Cieszyć się życiem !!!

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Kirk

Cieszyć się życiem !!!

Post autor: Kirk »

Cały dzień chodziłem jakiś taki struty, snułem się z kąta w kąt...praca minęła, 8 godzin z życia wyjęte, podróż autobusem do domu - kolejna godzina z życia mniej... a mimo to wiedziałem, że ten dzień jeszcze będzie mój. Niebo jeszcze pochmurne, niedawno kropiło...lecz ja żwawo wskoczyłem w motocyklowe fatałaszki, kask w dłoń, kluczyki i... nagle słońce pojawiło się na niebie, pojedyncze obłoki na popołudniowym niebie. Bandit mruczy zalotnie... Nigdzie mi się nie śpieszy, mam czas, mam dużo czasu... Toruń jakiś taki przyjazny mi się wydaje, czerwone światła skrzyżowań dzisiaj mnie nie drażnią. Czemu nie? Pewnie że się zatrzymam, jest tak ciepło, błogo...Kawa w McDoniu na Grudziądzkiej, chwilka dla przyjaciół i nieśpiesznie ruszam dalej...Moto samo niesie mnie na średnicówkę. Ale dzisiaj będzie inaczej, dziś nie będzie latania. Dzisiaj będę się tobą delektował! Nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego jak ładnie jest wokół obwodnicy, nigdy nie było czasu się porozglądać dokładnie. Jadę wolno...nie, ja nie jadę, ja płynę...kierowcy samochodów ze zdziwieniem mnie wyprzedzają. "Popsuło mu się coś?" "Pewnie pierwsza jazda..." - zgaduję ich myśli. Słońce świeci w twarz, ciepły wiatr omiata szyję - chwilo trwaj !! Moja chwilo...
Z jazdy wróciłem uśmiechnięty, z naładowanym akumulatorkiem :)
Bracia z regionu, wiem że średnicówka kusi i zaprasza by polatać, by wypuścić moto przed siebie, niech rwie! Lecz czasem zwolnijcie...popatrzcie jak piękne jest Nasze lato :slonko:
Uśmiechnijcie się do życia, a ono z pewnością odwzajemni wam ten uśmiech... :luf:

Wiem, że powiało melancholią - lecz zrozumcie, z kim jak nie z Wami miałem podzielić się takim szczęściem? :rolleyes:

Pozdrawiam!
K.
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Cieszyć się życiem !!!

Post autor: Maszyna:) »

No Panie to ja Ci powiem, że takich relaksów w piątek i niedzielę to będziesz miał coniemiara i nie dość, że będą okoliczności przyrody piękne to jeszcze piękny widok przed sobą tudzież za sobą w osobie piszącego te słowa Maszyny na Bandicie :mrgreen: czego od życia chcieć więcej !! no może jeszcze :babe:
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: Cieszyć się życiem !!!

Post autor: speed »

a wiesz-cie ...dzisiaj spędziliśmy podobny dzionek na moto :mrgreen:
wiedząc ze pracy ciutek mniej a i kilka spraw na mieście i poza
do załatwienia w dużym rozrzucie kilometrów wybrałem się :moto:
bez pośpiechu, przemierzałem ulice i zauważyłem to co ty
Kirk pisze:...kierowcy samochodów ze zdziwieniem mnie wyprzedzają. "Popsuło mu się coś?" "Pewnie pierwsza jazda..." - zgaduję ich myśli.
przy gazowanie prowokacyjne na światłach
a tu lipa żadne koło,itd ... spokojnie jak 2 KM a reszta na pastwisku
ruszam i :shock: zdziwienie ,..... przetestowałem przy tej okazji kevlarowe dzinsy
letnia katanę zakupione na wyprzedaży u naszej siostry ADU dopełniły przyjemności
z jazdy w ciepły dzionek i stanie na światłach było miłe ,bez ociekania potem :wink:
ogólnie podsumowanie to miły dzień :D
[
ODPOWIEDZ