Zlot w Ozorkowie 17-19.06.2005

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
siwypfk

Zlot w Ozorkowie 17-19.06.2005

Post autor: siwypfk »

Witam czy ktos z naszych rejonów wybiera sie na ten cz.w. zlot?? Mam nadzieje ze tak :)
Krzysiek

Zlot

Post autor: Krzysiek »

ja byłem na tym zlocie.
Ale za chiny nie wiem który to twój choperek jak możesz to go troszkę opisz to może będę cie rozpoznawał.
Po Koluszkach jeżdzi kilka fajnych czopków czy twój jes może bordo?
Pozdrawiam Krzysiek
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam rowniez byłem na zlocie ale po paradzie dojechałem :( , ja jezdze czerwonym (perła) wiec bez słonca raczej bordo taki dziwny kolorek no i mam sakwy bo jezdzi kumpel tez taki kolor ale sakw nie ma :D , chciałoby sie zaproponowac wyjazd w ten wekend ale to zlot widlaków wiec nie wiem czy rzedówki puszczą a jak pamietam to jezdzisz rzędówką, szkoda szkoda. Pozdrawiam i gdybys wiedział cos o fajnych zlotach w promieniu 150km to mile widziane propozycje :twisted:
Krzysiek

odp.

Post autor: Krzysiek »

Dzięki za odpowiedż,teraz j€z wiem który to motocykl.
A zlot ten w strykowie to typowo dla " V " także odpadam.
Jak by coś się kiedys kroiło jakiś wyjazd to dam znać
Pozdrawiam Krzysiek
siwypfk

Post autor: siwypfk »

słyszałem ze w tym roku bedzie zlot w ozorkowie 23-25 wybiera sie ktos?? i czy macie cos w necie o tym zlocie stronka była w tamtym roku ale nie moge znaleźć :(

Pozdrawiam i licze na obecnośc
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

czesc.
jak byles na tym zlocie to napisz jak bylo.slyszalem z opowiadan ze ze byly momenty ze ludzie po namiotach jezdzili motocyklami i jeszcze pare takich zdarzen :) jak mowie tylko slyszalem.
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Jerzyk

Post autor: Jerzyk »

Witam, mam kiepskie wspomnienia z Ozorkowa, może uległo to zmianie mam nadzieje.
Cześć Krzysiu coś ty robił w pokoju w Ustroniu z papierem w rolce :lol:
ODPOWIEDZ