GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
ross

GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: ross »

koledzy koleżanki czy moze ktos z was spotkal sie z takim problemem mianowicie jechalem sobie dzis na prostej i przy ponad 200 moto sie wyłączylo i zaczelo hamować / zatrzymalem sie na poboczu i z tego co ja zauwazylem to kierunki swiatlo wszystko bylo ok tylko nie chcial zaskoczyc
rozrusznik nic nie reagowal/po przekreceniu stacyjki wszystko swiecilo natomiast nie bylo juz tego dzwieku przy załaczeniu czerwonego guziczka przy manetce/check/ i co nalepsze zabralem moto na lawete zjechalem do gazazu z ciekawosci zaladowalem kluczyk i bylo normalnie jak wczesniej odpalila !!! czy ktos moze mial taki problem gsxr k4 750 /bo nie wiem jak sie do tego zabrac
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: co sie dzieje/zgasła przy 200 km/h

Post autor: Quake »

Witam
Sprawdź czujnik przy nóżce bocznej.
Pozdrawiam 8)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
ross

Re: co sie dzieje/zgasła przy 200 km/h

Post autor: ross »

dzieki wielkieczy jest cos jeszcze do sprawdzenia bo szykuje mi sie wypad i nie wiem teraz czy jechac:)
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: Bolo »

jak stwierdziłeś że brak było tego wdzięku przy włączeniu czerwonego guziczka. to jest dźwięk pompy paliwowej.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
ross

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: ross »

a co to moze oznaczać?????
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: Bolo »

no może coś z połączeniem, kable itp. może wtyczka ci się poluzowała
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
MAIRJ23

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: MAIRJ23 »

Też tak miałem kilka razy (GSX-R 1000 K5), właśnie przy wyższych prędkościach ale mogłem po chwili uruchomić silnik. Przeszło samo ale podono jest to związane z instalacją imobilajzera. Proponuje przejżeć go pod tym względem.
Karpiu

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: Karpiu »

Na pewno nie wina immobilisera.Immo daje jednorazowo pozwolenie na start i odblokowanie Ecu (sterowanie silnika).Czyli do chwili zgaszenia komputer ma blokadę nie aktywną.
Wina leży po stronie inst. elektr. sprawdź: wiązkę kabli która biegnie od przełącznika gaszenia (jest najbardziej narażona na uszkodzenie,ze względu na ruch kierownicą),dalej przekaźnik zasilania,przełącznik,wtyk komputera.Dużo nie ma,więc sobie sam poradzisz :mrgreen:
ross

Re: GSX-R 750 K5 zgasła przy 200 km/h

Post autor: ross »

spoko dzieki przesmarowalem wszystko srodkiem "Kontakt" cos sie dalo i co moglem dosiegnac zobaczymy jak to bedzie teraz w trasie:)

jaki moral z tego nie jezdzic wiecej niz 200:D
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ