Liberty Motors - Poznań

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
elnino1981

Liberty Motors - Poznań

Post autor: elnino1981 »

Witam!!! Wczoraj odebrałem z serwisu Liberty Motors w Poznaniu maszynę po pierwszym przeglądzie przy 1000 km i muszę powiedzieć, że ogólnie jestem zadowolony, miła, rzeczowa i konkretna obsługa, za przegląd zapłaciłem 614,00 PLN, trochę dużo jak za wymianę oleju, montaż crasch padów i nowej szybki..., przy okazji przeglądu maszyny zamontowałem przetwornicę - "slim" ksenonową o barwie 8000K do mojej maszyny i muszę przyznać, że efekt jest powalający !!! Nie wiem jak to wygląda w niesoczewkowym reflektorze, ale w GSX-R K8 naprawdę wymiata, nie wspomnę już o tym jak poprawiła się widoczność. Podaję link do aukcji na której dokonałem zakupu http://www.allegro.pl/item608661747_cie ... klowe.html Co do oślepiania innych uczestników drogi, mogę powiedzieć, że wczoraj nie zauważyłem ani jednej rekacji...
michu9998
Zmieniacz Żarówek
Posty: 136
Rejestracja: wt, 23 gru 2008, 14:51
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Mosina

Re: Liberty Motors - Poznań

Post autor: michu9998 »

Ja również robiłem tam pierwszy przegląd niedawno i mam podobne odczucia.
Zobaczymy jak będzie z L-M dalej, mam nadzieje że ok :mrgreen:
Kazdy dzień to nowa przygoda

Była WSK 125, 175:), SHL,HART 50:) MZ150, MZ250, cz175, jawa350TS CZ350

dłuuugo nic aż w końcu V Strom Dl 650 AK08
łooo teraz GSX1300R k11 :)

Tel. 606375307
nr gg 10008221
sartab

Re: Liberty Motors - Poznań

Post autor: sartab »

Ja jutro (tj 6maja) jestem umówiony w L-M na pierwszy przegląd dla Dzikiego po 1000km... Jak będzie po wszystkim to napiszę jakie miałem odczucia. Póki co nie mogę narzekać na współpracę.
sartab

Re: Liberty Motors - Poznań

Post autor: sartab »

Ok. Już po przeglądzie. Poszło błyskawicznie. Czekałem góra 1,5h. Kosztowo też całkiem nieźle. Za przegląd po 1000km zapłaciłem 430zł więc chyba nie tak wiele... Nastawiałem się na więcej. Obejrzałem sobie moto po operacji i na gołe oko nie stwierdziłem niczego złego ;) ale, że moje oko niefachowe więc... ;)
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Liberty Motors - Poznań

Post autor: Piniu »

Pierwszy przegląd to tylko kontrola luzów śrub, wymiana oleju i filtrów więc raczej wszystko będzie git :-)
Piniu
sartab pisze:Ok. Już po przeglądzie. Poszło błyskawicznie. Czekałem góra 1,5h. Kosztowo też całkiem nieźle. Za przegląd po 1000km zapłaciłem 430zł więc chyba nie tak wiele... Nastawiałem się na więcej. Obejrzałem sobie moto po operacji i na gołe oko nie stwierdziłem niczego złego ;) ale, że moje oko niefachowe więc... ;)
sartab

Re: Liberty Motors - Poznań

Post autor: sartab »

Heh :) Wiedziałem, że nie za wiele zrobili bo to pierwszy przegląd.
Ale powiedziałem, że podam opinię to podałem... Powiedzmy, że rzeczywiście niewiele ona wniosła ;)
Może faktycznie wyrwałem się niepotrzebnie w temacie ;)
ODPOWIEDZ