a moze...??

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Jarek

a moze...??

Post autor: Jarek »

Hawk,
coraz więcej moto widać na naszych wspaniałych wrocławskich drogach, może spikniemy się i zwiedzimy okolice?? Jeśli są chętni to podajcie :
termin
miejsce spotkania


pozdro
Jarek (kirek)
Bartek

Post autor: Bartek »

Witam !! Jestem z Częstochowy i 25-26 czerwca miałem przyjemność przyjechać do Wrocławia.Miasto jest piękne ale drogi fatalne.Moja RFa cieżko to zniosła ale przetrwała pomyślnie.Byłem mile zaskoczony uprzejmością miejscowych kierowców samochodów,którzy pomogli mi trafić na miejsce(zaprowdzili prawie pod akademiki) i na drugi dzień powrócić na trase A4,sądze ze gdyby nie oni to troszke bym pobłądził,a jest gdzie ;).Bardzo miło wspominam spędzony tam czas i mam nadzieje że gdy wybiore się tam poraz drugi to może uda się nam gdzieś pośmigać. Pozdrawiam
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

jestem za ,ale to juz we wzesniu jak wroce (b12 bendzie:))
Bartek

Post autor: Bartek »

Spoko,ja i tak przez okres wakacyjny nie planuje wyjazdu do Wrocka a potem zobaczymy co bedzie :) Pozdrawiam
Jarek

Post autor: Jarek »

a w takim razie kto jest we Wrocku i lata?? Wiem ze Ender napewno ;)
a cio z resztą kilka suzi widzialem
pozdro
Bartek

Post autor: Bartek »

Ja czasami zaglądam :)
Jarek

Post autor: Jarek »

spox to jak zajrzysz następnym razem daj wcześnej znak,
pozdro
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

ja wracam we wzesniu i wszystkim wam dupska złoje:) przejade stare baby :) wydam księzy pedofili ( zajmie mi to z 12 miechów:)) , i naprostuje polityków ( za 25lat sie spotkamy) , a tak na serio w kazda sobota , niedziela wpadnij ktos na solny , niewieze ze bikera nie spotkasz...
Jarek

Post autor: Jarek »

spox ja tam jestem co weekend
pozdro
ODPOWIEDZ