motomikołaje 2009

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

pgsxr

motomikołaje 2009

Post autor: pgsxr »

pozwala sobie wkleić bo rzecz ważna:

Zbliża się czas rozpoczęcia zbiórek w bydgoskich marketach po za Auchanem i Galerią Pomorska bedzie jeszcze zgoda od Rondo i Galeri Glinki ale potrzebne są osoby do prowadzenia zbiórek. Prośba do wszystkich którzy znajdą chwile wolnego o kontakt z organizatorami i przesyłanie danych do identyfikatrów

kontakt

tel 792 975 690
email - poczta@motomikolaje.pl
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: motomikołaje 2009

Post autor: KROPEK »

Dodam, że wszelkie info o akcji można znaleźć w tym roku na specjalnie utworzonej stronie poświęconej tylko i wyłącznie MOTOMIKOŁAJOM
http://motomikolaje.pl/pl,AKT:14,aktualnosci.html
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: motomikołaje 2009

Post autor: KROPEK »

W tym roku pomysł na zbiórkę datków jest taki, że wyznaczone terminy zbiórek obstawiają konkretne grupy lub fora motocyklowe. My jako BS zostaliśmy również zaproszeni do pomocy przy kwestowaniu powinniśmy jak najszybciej ustalić ilość osób chcących się zaangażować wraz ze swoimi moto, dostarczyć zdjęcia do identyfikatorów.
Dane potrzebne do identyfikatora to zdjęcie, Imie, Nazwisko, Adres i pesel.

Wykaz dni wolnych do obstawienia klik
Osoby nie mogące brać udziału w kwestach a chcące pomóc, mogą wesprzeć akcję poprzez wpłatę przyjmijmy min. 10zł na konto. Dodam, że pamiątkowe cegiełki można nabyć od kwoty 100zł. Osoby przesyłające datki proszone są o wpisanie swój nick i nazwę forum pochodzenia.
Info w prasie na temat akcji Motomikołaje 2009 TU. Prawdopodobnie osoby kwestujące zostaną wyposażone w koszulki z logo akcji !!
No dobra moi mili, sezon się skończył ale nasze serca nadal biją, czekam na zgłoszenia chętnych i propozycję terminu tylko biegusiem proszę, czas nagli !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
pgsxr

Re: motomikołaje 2009

Post autor: pgsxr »

ustaw opis na gg przeslij znajomym wrzuc gdzie sie da
http://www.youtube.com/watch?v=x2059c3KZaQ
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: motomikołaje 2009

Post autor: powell »

No to trzeba się wziąć do roboty, życie to nie tylko przyjemności.
My z Kasią piszemy się na jeden dzień stania w którymś z hipermarketów (GS + Bandit z łysą oponą i wyciągniętym łańcuchem ;) ).
Jak widzę, najbardziej oblegana jest Galeria Pomorska, więc może wybierzmy Rondo lub Auchan? Nie ukrywam, że Rondo mamy najbliżej, więc najłatwiej nam dojechać, ale pewnie inni będą mieli inne spojrzenie na ten temat.
Co do terminu - wszystko do dogadania, 14 pasuje, 15 mniej, 21/22 na razie pasuje. Weekend 7/8 raczej nie pasuje.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: motomikołaje 2009

Post autor: KROPEK »

Powitać, mi najbardziej pasuje 21 lub 22, ewentualnie 15-ego ale się spóźnię bo będę po pracy i muszę dojechać pewnie na ok 10-ą bym dał radę 15-ego. Co do miejsca mi osobiście obojętnie ale wiem, że Maszyna chciałby do nas dojechać a jemu wtedy najbardziej styka Auchan. Przydałby się mały Gix oraz jakaś SV i TL :> oraz jakiś choper do kompletu. Powell by zabezpieczył foto potrzeba by było jeszcze kogoś z lapem co będzie zgrywał foty i potem powysyła maile !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: motomikołaje 2009

Post autor: powell »

Aha, jeszcze jedno mi przyszło do głowy. Jeśli ktoś się bardzo obawia śniegów i mrozów, albo szkoda mu motocykla na posolone asfalty, można rozważyć przywiezienie motocykli na przyczepce. Pożycza się na godzinę, zawozi maszyny a potem przywozi i jest git. Ja mam w aucie hak, jakby co (chociaż jeszcze nielegalny .... )...

Aparat foto oczywiście przyniosę.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: motomikołaje 2009

Post autor: Maszyna:) »

Mi najbardziej odpowiada 15 listopada, w zasadzie tylko ten termin mi pasuje, bo inne to albo wyjazd albo prowadzenie zajęć na studiach zaocznych, czyli praca.

Na 15 widzę, że Kropek da radę mimo tego, że trochę później, Paweł i Kasia również, także jest nas już 4 osoby:) i mamy Gixa, Bandita dużego i małego i golasa GSa. Jeszcze brakuje nam intruza i jest komplet.

Ja przyjadę jak mnie śniegi nie odetną od Bydzi i temperatura będzie powyżej 6 stopni.

Tak jak napisał Kropek, Auchan dla mnie jest ok i jak na razie na 15 listopada jest tam małe "obłożenie". Im szybciej uderzymy tym większe prawdopodobieństwo, że dam rady się dokulać do Bydgoszczy ze względu na warunki pogodowe :)

Zgłaszać się, zgłaszać i działamy :)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Re: motomikołaje 2009

Post autor: Darek »

Ja odpadam , sobota i niedziela jak co tydzien do roboty.
Szkoda.
XJR 1300 na ohlinsah
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: motomikołaje 2009

Post autor: KROPEK »

OK mamy już 4 motongi a teraz proszę żeby każdy podesłał swoje zgłoszenie z danymi i fotką do organizatorów w celu wykonania identyfikatorów, no i czekamy na więcej chętnych !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: motomikołaje 2009

Post autor: Maszyna:) »

Zgłoszenie przesłane, teraz tylko żeby śnieg mnie nie zaskoczył :mrgreen:
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: motomikołaje 2009

Post autor: powell »

Zgłoszenie wysłane :)
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
lukkasia
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 30 gru 2008, 11:10
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: motomikołaje 2009

Post autor: lukkasia »

Czwarty motong :moto: się zgłosił :mrgreen:
Pozdrowionka
lukkasia :D
_________
GS500E '03
_________
Zamiast czekać na wielkie szczęście, trzeba cieszyć się małym
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: motomikołaje 2009

Post autor: KROPEK »

Witeczka, mamy drobne zmiany organizacyjne, otóż jest zmiana miejsca kwestowania !! Market Auchan w dniu 15.11.09 odmówił udostępnienia miejsca do kwestowania, w związku z tym przerzucamy się do Galerii Pomorskiej TU. Po rozmowie z Jazz jedną z organizatorek akcji ustaliłem, że podzielimy dzień na dyżury po 5 godzin. Motobydzia stoi od rana od godz 10:00 my zmieniamy ich o godz 15:00 należało by być z 20 min wcześniej aby doczyścić i przygotować motongi gdyby było mokrawo każdy powinien zorganizować trochę cukierasów, żeby było czym dzieciaki częstować do tego jeszcze akcesoria czyli czapka mikołajowa i smycz do identyfikatorów. Proponuję aby wziąć smycze i oczywiście koszulki BS-owe !!
PS
Powell nie zapomnij zabrać FOTO !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
lukkasia
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 30 gru 2008, 11:10
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: motomikołaje 2009

Post autor: lukkasia »

Na razie byliśmy bez motongów, ale w pełnej gotowości bojowej, uzbrojeni w puszki,
gotowi przyjąć każdą ilość gotówki i obsypać darczyńcę nalepkami, plakatami i uśmiechami od ucha do ucha :D
Choć nogi trochę bolą, choć może to niewiele wysiłku i poświęcenia, to mam poczucie spełnienia i przyczynienia się do czegoś dobrego...
kilka osób i rozmów z nimi zapadły mi w pamięć... jeszcze są ludzie którzy chcą pomóc...
część osób odwróciło się plecami, ale o wiele więcej było jednak tych, którzy chcieli pomóc...

"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to, że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim"
(Czesław Niemen "Dziwny jest ten świat")
Pozdrowionka
lukkasia :D
_________
GS500E '03
_________
Zamiast czekać na wielkie szczęście, trzeba cieszyć się małym
ODPOWIEDZ