Szkocja i Loch Ness 29.05.2010

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Vais

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Vais »

Pit pisze: Podlaczam sie do pytania :wink: 2-ga polowa lipca to dobry termin na Szkocje.
Chetnie Was przenocuje, :beer: i przelece sie pod Loch Ness.

A może jednak czerwiec B.Ciało okolice ,wyprawa zaczyna się klarować,jest nas już dwóch na ten termin :D wiec proszę przemyśleć termin czerwcowy,kto chętny jeszcze?

Lipiec może i był by dobry ale 1.08 jest wypad do Portugalii wiec trzeba zrobić trochę przerwy miedzy wyprawami.
Pit

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Pit »

Boze cialo jest zaraz na poczatku czerwca, a wtedy bede w Stanach :|
Ale gdyby to byl np. ostatni tydzien czerwca, to czemu nie :wink:
Ostatecznie trzeba to bedzie uzgodnic z 'polska grupa'...
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: qgel »

ja na razie sie mało liczę (bo jeszcze się nie określiłem czy jadę, bo nie wiem kto z Polski jedzie) ale ostatni tydzień czerwca u mnie odpada
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Vais

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Vais »

qgel pisze: ale ostatni tydzień czerwca u mnie odpada

B.Ciało jest 3.06 -wiec decyduj sie :D z Polski jedzie na 99.9% PioterkG wiec było by nas :roll: -3 sztuki moto
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: qgel »

marekvais pisze:
qgel pisze: ale ostatni tydzień czerwca u mnie odpada

B.Ciało jest 3.06 -wiec decyduj sie :D z Polski jedzie na 99.9% PioterkG wiec było by nas :roll: -3 sztuki moto
lipiec-sierpień bardziej by mi pasował (w czerwcu mam kilka wyjazdów innych już zaplanowanych nie moto, więc sory)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Pit

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Pit »

Wracajac do poczatku czerwca/B.C. to kiedy grupa 'polsko/francuska' chce dobic do brzegow Albionu?
Wracam zza wielkiej wody 1 czerwca, jak odespie lot, to ewentualnie 2 czerwca wieczorem, a najlepiej 3 czerwca rano jestem gotowy ruszyc do Szkocji :D
Vais

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Vais »

Pit pisze:Ale gdyby to byl np. ostatni tydzien czerwca, to czemu nie :wink: Ostatecznie trzeba to bedzie uzgodnic z 'polska grupa'...

Ja sie moge dostosowac byle to był czerwiec.Poczekajmy co PiotrekG napisze,ale z tego co wiem to termin Swiąt tez jemu pasowal
VOYTEK

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: VOYTEK »

Mi pasuje czerwiec, moze byc i poczatek czerwca. Bo w lipcu lub sierpniu to moge miec przeprowadzke miedzy kontynentalna a wtedy to wypadzik odpada. Ja stawiam na czerwiec swoj wypad.
Vais

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Vais »

VOYTEK pisze:Mi pasuje czerwiec, moze byc i poczatek czerwca. Bo w lipcu lub sierpniu to moge miec przeprowadzke miedzy kontynentalna a wtedy to wypadzik odpada. Ja stawiam na czerwiec swoj wypad.

Początek czerwca 100% ale który dzień dopiero dopracowujemy,a ze tak zapytam to moto już masz?
VOYTEK

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: VOYTEK »

marekvais pisze:

Początek czerwca 100% ale który dzień dopiero dopracowujemy,a ze tak zapytam to moto już masz?
Moze byc pierwszy weekend miesiaca, oczywiscie jak dla mnie :) . A co do moto to mam nabytego niedawno bandziora K6 :roll: ale dalej sie rozgladam za czyms wiekszym :mrgreen:
GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1790
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: GraDzik »

Pit pisze:...trzeba to bedzie uzgodnic z 'polska grupa'...
Jak na razie 'polska grupa' to tylko ja ;)
Ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze się zdecyduje...

Ja jestem zdecydowany na wyjazd i mam permisję w domu, więc jadę (chyba że coś wypadnie całkiem niespodziewanego (odpukać) ).
Planowałem wyjazd koło Bożego Ciała bo to zawsze jeden dzień mniej do urlopu, ale jeśli dzięki przesunięciu terminu możemy zmontować większą grupę, to czemu nie... Jednak ostatni tydzień czerwca odpada w moim przypadku.
Pit pisze:Wracajac do poczatku czerwca/B.C. to kiedy grupa 'polsko/francuska' chce dobic do brzegow Albionu?
Wracam zza wielkiej wody 1 czerwca, jak odespie lot, to ewentualnie 2 czerwca wieczorem, a najlepiej 3 czerwca rano jestem gotowy ruszyc do Szkocji :D
Tak więc rozważmy warianty:
a) wyjazd 29.05 (sobota) z Polski, kręcę się cztery dni po Europie (lub odwiedzam rodzinę w UK), spotykamy się 02.06 i ruszamy dalej 03.06 (czwartek BC)
b) wyjazd z Polski w czwartek, spotykamy się w piątek, jedziemy dalej razem od soboty. W gre wchodzą weekendy:
05-06.06, 12-13.06, 19-20.06.
Myślę że wyjazd w sobotę z Polski i dalsza podróż od poniedziałku nie wchodzi w grę, bo dla Was nie jest korzystna.
Nie ukrywam, że dla mnie najbardziej korzystny jest wariant b) z weekendem 05-06.06

Z Markiem możemy uzgodnić spotkanie jeszcze przed kanałem lub już w UK.

Pozostaje jeszcze pytanie, nie bez znaczenia dla planowania drogi, jakim czasem dysponujecie na pobyt w Szkocji (tylko weekend, czy może dłużej).

Pozdrawiam,
PG
Piotrek
był VZ800 Marauder '97
jest GSF1250SA Bandit K8 ( 240000 km)
jest DRZ 400S(2000 km)
-
Żyj i daj żyć innym
O RH+
Vais

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Vais »

planowana trasa- http://maps.google.fr/maps?f=d&source=s ... 696777&z=6


1247 km to pestka oczywiście trzeba dodać dojazd do Londynu w moim przypadku 500km :mrgreen:

Ps,trasa może się zmienić na wniosek podróżujących
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Rostwór »

My chcemy wyjechać z Polski 17.07. i spędzić na moto 2 tygodnie.
Kierunek: Szkocja
Co po drodze: się zobaczy. Wszystko zależy od pogody i kondycji.
Zakończenie: możliwe, że odbędzie się w Giżycku w twierdzy Boyen

Szykujemy się w lipcu, bo trzeba mieć więcej czasu, by zebrać pieniądze, do tego dochodzą kwestie urlopowe.
Dlatego kto chce jechać, to zapraszam. Na pewno odwiedzimy braci z wyspy:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: qgel »

ok, Rostwór ale rozszyfruj nam te "my"
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Szkocja i Loch Ness

Post autor: Rostwór »

Ja z Agatą, Paula i Karola. Może się ktoś jeszcze podłączy
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
ODPOWIEDZ