Silnik

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
Obcy

Silnik

Post autor: Obcy »

Poszukuję silnika na chodzie do suzuki GSX750E '86, tak żebym stary mógł wywalić na śmietnik a nowy wsadzić i żeby działało.

pozdro
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam

A kto ty ??
Obcy

Kto ja??

Post autor: Obcy »

My możemy się nieznać chyba, że byłeś na zakończeniu sezonu BS w Ryni. Tam dostałem przydomek bo mój moto to Y... jednoślad
shooya

Post autor: shooya »

Cze Obcy :)
A co ty mi tu jakies spamy na forum wstawiasz ;)
Obcy

Post autor: Obcy »

Jakie spamy ja tu konkret zarzucam, silnika szukam, malowania "suzuki rejsing tim" :lol: i od razu do was się z pomocą zwracam bo wiem że podołacie sytuacji
shooya

Post autor: shooya »

Hmmm ... silnik ciezko bedzie.
Ale oki popytam i dam znac.

Pozdrawiam

P.S. I wes zamien ten sprzet na jedyny zacny Suzuki ;)
Omega
BS Brother
BS Brother
Posty: 610
Rejestracja: sob, 7 lut 2004, 10:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Post autor: Omega »

Cze Obcy,
jeśli wchodzisz na forum i po raz pierwszy chcesz coś napisać to powinienieś powiedzieć "Dzień dobry" i przedstawić się, a przede wszystkim PRZECZYTAĆ ZASADY FORUM!!!

To, że byłeś w Ryni i że sama nadałam ci przydomek OBCY to nie upoważnia cię do tego żebyś był inaczej traktowany niż pozostałe osoby.

Pozdrawiam
Omega

http://www.youtube.com/watch?v=dC_uPdeEaic
Hugo

Post autor: Hugo »

No jak mniej obcy, niż Obcy to ok. :wink:

Zapytam sie o taki silniczek, ostatnio obilo mi sie o ucho że byl gdzieś taki z 92r .

Jak się dowiem kto to mial odp. na priwa.

Pozdrawiam

PS.
Byłem w Ryni, a Obcego nie pamiętam :roll:
Obcy

Skrucha

Post autor: Obcy »

Pragnę przeprosić, że wtargnąłem bezczelnie "z buciorami na nowe lełoleum". Omega ma rację i powinienem się przedstawić.

Więc jestem "Obcy" (dzięki Omedze) ksywkę dostałem na zakończeniu sezonu BS w Ryni.... no i co by tu jeszcze... no jedni mnie znają inni nie a i tak pozdrawiam wszystkich.

Dobra kończę zamin sie zbłaźnię, bo nie wiem co więcej o sobie napisać.
Marecki
Śmigający inaczej...
Posty: 187
Rejestracja: pn, 12 lip 2004, 07:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marecki »

Ja tam bym móg coś nie coś o Tobie napisać.....

A może ściągniemy jakiś moto po wypadku z Niemiec i wyjmiemy silnik??
Obcy

Post autor: Obcy »

Ty to byś tylko do tego Rajchu jeździł. Jak bym mieszkał gdzieś przy Świecku powiedzmy to miało by to sens a tak to bulę za wachę. Poza tym co mam niemcowi bulić, on i tak lepiej zarabia :wink:
Zablokowany