GSX-R 1000 2009

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: GSX-R 1000 2009

Post autor: EvilD »

Quake pisze:Właśnie dlatego wolę k5/6 różnica w cenie do nowego K9- 100%, więcej frajdy zjazdy 0% lub minus więc po co taka kasa? Jeszcze troszkę do ognia, z power commanderem K&N i takie tam bez hamowni zestrojone na podstawie sterowników ze strony producenta, łoję K7 jak stary traktor, czaiłem się strasznie na K9 bo podoba mi się ten sprzęt ogromnie, ale on jest słabszy od K7 (wykres z MOTOCYKL MAJ 2009) a w dole to nowy wręcz nie istnieje więc dla wyglądu takie siano :beat: ..? PACE Bracia. Aaaaaa przyjedźcie na rozpoczęcie dam wam polatać prawdziwym motocyklem, Co mi tam hihi :lol:
Pozdrawiam 8) 8)
Haha, zastanawialem sie kiedy ktos to powie... Fakt, juz K7 byl dyskusyjny jesli chodzi o "nowosci" w stosunku do K6, ale mimo wszystko uwazam go za lepszy sprzet. Dol dalo sie elegandzko poprawic wywalajac wydechy i katalizator a przynajmniej nie boje sie, ze mi rama peknie, hihi. Dodatkowo zawiasy i geometria pozwalaja na branie duzych winkli nieco szybciej, kosztem zwinnosci i porecznosci na mniejszych zakretach niestety, ale cos za cos. To jednak nie zmiania faktu, ze K7 nad K5/K6 ma cos do zaoferowania. Natomiast K9 nie oferuje w stosunku do poprzednikow praktycznie nic nowego, wszystko juz bylo, wtorne i bez polotu. Szkoda, ze bedziemy maszynke ogladac na dole rankingow porownawczych, bo to kawal dobrego motocykla, tyle ze konkurencja odjechala. W przyszlym roku bedzie nowy ZX-10, CBR pewnie nie bardzo sie zmieni ale nie musi... i tym samym GSX-R 1000 spadnie na dno stawki. Wstyd.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: GSX-R 1000 2009

Post autor: figer »

Mi w K9 pasuje wydluzony tylny wahacz.
Reszta mnie nie ekscytuje.
ObrazekObrazek
karlo

Re: GSX-R 1000 2009

Post autor: karlo »

http://www.motorcycle-usa.com/114/3447/ ... Track.aspx wyniki testu na torze w USA. Wielka piątka a na czele GSXR 1000 K9.
ODPOWIEDZ