisko nie są danymi osobowymi, ponieważ przy ich pomocy nie jesteśmy w stanie zidentyfikować osoby. Natomiast Imię i Nazwisko i data urodzenia lub PESEL to dane osobowe konkretnej osoby i podawanie takowych bez zgody zainteresowanych jest niedozwolone, a takowe na forum (nie tylko lubelskim) się nie przewijają.
W tym temacie nie operuję nawet Nazwiskami, w najgorszym przypadku są to zmodyfikowane imiona. Umieściłem mapkę bez pytania się zainteresowanych o zgodę ponieważ chciałem aby każdy zobaczył o czym jest mowa. Myślę, że w ten sposób udało się uniknąć ewentualnych głosów mówiących o bezsensowności "projektu" przed jego pokazaniem.
Wystarczy głos którejkolwiek z osób, których nicki zamieszczone są na mapce iż z jakichś powodów nie życzy sobie obecności na niej swojego nicka a będę je usuwał.
Pozdrawiam.tomaszrtl.
PEACE :peace:
DRZ400sm
tomaszrtl
Naciagacz Łańcucha
Posty: 241
Rejestracja: pn, 8 sty 2007, 23:08
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lubelskie

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: tomaszrtl »

rysio pisze:...A dalej na południe to chyba już podkarpackie :wink: drogi tomaszurtl ??
Spoko, spoko. Żeby zmieścić całe nasze województwo to mapkę chyba trzeba będzie pociąć.
Powiedzmy... że to... "faza testowa" :lol:
DRZ400sm
gosiavs
BS Brother
BS Brother
Posty: 391
Rejestracja: śr, 11 cze 2008, 20:49
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Kontakt:

Re: Mapa BS Lubelskiego

Post autor: gosiavs »

haha czy to znaczy ,że wszelkie imprezy z lubelskiego będą u mnie ? bo jestem po środku ;)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba,
a niegrzeczne mają raj na ziemi:))
intruz
503054613
ODPOWIEDZ