Powitanie/ pomoc - wydechhhhhh

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
stempel

Powitanie/ pomoc - wydechhhhhh

Post autor: stempel »

Skoro bractwo to WITAJCIE BRACIA I SIOSTRY!
:lol: mam na imie Norbert ale wolac mnie Stempel. od paru chwil jestem waszym czlonkiem jak i szczesliwym posiadaczem marudy 800/2001 co napelnia mnie szczesciem.
od paru dni z uwaga czytam podpowiedzi, rady umieszczane na forum i jak tylko objade mojego "konia" dolacze do grona osob ktore udzielaja rad a nie tylko z nich kozystaja.
Jak na razie prosze o pomoc w kwestii wydechow. przeczytalem wszystkie posty na w/w temat ale i tak nie uzyskalem wyczrpujacych informacji.mianowicie chce zmienic wydech na wolny, pusty, glosny czy jak go tam dalej mozna nazywac nie chcac niszczyc oryginalow.moze da sie kupic >> gdzie?? tu prosze o jakies liki bowiem szukam w sieci i nie moge dotrzec do konkretow. poza tym chcialbym dowiedziec sie jakie to pociagnie za soba konsekwencje w pracy silnika>> czy konieczne beda ponowne regulacje (i czego) po wymianie.zmieni sie bowiem cisnienie w kolankach (a raczej zniknie :D )
odp prosze kierowac na @ stempel.norbert@poczta.fm by nie zasmiecac forum tym niekonczacym sie tematem lub jak kto woli moze i tu.
pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w plenerze
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Powitać następnego szczęśliwca spod znaku Suzuki. Rzeczywiście zapodałeś temat tak szeroki, że to forum- ani podejrzewam żadne inne - nie ogarnie go jednoznacznie. Ale na początek zapoznaj się może z ofertą zza oceanu:
http://www.cobrausa.com/exhaust/index_e ... &bikeID=43
To samo dostaniesz u nas ale za dużo większe pieniądze. To niestety jeden z droższych elementów szeroko rozumianego customizingu. Ale jak to mówią "kto szuka nie błądzi". Na pewno jeszcze poklikamy na ten temat. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
studi

Post autor: studi »

witam w BS bardzo serdecznie

ale nic mądrego Ci nie powiem w temacie chopper-cruiser , bo nic nie wiem :cry:

strzałka
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

witam

jezeli chodzi o wydech to wszystko zalerzy od tego ile masz kasy mi osobiscie bylo szkoda kasy wiec zrobilem sobie wydech w vs 1400 sam dynamika jazdy sie poprawila dzwiek jest zajefajny i nic nie regolowalem chodzi jak brzytwa

pozdro
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Siemanko!!

Grabo wie co mówi :twisted: jadąc za nim po przegazówce można się przestraszyć i spaść ze sprzęta nawet w z zatyczkami w uszach!!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
jajo

Post autor: jajo »

bardzo prawdopodobne że trzeba będzie zrobić synchronizację gaźników.
mucha

Post autor: mucha »

http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/viewtopic.php?t=815

przeczytaj, wyciągnij wnioski, odpuść sobie. Jest jeszcze jedna opcja- zrób to profi czyli wolny wydech (firmowy), a do tego dysze (polecane przez producenta wydechu)+regulacja gaźników.
ODPOWIEDZ