Wyjazd sobota 25-06-2005

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Wyjazd sobota 25-06-2005

Post autor: Przemek »

Cześć !

W sobotę 25-06 lecimy nad jezioro Jeziorsko na rzece Warcie.
Spotykamy się o godzinie 10.00 na stacji benzynowej obok salonu fiata "Avanti" w Piasecznie droga wylotowa w kierunku Magdalenki.
Powrót w niedzielę około 15.00. Nocleg dla chętnych na mojej działce w Rzeczycy, a dla niechętnych powrót w sobotę.

Obecny skład:
Grześ - Marauder 800
Tial - Savage 650
Przemek - GSX-F 600 + plecaczek

Czekamy na zainteresowanych naszą propozycją na forum lub na w/w stacji benzynowej - gwarantujemy piwko we własnym zakresie.
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
Dual

Post autor: Dual »

Wiecie co w sumie mi nawet pasuje ten kierunek! A nigdy tam nie byłem!
Moze wyciągnę koleżankę Edytę! Mam tylko nadzieję że uda mi się do soboty uruchomic sprzeta i że nie będziemy musieli smigac polami a raczej drogami utwardzonymi?

Pozdrawiam :twisted:
keram

Post autor: keram »

To moje okolice,wiec jak macie ochote to mozemy sie umowic o którejś jutro na tamie pogadac:)Pozdrawiam:)

keram
Dual

Post autor: Dual »

No i ja nie pojade pewnie bo musze zalatwic cos w godzinach 11-12 w jankach, ale podjade do Was o 10 pod Avanti poznac sie i chwilke sie z Wami przeleciec w waszym kierunku!

Pozdrawiam :twisted:
Dual

Post autor: Dual »

No i milo było Was poznać choc szkoda ze zgubilem gupia srubke.
Wiecie ze szukalem takiej w conajmniej 5 sklepach i dobralem cos w Liroyu w koncu! No ale juz teraz wszystko jest porobione i dziala!
Dajcie znac jak sie wypadzik udal! Jakies zdiatka moze!

Pozdrawiam :D
Zablokowany