Puk, puk! Jest tu ktoś?

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

ODPOWIEDZ
mikiet

Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: mikiet »

Czołem!
Co się z Wami dzieje chłopaki?
Gdzie się podziało zachodniopomorskie?
Czy już tylko z Futkiem zostałem?

Oczywiście, jak co roku zapraszam na rozpoczęcie. Bedzie w kwietniu, dokładnie nie wiadomo jeszcze.
Jakieś inne plany może jeszcze zróbmy? Naturalnie Trackday jak zawsze będzie.
Trzymajcie się.

P.S. mam nadzieję, że jest nas więcej niż tylko Futek i ja, bo w przeciwnym razie urządzimy tu sobie czat :angry_smile:
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: FUTEK »

Mikiet powim Cie, ze już dawno nikogo nie widziałem tutaj z naszego regionu. Ale ostatnio gadałem tylko z Qntosikiem. Ma chłop kupe roboty na głowie, ja zresztą też. Dlatego moto jeszcze nie uruchomione.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: FUTEK »

A tu dalej nic się nie dzieje i nikogo nie ma na horyzoncie. Proponuję aby jakiś przesiew zrobić w składzie BS zachodniopomorskie, może to coś pomoże. Ludziki korzystają z informacji na forum a wo gule się nie udzielają, ani na forum ani poza nim, tak nie może być.
Czekam na odzew.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: piccciu »

Melduję się!
Z tym piasaniem na forum jest tak, że nie chcę zaberierać głosu jak nie znam tematu, żeby poprostu nie okazać się niewiedzą lub nieznajomością wątku.
A z jakimiś spotkaniami, jazdami itp to jestem otwarty narazie mam wolne weekendy więc jak najbardziej mi pasuję nawet może jakiś gril czy coś?
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
mikiet

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: mikiet »

Picccu, gdzieś Ty się ukrywał? Prawie rok w Bractwie, a pierwszy raz widzę, żebyś chciał się spotkać! W końcu! W Święta będę się spotykał z gościem, który chciałby się dostać do Bractwa, może wpadniecie, co? możemy się spotkać gdzieś w połowie drogi na herbatkę, co? Żeby nie było tak, że Szczecin zawsze do Koszalina przyjeżdża a nie na odwrót.

Trzymajta się!
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: FUTEK »

myślę że powinno wypalić coś takiego. Oby tylko pogoda dopisała, ja jestem bardzo chętny. A tym bardziej ze jeszcze nie śmigałem w tym roku.

Bliżej świąt zgadamy się co, jak i gdzie
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: kuchar »

ja powoli też się zabieram do rozruchu :) problem jedynie taki iż moje moto jest jak na razie 600 km od Szczecina i nie mam kiedy się po niego wybrać :( a drugi problem to lokum bo jakoś nie widzi mi się trzymanie go znowu na parkingu strzeżonym :( wolałbym garaż, którego jednakże jakoś nie ma od kogo wynająć :(
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: piccciu »

Też garaż chciałem wynająć ale chcieli ode mnie 300 i powyżej, a to mi się mnie kalkulowało jak sobie na miesiące przeliczyłem. Wymyśliłem więc patent 2 rury wbetonowane w ziemię, wygięte, pospawane, do nich gruby bolec blokujący przednie koło na solidną kłódkę, blokada na tarczę z alarmem, seryjna blokada kierownicy, plandeka na moto za 70zł na allegro i moto tak sobie stoi już 2 miesiące. Jutro zapodam fotki (lub pojutrze).
Z tym, że moja stara, ale poczciwa i zawsze sprawna Suzi nie jest już dużo warta na rynku.
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
mikiet

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: mikiet »

No ja dzisiaj zakupiłem filterki, olejki i inne pierdołki, więc jak tylko przyjdą pocztunią, to będę robił motoreczka.
Widzimy się w Święta, zróbmy wielkanocne spotkanie
ustalam terminek- Piąteczek, godzinka do ustalenonka.

Do zobaczunia Braciszkowie.
Mikiecik
Abe

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: Abe »

Ja sprowadzam moto po świętach z kołobrzegu do szczecina. Trzeba b ędzie coś ustalić i sie spotkać i rozpocząć sezon. :D
Bede miał moto -bede się wypowiadał, na razie prowadze portal wię cnie mam czasu
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: piccciu »

Wklejam foty mojego stujaka do moto:

http://img21.imageshack.us/img21/759/dscf3556r.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/4510/dscf3557h.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/2829/dscf3559.jpg

Tak jak wcześniej pisałem to + dodatkowe zabezpieczenia + plandeka.
Zawsze są pewne możliwe wersje demolki np podpalenie, przecięcie przewodów hamólcowych itp... mnie na razie na szczęście się nic nie zdarzyło.

Pozdrawiam!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: kuchar »

no nie sądzę, żeby u mnie przed blokiem sąsiedzi byli zadowoleni z czegoś takiego :D
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
FUTEK
Moderator
Moderator
Posty: 3251
Rejestracja: śr, 13 gru 2006, 06:56
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard

Re: Puk, puk! Jest tu ktoś?

Post autor: FUTEK »

Witam

to może w końcu coś konkretnego ustalimy i się spotkamy aby życzenia sobie złożyć.
Zgodnie z propozycją Mikiet-a myślę że dobrym miejscem na spotkanie będzie POBIEROWO, ( mamy podobne kilometry na miejsce )
Dzień spotkania Sobota wielkanocna 11-04-2009 godzina około 12:00

Wyjazd ze Szczecina 10:45 miejsce Autostrada-> parking -> Kijewo Spotkanie i trasa

PS 1. jeżeli ktoś ma inne propozycje, jestem otwarty

PS 2. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą święcone jajeczko.
Pozdrawiam Radek
H-CB1 ->SV 650sK3->GSR750 L01+Tytan Akrapek->GSR1200+Tytan Akrapek
601 795 498
BS - radoslaw.fut@futex.pl
B RH+
ODPOWIEDZ