Śmig 04.04.09 g.11:00

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: KROPEK »

Sobota ma być ciepława prawie, że letnia więc może zjedziemy się wspólnie 1 raz w tym sezonie i uderzymy na Gdańsk celem zwiedzenia autostrady ewentualnie baru ze świeżą rybką ?? Plan jest taki, zebrać się na stacji BLISKA ( wylot na Osielsko) godz 11:00, start 11:15 i sru na przód :mrgreen: !! !! Jeżeli za daleko, to może do Toronto, w każdym razie pojeździł bym w towarzystwie :angry_smile: !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Darek »

Jekby ktoś miał za wiele krwi to może przed wyruszeniem na moto wpadnie tu:

Akcja Zbiórki Krwi MOTOSERCE
Termin 4 kwietnia 2009
Stary Rynek w Bydgoszczy
Czas trwania 12:00 - 16:00
XJR 1300 na ohlinsah
Grass

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Grass »

W sobotę i w Toronto na Rynku Nowomiejskim jest MOTOSERCE 11.30-16.00, więc idę dać się wampirom z PCK i popracować jednocześnie :).
Może zdążę już 2oo, w końcu sam bak wystarczy, jak się z całością nie da rady ;)

Poza tym w kuj-pomie akcja 4.04. jest w Bydzi, Toronto, Inowrocławiu i we Włocławku :)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: KROPEK »

W Wejcherowie również http://i42.tinypic.com/2eevm0k.jpg ale ja nie o tym, plany można skorygować na miejscu gdzie, co i jak ale gdzieś się trza zebrać bo w tłumie nie będziemy się szukać, pozdrawiam !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Bauma

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Bauma »

moze ustawimy sie na jakies wspolne smiganko w tygodniu i/lub cos "grubszego" w przyszly weekend... tak mialem zawsze wszystko zawalone bo albo w weekend od rana do wieczora uczelnia (tak jest w nadchodzacy weekend) albo praca i mimo szczerych checi poznania Was w realu (poza Kropkiem i Speed-jan z ktorymi mialem okazje sie poznac i jezdzic niestety tylko raz) to poprostu nie mialem kiedy... teraz bede mial duzo wiecej czasu gdyz dzis wreczono mi wypowiedzenie (kryzys branzy motoryzacyjnej) i to nie stety nie jest dowcip na 1 kwietnia :(....

licze ze uda nam sie zgrac aby zorganizowac jak najwieksze grono, poki mam jeszcze na Pb :evil:
Kirk

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Kirk »

Kropek słyszałem, że się razem ze Speedem wybieracie do nas w terminie "bliżej nieokreślonym", tj. od czwartku do soboty (tak jakoś, nie?) :?:
To może :beer: kawa, później :faja: i można by obgadać szczegóły... To tylko moja propozycja :wink:
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: speed »

witka :mrgreen:
prowadzę poważną destrukcje w domku wiec jeśli
wszystko przebiegnie pozytywnie to chętnie podładuje
zasobniki (adrenalina)...... a co do oddawania to chętnie
ale innym razem, jestem po poważnej chorobie i myślę
ze to raczej niewskazane

:stop: sledze watek :)
[
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: KROPEK »

No dobra, zebrać się gdzieś trzeba więc 11:00 KFC koło Macro z czasu przebiegu i temp. w ciągu dnia wynika, iż należaloby po imprze na rynku wyjechać w kier. na Toronto obadać bladą Grass i przypalić fajkę pokoju z Kirkiem :mrgreen: !! Jakieś inne proposition ??
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Jos. »

KROPEK pisze:przypalić fajkę pokoju z Kirkiem
Pewnie już znacie, ale w Toruniu palenie fajki to tylko tu: http://www.torun.klubowa.pl/torun_kluby ... fajka.html :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 637
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Bidziu »

Żeby tylko nikt nie zasłabł na moto jak za dużo krwi odda... uważać na siebie, ja raczej pracuje ale zobaczy sie jeszcze ;)
kom. 796 090 896


GMINA
Grass

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Grass »

Nie byłam w Kafefajce jeszcze, pietra mam, że jak pójdę, to nie wyjdę, bo mi się spodoba w poduchach i oparach :twisted:
Słuchajcie, bez ciśnienia - będzie pogoda w sobotę, to ci, co lotni i w pełnej gotowości - niech korzystają z tych kilkudziesięciu kaemów dorobku Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Dwóch Autostrad i pomorskie nawiedzają, jak pogoda średnia - to wpadajcie do Toronto na kawę/fajkę/pizzę, dam się obadać nawet, jakem blada bez fajera ;)

Z wyprzedzeniem - majowo/czerwcowo poza weekendami, gdzie spotkanie BS Przesiekowe i Babozlot MiDowy - parapetówa u nas, aczkolwiek chyba pewnie działkowo grillowo się skończy, bo nie wyobrażam sobie ogniska z Wami w jadalni (ograniczałaby nas i motocyklami na 4 piętro trudno jakoś chyba,nie?... :angry_smile: ). ale już uprzedzam, bo to ognicho nam wyjść musi i już 8)

p.s. Jos. Ty weź się ogarnij, Siosstra, i napiszże, zdradź, czy vałka, czy rzędówka?????No i wiesz, co mi wisisz...miałam molestować, ale nie umiem, tylko ładnie się upominam i PROSZĘ (%&#mać :mrgreen: )
Broziu

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Broziu »

Pogoda taka że tylko śmigać więc chetnie sie wybiore tylko klopot taki że jutro byłem planowany na świateczne sprzatanie i jak tu sie z tego wymigać. :idea: Jesli sie dogadam :klotnia: to startuje o 10.00 z Kruszwicy
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: KROPEK »

posprzątaj dzisiaj :mrgreen: !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kirk

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Kirk »

Hej...to ja powiem tak...niestety muszę jutro iść do pracy :cry: ale może będę moto jechać, więc jak co, to proszę dajcie mi znać smskiem gdzie i o której dokładnie będziecie (mój nr 668-150-229) to może uda mi się wybić żeby się chociaż z Wami zobaczyć... Jakby co, do tyry będę się turlał ok godz. 9...
Mówię Wam...:banana1: mnie na momencie :evil:
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Re: Śmig 04.04.09 g.11:00

Post autor: Darek »

Potwierdzam 11.00 KFC
XJR 1300 na ohlinsah
ODPOWIEDZ