POWITANIE

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Kapelan

POWITANIE

Post autor: Kapelan »

Witam serdecznie braci z mich okolic! Moze sie lepiej poznamy? :D
Lelo

Post autor: Lelo »

Witaj, witaj. Co prawda dzieli nas granica :D , ale przecież żyjemy w wolnej Europie, więc to nas chyba nie zrazi.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Miło że jesteś z Nami. Lelo tak często śmiga przez granice, że wszędzie już je widzi :wink: Tylko czy zniesiesz jazde w towarzystwie cruiserów ?? Oj pocierpną nadgarstki :lol: Ja do jazdy jestem po 15 lipca bo teraz już liczę dni do urlopu. Lelo - śmigalismy z Januszem w Boże Ciało i piątek po Słowacji. Co będę mówił. Sam wiesz jakie drogi. Musisz Nas zabrać w swoje ulubione miejsca. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Bartek

Post autor: Bartek »

Panowie jakie nadgarstki,jakie plecy!! Nic nie boli,mala gimnastyka na motorku nikomu jeszcze nie zaszkodiła, a jaka oszczędność na paliwie :D
Kapelan

Post autor: Kapelan »

Dzieki za powitanka!!!! A co do granicy :D To wczoraj dwa razy przekraczalem bo bylem w Katowitz i w Hindelburgu :lol: :lol: :lol:

Dzisiaj po 19 tez mam zamiar posmigac to moze.................... sie spotakamy! A tak na marginesie to chyba trzebaby sie umowic?
Lelo

Post autor: Lelo »

No właśnie, właśnie. Od roku o niczym innym nie piszę, a w końcu te granice, które tak mi Lechul wypomina sam przekraczam. A do Sosnowca też jeżdżę !!
No to może niedziela ?
Choć jeszcze nie wiem do końca czy będę wolny.
Kapelan

Post autor: Kapelan »

W ta niedziele tak ale niestety jestem wolny po 19.00 to moze szybki wypad do ustronia?
Lelo

Post autor: Lelo »

Osobiście wolałbym wcześniej i nie do Ustronia. Będę tam w sobotę służbowo, wrócę najpewniej w niedzielę rano, więc chciałbym pojechać gdzieś za granicę :lol: choć oczywiście może być to dowolne miejsce. Jeśli nie możesz teraz, całe lato przed nami
Wonder

Post autor: Wonder »

Spóźnione powitanie /troche sie ostatnio nie udzielam :( / Kapelan - miło że jest następny ze śląska
pozdro i do zobaczenia na drodze
Bartek

Post autor: Bartek »

Witam.25.06.2005 planuje jakis wypad na Slowacje i jeli akurat byscie jechali w tycm kierunku i nie sprawilo by to klopotu z przyjemnoscia zabral bym sie z wami,a jesli nie to jakies miejsca ktore warto zobaczyc tam.Dziekuje i pozdrawiam
Lelo

Post autor: Lelo »

Z wielkim żalem, uprzejmie donosze, że akurat w ten weekend ciężko pracuję przez bite ponad 56 godzin. Tak więc nie pojadę, choć bardzo chcę. Jeśli chcesz jakiejś porady, to napisz na moją skrzynkę gdzie, jak i ile chcesz przejechać, a ja coś wymyślę. Postaram się żeby było ładnie, bo naprawdę czasem brakuje mi towarzystwa.
Mój adres: jaworski@klub.chip.pl
Bartek

Post autor: Bartek »

ale to jest za tydzień !
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witaj Kapelan co prawda to prawda ale Wonder przesadził,ze Sosnowiec leży na Sląsku.
Ale miło będzie jak razem pośmigamy.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam!! No właśnie Kapelan !! Czy Sosnowiec to Twoje rodzinne miasto czy rzucił Cię tam dekret biskupa ?? Bo chyba dobrze zrozumiałem Twój post na"Ogólniaku", że Twoja ksywka ma bezpośredni związek z Twoim stanem - że się tak wyrażę - sakramentalnym ?? Pozdrawiam.
P.S. Nie podejmuję się uczestnictwa w dyskusji na temat przynależności do Śląska tzw. "altes reichu". Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Kapelan

Post autor: Kapelan »

Lechul pisze:Witam!! No właśnie Kapelan !! Czy Sosnowiec to Twoje rodzinne miasto czy rzucił Cię tam dekret biskupa ?? Bo chyba dobrze zrozumiałem Twój post na"Ogólniaku", że Twoja ksywka ma bezpośredni związek z Twoim stanem - że się tak wyrażę - sakramentalnym ?? Pozdrawiam.
P.S. Nie podejmuję się uczestnictwa w dyskusji na temat przynależności do Śląska tzw. "altes reichu". Pozdrawiam.
Prawie rodzinne!!!! Ale to opowiesc na piwko! A dekret biskupa posadzil mnie w Jaworznie :!: A tak na marginesie to zadziwiajaca znajomosc terminologii :D :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ