wypad

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

wypad

Post autor: ROSA-magneto »

Witam Szanowną Brać!Chodzi mi po głowie aby w przyszłą sobotę polecieć i pomoczyć nogi w słonej wodzie BAŁTYKU.Czy znajdą się chętni na jednodniowy wypad? o ile pogoda dopisze.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
ZwierZ

Re: wypad

Post autor: ZwierZ »

a może tak wypad do Borne Sulinowa - co ludzie robią w ten weekend - więcej w temacie - "Opuszczone" -> http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 1&start=75
??
w sobotę zwiedzanie miasta potem Szczecinek - Człuchów - nocka w Debrznie nad jeziorem , a w niedziele coś chodzą słuchy, że chcą się przejechać nad morze.

Tylko, że Ty to trochę za szybko jak na mnie będziesz gnał :D ale można sie spróbować umówić na wypad z tamtego tematu jeśli podpasuje Tobie taki prawie dwudniowy, zamiast jednego :>?

pozdr.
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: wypad

Post autor: ROSA-magneto »

myślę o wypadzie nad morze pomoczyć nogi zjeść rybkę i do domu tak aby wyjechać rano i wieczorem wrócić.Borne Sulinowo i okolice już mam za sobą.Co do mojego gnania hahahahahahah wyrosłem już z tego latam bardziej turystycznie choć nie przeczę czasem przycisnę ale bez obaw jestem elastyczny.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Hube

Re: wypad

Post autor: Hube »

ROSA pisze: latam bardziej turystycznie choć nie przeczę czasem przycisnę ale bez obaw jestem elastyczny.

Potwierdzam, ostatnio z Rosą i Piniem zrobiliśmy jakieś 250 kilo i przelot był w cywilizowanym tempie - żadnego cięcia się, no może oprócz 2 czy 3 razy krótkotrwałego przyspieszenia.

Hube
ODPOWIEDZ