Spotkanie WLKP

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Kynias »

Oj "dziewczyny" "dziewczyny" hehe miło było nawet bardzo spotkać się i pogadać...
Do następnego w niedalekiej przyszłości ;)
Zdjęć niema bo jak zwykle Hube zapomniałeś baterii do aparatu ;) he (wspomnienie z toru - oj kiedy to było....-dawno)

PS nie obecni niech żałują... następnym razem stawiacie każdemu piko ;)
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
konti

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: konti »

Oj WESOŁO bylo dziewczyny:P sezon mozna powiedziec otwarty, jak caly taki bedzie to rewelacja!! hehe pozdro
Blacko

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Blacko »

No i masz przegapiłem :( Biegam już o własnych nóżkach więc chętnie wychyliłbym z Wami kufelek lub dwa, kiedy następne spotkanie? :p Z tego wszystkiego zapomniałem się pochwalić że w międzyczasie obroniłem dyplom i jestem pełnokrwistym magazynierem ;) pzdr
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Piniu »

Noo Panie Magazynier -gratki!!!!
To tyle pochwał, teraz zjebka -dlaczego tak rzadko zaglądasz na forum hee??? :lol:
Trzeba dusić Szanownego Pana Ojaca Dyrektora Moderatora Kyniasa -dobry z niego łorganizator ;-)

Ps. super że zdrówko wraca!!!
Piniu
sartab

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: sartab »

Odświerzam temat :)

Czy są już jakieś plany na kolejne spotkanie? Chętnie poznam Braci i Siostry :)
Powolutku pogoda zaczyna dopisywać wieć jakieś wypady będzie można zaliczyć...
Ja już pierwsze efekty przedwczesnego rozpoczęcia sezonu odczuwam ;) Ale gorączka szybko mija ;D
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Bidziu »

Siemka wielkopolskie :P Jade w sobote rano do posen na akademickie mistrzostwa polski w pływaniu. Nie wiem o której w sobote kończymy zawody, ale jakby mi tak do odciny przed basenem ktoś dał na bank byłby nowy rekord polski.... :twisted:
A tak poważnie zobacze jak plan imprezy, w niedziele duzo do przepłynięcia nie mam więc moze bym sie z Wami jakoś w sobote spotkał panowie. Hube tylko od czasu do czasu widuje, Pinia to nie pamiętam kiedy widziałem, a reszty to juz wogóle... Jak coś będe gadał z Michałem... Pozdro
kom. 796 090 896


GMINA
szajba

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: szajba »

a może zrobice niedługo powtórkę bo bedzie fajna imprezka w niemczech w LUCKAU tam możemy poszale legalniec i pościgac sie na dystansie 1/4mili bo będą testy. Tor jest super i można się pobawić
Ostatnio zmieniony czw, 19 mar 2009, 11:55 przez szajba, łącznie zmieniany 1 raz.
Hube

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Hube »

Także tego... Pogoda ma być /nie wiem jaka, ale jakaś będzie/ więc choćby nie wiem co, to:

1. w sobotę koniecznie trzeba Bidzia w WLKP powitać! /Bidziu - na PW napisze gdzie i o której będzie/
2. I do wiwatu dać przed basenem!
3. Niepowtarzalna szansa dla WLKP pozbyć się starych opon 180-200 - dla Bidzia!
4. Kolegi Sartaba face-to-face poznanie zarządzam~! /pilnuj wątku/
5. Po wszystkim na Maltę na moto zapraszam, na strawę dla ciała i ducha z mi znanego powodu! Ja stawiam!

Detale i pozostałe uzgodnienia na tel i PW

Hube
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Kynias »

Hube pisze: 1.w sobotę koniecznie trzeba Bidzia w WLKP powitać!
Hube dobrze piszesz !! ;-)
Oby pogoda dopisała to trochę polatamy...
Więc widzimy się w sobotę - gdzie i o której do ustalenia. Byle to nie była 8 rano ;-) hehe
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Piniu »

Hube pisze:5. Po wszystkim na Maltę na moto zapraszam, na strawę dla ciała i ducha z mi znanego powodu! Ja stawiam!
Hube
...a ja znam, ja znam, ja znam... Hube w sobotę dopisuje trójkę z przodu, tak więc, kwiatki, skórzana bielizna, pejcze, czarne pen....y czyli to co lubi w prezencie mile widziane dla naszego przyjaciela :babe:

Piniu :D
sartab

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: sartab »

Tak więc najmocniej przepraszam ale widać, że temat przespałem... Zeszło weekendowe śmiganie wyszło mi bokiem i ostatni tydzień przeleżałem pod kołderką robiąc za termofor dla pościelowych roztoczy ;(

W ogóle pogoda zrobiła się kiszka... Coś słabo modlicie się do swoich bóstw o pogodę ;)
Temat będę codziennie śledził coby niczego nie przegapić. W sumie dopiero dzisiaj odpaliłem kompa i sprawdziłem co tam w świecie i na forum się dzieje.
Czekam na jakieś fajniejsze słoneczko. Bo już jeden tydzień urlopu przeleżałem i następnego nie zamierzam w ten pasjonujący sposób spędzić.
ZwierZ

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: ZwierZ »

hej wlkp ;)

Jakby ktoś miał dziś po 17 ochotę na pojeżdżenie pod Poznaniem ze spacerowymi prędkościami (100 km/h bo dopiero się wjeżdżam) to proszę odpowiednio wcześniej o kontakt - tel 692 642 302.

Akurat ok 17 będę leciał na Starołękę po przegląd potem na chwilę do Lubonia do sklepu do kumpla i przydałoby się zrobić trochę km w okolicach Poznania, żeby nabierać wprawy.

Więc jakby ktoś chciał to proszę o info.

pozdr.
Hube

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Hube »

Kynias z Piniem będą latać na stówę. O 18tej. Zadzowń do nich bo nie wiem czy mają dostęp do neta.

Pozdro
Hube
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Piniu »

Potwierdzam, 18:00 pod Mc Donald's przy rondzie Zegrze na Ratajach. Plan krótkiego przejazdu: Swarzędz, Gruszczyn, Wierzenica, Kicin, Czerwonak, Bolechowo, Biedrusko, Piątkowo :-)
Piniu
ZwierZ pisze:hej wlkp ;)

Jakby ktoś miał dziś po 17 ochotę na pojeżdżenie pod Poznaniem ze spacerowymi prędkościami (100 km/h bo dopiero się wjeżdżam) to proszę odpowiednio wcześniej o kontakt - tel 692 642 302.

Akurat ok 17 będę leciał na Starołękę po przegląd potem na chwilę do Lubonia do sklepu do kumpla i przydałoby się zrobić trochę km w okolicach Poznania, żeby nabierać wprawy.

Więc jakby ktoś chciał to proszę o info.

pozdr.
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Spotkanie WLKP

Post autor: Kynias »

Piniu pisze:Plan krótkiego przejazdu: Swarzędz, Gruszczyn, Wierzenica, Kicin, Czerwonak, Bolechowo, Biedrusko, Piątkowo...
...Malta - kawa ;)
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
ODPOWIEDZ