morska bryza

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Vais

morska bryza

Post autor: Vais »

witka

hej Wyspiarze może jakiś wypad nad morze 8) ,mogą to być francuskie plaże ale tez my możemy odwiedzić wyspę na jakiejś ładnej plaży :D
co wy na to

pozdrawiam
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: morska bryza

Post autor: ERIC »

Niestety my z Iwoną odpadamy zmienił mi się system pracy teraz pracuje piątek ,sobota i niedziela pozostałe dni mam wolne wiec z wyjazdów weekendowych nici :(.
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
Pit

Re: morska bryza

Post autor: Pit »

W zwiazku z upalna pogoda od kilku tygodni jezdzimy prawie w kazda niedziele na plaze w Camber (niedaleko miasteczka Rye, Kent). Piekna, szeroka i dluga na wiele mil plaza, otoczona od stronu ladu wydmami. I w dodatku calkiem blisko Eurotunelu, okolo 25km od wyjazdu, wiec gdybyscie chcieli to wpadajcie w sobote, mozemy spotkac sie juz przy plazy, potem po poludniu dziewczyny do samochodu i niech wracaja z Kai-em do domu a my smigniemy sobie po Surrey nieco bardziej kretymi drogami :wink: A wieczorem zalegamy w basenie z piwem/JD w reku :twisted:

Na francuska plaze tez chetnie bym sie wybral, ale musialbym jechac sam... :?
Vais

Re: morska bryza

Post autor: Vais »

Pit pisze:Na francuska plaze tez chetnie bym sie wybral, ale musialbym jechac sam... :?

sam, nie ma potrzeby ,my śmigniemy na druga stronę,wstępnie jesteśmy umówieni,trzeba obserwować pogodę ,jak by było załamanie to zawieszamy na następny tydzień
jak wczoraj sprawdzałem miało być bezchmurnie a teraz piszą ze chmurki będą http://pogoda.onet.pl/2,13673,1258,,,dover,miasto.html
VOYTEK

Re: morska bryza

Post autor: VOYTEK »

No niezła propozycja, ale ten weekend pracowity, no tylko sobota a w niedzielę lecę na pokazy lotnicze może polatać :)
Może w następny weekend spotkanko na plaży? To sobie zarezerwuje już teraz wolne. Oczywiście jak będzie dobra pogoda.
Pit

Re: morska bryza

Post autor: Pit »

Na razie planujemy plaze i... :babe: w najblizszy weekend i pogoda powinna sprzyjac. :pada: :mrgreen:
Kolejny weekend w sumie tez wchodzi w gre, ale w moim wypadku tylko w sobote bo w niedziele lecimy na (zasluzony) urlop pod palmami :wink:

A w Twoim wypadku to calkiem niezla trasa: 200mil w jedna strone :shock: :mrgreen:
Vais

Re: morska bryza

Post autor: Vais »

wiec albo ten weekend albo po waszym urlopie 8)
pogoda chyba ma byc :mrgreen: ,to co opalamy sie czy przenosimy na po urlopie?
Pit

Re: morska bryza

Post autor: Pit »

NO jasne ze :babe: :mrgreen:
VOYTEK

Re: morska bryza

Post autor: VOYTEK »

Jak możecie i macie ochotę to opalajcie się w ten weekend, macie bliżej do siebie :wink: .
Ja mogę się dostosować na następne weekendy, obym wiedział tydzień wcześniej.

A co do odległości to spoko, przez ostatnie weekendy (4) to udaje mi się nawinąć 250- 300mil dziennie :D :mrgreen: Tak jakoś się leci. :D Co by oderwać się od szarej monotonii dana codziennego.
ODPOWIEDZ