To sobie pojeździłem :/

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

gruby

To sobie pojeździłem :/

Post autor: gruby »

czołem ...

i skończyło sie moje "jajkowanie" ... w poprzednią niedziele, wracając ze zlotu http://www.burgmania.net, na skrzyżowaniu krajowej siódemki z jakąs uliczką w Płońsku pani w mercedesie "nie zauważyłe" mnie i swoim pieprzonym blaszaiem wjechała centralnie w moją kostkę - która nota bene obecnie znajduje sie w gipsie i boli jak cholera ...

wina jej itd itp ... uważajcie .. bo kretyni w puszkach nie raczą się rozejrzeć jak jadą ... nic nie dała nawet moja odblaskowa kamizelka ...


motocykl jest do poskładania ... zobaczymy jak to bedzie ... głównie plastiki dostały po dupie ... także nie jest źle ...

no nic .. tak chciałem sie ... "pochwalić"

pozdrawiam
jaca

Post autor: jaca »

witaj,

wspólczuję Ci bardzo strat moralnych i fizycznych i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pozdro,


jaca
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam !!
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Tobie i twojej GSX Fie!!
PS.
W tym miejscu można by się zastanowić co by było, gdybym jechał 10 km szybciej lub wolniej?? Otóż mogłoby być lepiej lub gorzej. Nie, nie zawracajmy sobie tym głowy. Na pochybel katamaranom :furia:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Przemek »

Niestety pech i debile nas nieraz prześladują, nie łam się, trzy tygodnie i będziesz latał jak nowo narodzony. Wyrazy współczucia !
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
keram

Post autor: keram »

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!Pozdrawiam.
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

Rowniez zycze powrotu do zdrowia i wspolczuje bo wrzesien podobno ma byc ladny na smiganie na 2-ch kolkach :P .Skasuj ta babe na ile tylko sie da,za kazde wgniecenie,przytarcie za kazda ryske,i nawet za brzytka pogode dzisiaj :D .Moj kumpel mial to samo 2tyg temu,tylko nie mial tyle szczescia,zerwane sciegna polamane rzebra no i bandit 1200 do kasacji;( trafil dokladnie w przednie kolo samochodu,bo tez jakas cipa jadaca z rodzinka nie spojzala swoja tlusta morda czy cos nie jedzie i zaczela sie pakowac na droge z bocznej uliczki.

Pozdrawiam.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
gruby

Post autor: gruby »

jaja jak berety ...

HDI Samopomoc chcą mi zrobić szkode całkowitą pojazdu bo koszty plastikow przewyzszają wartośc moto ... tym samym dadzą mi kase = wartośc przed wypadkiem minus wartośc po wypadku ...
czyli szkoda za 10 tys ma byc zrobiona za 3-4 tys ... ale jeszcze nim wydali oficjalne orzeczenie powiedziałem ze skontaktuje sie z nimi moj adwokat ...

a co do babki ... jutro jade po porade prawną na ile i jak ją zjebać ...

pozdrawiam
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

Nasz kraj co tu duzo mowic jest poje........ny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja juz od miesiaca sie bujam zeby zarejestrowac moto,a przynajmniej jeszcze tydzien mi to zajmie!!!!!!jak spotkam kogos z urzedu skarbowego na pasach to go rozjade!!!!!!! :twisted:
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Abe

Post autor: Abe »

Niestety w tym chorym kraju kierowcy puszek maja motocyklistow głegoko wiecie gdzie. Ostatnio tez jakis pa**n* mi wyjechał (stary dziadek) a ja zaliczyłem pole.
A co do ubezpieczen... Lepiej nie wykupywaćbo jak zycie pokazuje wiecej zapłacimy za składki niz oni pożniej nam kasy wypłacą. No chyba ze ktoś powoduje wypadek, ale chyba nikt z motocyklistów nie jest maso zeby sie specjalnie ładować motorkiem pod samochod... Pozdrawiam

PS. Szybkiego powrotu do zdrowia Gruby zycze.
kollector

Post autor: kollector »

zrastaj się szybko!
jajo ma to do siebie, że jest praktycznie nie do zniszczenia, motórowi zatem nic nie będzie na 97%
o ubezpieczniu poczytaj sobie a najlepiej naum się na pamięć tego:
http://www.prawnicy.slask.pl/?dzial=art&a_id=3

ciekawie napisane, żywym jezykiem
przekonasz się że można wygrać
czasami warto poczekać bo odsetki od niewypłaconego w terminie odszkodowania są lepiej oprocentowane niż lokata w banku

co do adwokata, super posuniecie, a najlepiej gdybyś miał wykuponą jakąs polisę od odpowiedzialności prawnej - np DAS, mała kasa, a nigdy człowiek nie wie co mu się przydaży...
gruby

Post autor: gruby »

wyrok w sprawie karnej jest taki ...

babka dostała 3 miesiące w zawiasach na 2 lata ...
a z ubezpieczalnią walcze dalej ...
kollector

Post autor: kollector »

w walce z ubbezpieczalnią nie zdziw się jak CI napisza ze ich zdaniem po sprawdzeniu okoliczności i wogóle czego tylko, kolizji drogowej nie było i nie poczuwają się do wypłaty odszkodowania
:roll:
gruby

Post autor: gruby »

już część wypłacili, tą dobrowolną ... teraz czas na przymuszenie
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Walcz ile wlezie o kazdą ryske , wgniot , wolne z pracy , brak środków do przemieszczania się itp , itd .
Ile wykrzyczysz , postraszysz sądami , rzezczoznawcami tyle będzie twoje
Wiem że sie fajnie gada , a to wlecze się tygodniemi i nerwami ale tak niestety u nas jest .

Pozdrawiam i życze dużo wytrwałości .
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
gruby

Post autor: gruby »

sprawy ciąg dalszy ...

HDI Samopomoc zrobiła mi szkode całkowitą ponieważ wartość motocykla wycenili na 12000 zł a wyliczona przez nich szkoda i jej naprawa to 123xx zł ..,
za motocykl dostałem 6600 zł jako że uznana przez nich dobra cześć pojazdu = 5400 złociszy ...

za złamana kostkę 4 tys :? na co od razu powiedzialem ze sie odwola i tak tez zrobilem ...

za poniesione szkody rzeczowe (kurtka itp ) 100% zwrotu ...

w porozumieniu z jedna z babek z dzialu szkod osobowych napisalismy odwołanie i nieoficjalnie juz mi powiedziano ze zostanie uznane ...

w sprawie motocykla oczywiscie tez odwolanie że NIE ZGADZAM SIE na szkode całkowitą - bo pamiętajcie że szkode musicie WY uznać ... i zrobiłem swoją wycene naprawy motocykla w ASO K... jednoślad ...
wycena brutto wyniosla 11900 zl .. czyli mniej niz wartość motocykla ustalona przez nich ...
do tego załączyłem wyrok Sądu Najwyższego z dnia 20 lutego 2002 roku (sygn. V CKN 903/00). Zgodnie z tym wyrokiem: "Jeżeli koszt naprawy samochodu jest wyższy od jego wartości przed uszkodzeniem, roszczenie poszkodowanego ogranicza się do kwoty odpowiadającej różnicy wartości samochodu sprzed i po wypadku". A zatem tak długo, jak koszt naprawy jest niższy/ równy wartości pojazdu przed wypadkiem, szkoda nie jest całkowita.

maja 30 dni na rozpatrzenie sprawy
ODPOWIEDZ