GSX-R 750 K4 stuki

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
ross

GSX-R 750 K4 stuki

Post autor: ross »

Mam taki problem z swoim gixem mianowicie zaczeło mi cis lekko brzeczec w silniku ,motorek przy zakupie mial 14 tys teraz ma 17500 .byłem u mechanika i ze tak powiem ciezko bylo zlokalizowac co to stuka a wiec zostawilismy , jezdzic dalej i opserwować / na początku motorek gwizdał fajnie cichutko teraz cos tam zaczyna sie dziac
czy ktos moze spotkal sie z takim na pozor nieszkodliwym problemem , mechanik mowil cos o napinaczu ze czasem wysiadaja wczesniej
z gory dzieki za podpowiedzi ??
Pit

Re: gsxr 750 k4 stuki

Post autor: Pit »

Ross, 'cos zaczelo mi lekko brzeczec' to zdecydowanie za malo zeby jakos Ci pomoc. Konkrety: z lewej czy z prawej strony, z gory czy z dolu, czy brzeczenie wzmaga sie z wraz obrotami silnika, czt dotyczy jakiegos konkretnego zakresu obrotow/biegu, czy cichnie po rozgrzaniu silnika lub wcisnieciu sprzegla, czy cos ostatnio robiles przy moto, kiedy byl serwisowany i co bylo zrobione. Jest calkiem mozliwe ze to moze byc pasek rozrzadu a dokladnie jego zuzyty napinacz, ale bez dokladniejszych informacji trudno cos Ci doradzic.
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: gsxr 750 k4 stuki

Post autor: Rostwór »

może łańcuszek rozrządu? one często brzęczą
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
ross

Re: GSX-R 750 K4 stuki

Post autor: ross »

dzis mialem troszke czasu na przepalenie i jazde i z tego co zaopserwowalem to brzeczy z prawej strony lekko narazie ale juz cos sie dzieje ,czy silnik cieply czy zimny to samo sie dzieje odrazy ten sam czaly czas dzwiek. moze mi sie wydaje ale np przy zjezdzaniu z gorki bez gazu jest oke a przy dodaniu lekko gazu wiadomo zazebia wszystko i jest glosniej ale wydaje mi sie ze tez troche zaglosno
z tego co mi wiadomo to zawory i rozrzad do 40 tys ma wytrzymac mechanik mi cos mowil ze to moze byc napinacz ale dla niego to zacicho stuka:)
ODPOWIEDZ