ZAKOŃCZENIE SEZONU 2005 - CHĘTNI W DWUSZEREGU ZBIÓRKA !!!!!!

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

YareK691

Post autor: YareK691 »

a ja myślałem że pojedziemy na jasną góre...........
OK, po co te nerwy, nie widziałem wcześniej linku o zakończeniu sezonu ale teraz już wszystko jasne i zrozumiałe, miłej zabawy życzę wszystkim (pod wawke to troszkę sporo jak na jeden dzień a na dwa niestety nie mogę więc bawcie się dobrze)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Nerwy ?? No co Ty. Dlaczego miałbym się denerwować ?? Ale musisz przyznać, że miałem prawo myśleć, ze jeżeli pytasz wcześniej na ile dni wyjeżdżamy to wiesz o co chodzi. Naprawdę bez urazy - czytaj tematy, w których zabierasz głos od początku. To poprawia przepływ informacji. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

no wiec tak wyglada sprawa ze chyba pojade na alucarda fce wiec zabieram sie z wami Panowie i Panie :twisted:
Ostatnio zmieniony ndz, 11 wrz 2005, 08:30 przez grabo, łącznie zmieniany 1 raz.
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
Wonder

Post autor: Wonder »

Jesli można się podpiąć to również się z wami zabiore :wink:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! No to loozik !! :angry_smile: !!
Kto przygarnie Wondera ?? Ja niestety mam komplet na pokładzie. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Wonder

Post autor: Wonder »

Poki co to Grabo ale wszystko sie moze jeszcze zmienic :wink:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Końcowe odliczanie czas zacząć !!
Ponieważ dowiedziałem się, że o godz. 15.00 odbędzie się wyjazd z Grzymka do Warszawy proponuję aby godzinę startu BS Silesian Squad ustalić następująco:
- wyjazd grupy z Gliwic, Zabrza, Orzesza i okolic o godz. 9.00. Spotykamy się w Zabrzu - Kończycach przy ostatniej knajpie w ostatnim budynku po prawej stronie (nie chciałbym pomylić nazwy ale chyba "Pod Lasem" ??). Lelo - jadąc od Paniówek do Zabrza przeskakujesz autostradę i wjeżdżasz w lewo do Zabrza i dla Ciebie to będzie pierwsza knajpa i pierwszy budynek po lewej.
- Osama z Adą oraz inni chętni z okolic Tychów, Chorzowa, Katowic czekają na Nas przy McDonaldzie Drive koło Stacji BP 200m przed Geantem w Katowicach ok.9.15 - 9.30
- Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to myślę, że w Częstochowie przy McDonaldzie będziemy ok. 10.30 - 11.00.
No a potem "z kopyta" prosto do Grzymka. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
mario33

...

Post autor: mario33 »

O kurcze ale będzie 'pociąg' ze Śląska :) Aż się chce tam podskoczyć i wrócić z Wami ;)

A propos - w odpowiedzi na dywagacje nt. trasy 'warszawskiej' i 'katowickiej' to mam pytanie - dlaczego ta trasa na Ślasku konsektwentnie ma drogowskazy wyłącznie na Łódź a nie na Warszawę ? Nie ma ANI JEDNEGO drogowskazu na Warszawę sporo kilometrów od Katowic :) Tylko Łódź i Łódź ;)

Pozdrawiam grupę śląską - i czekam niecierpliwie na spotkanko :)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Nie jest tak źle. Akurat w ten weekend jechałem tą trasą do Rawy Mazowieckiej. Oczywiście mogłoby być lepiej jeśli chodzi o oznakowanie ale rozjazd za Bełchatowem na Łódź i Wa-wę jest wyraźny. Na pocieszenie dodam, że w drugą stronę też nie lepiej. Od Rawy do Częstochowy chyba tylko dwa znaki z odległością. Ale słyszałem, że koleiny nie pozwalają wypaść z trasy i byle dobrze się w nich ustawić to do stolicy zajedzie się jak po sznurku :wink: Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
mario33

...

Post autor: mario33 »

Nie cierpie kolein :roll:

Jak jezdzisz to pewnie wiesz gdzie stoją 'misie' z suszarkami;) Wiec nie musze podpowiadac ;) Ja mam ostatnio taką metodę - szukam kolesia z CB w blaszance i jadę za nim ;) Tirowcy mu zawsze podpowiedzą gdzie stoją ;) A jak nie to na każdym ograniczeniu jade maks 10km/h wiecej. I się jedzie ;)

Fotoradarów sie za to nie musicie bać ;) Bo to nie Austria i nie robią zdjęć od tyłu ;)

Pozdrowionka i przyjeżdżajcie bez przygód.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

co do miejsca i godziny odjazdu jestem Za a nawet bardzo ZA 8)
co do fotoradarów to faktycznie nie robią zdjęć od tylca :Pa nawet jak zrobi od frontu to blach nei ma, a na mojej facjacie zobaczą najwyżej kilka czaszek na czarnym tle :twisted: :twisted: :twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
YareK691

Post autor: YareK691 »

Wiem że mnie zaraz zjeździcie że piszę na inny temat ale co do fotoradarów to radzę uważać bo już nasz władza tzn hapole (wiecie kto to, nie muszę objaśniać) wstawiają już fotoradary robiące zdjęcia od tylca, stolyca ma takie ustrojstwo i ponoć Bielsko już ma a jeśli nie to niedługo ma mieć........
Tyle w kwesti fotosuszarek, pozdrawiam i życzę wszystkim super zajebistej imprezy !! Spokjnej drogi i zero niespodzianek z fotami drogowymi !
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Jesli nic sie nie stanie, to podlacze sie kolo Geanta.
A co do drogi, to tez jechalem do Cze w week and, i taki <piiiiiiiiiii> <piiiiiiiii> <piiiiiii> kolein na prawym pasie jeszcze nie widzialem, a zyje baaaardzo dlugo. W niektorych miejscach jest tak na oko nawet do 40 cm roznicy!!! :roll:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ja jechałem tam niecały miesiąc temu i rzeczywiście lepiej się trzymać ciągle lewego pasa, raz że zaj......e duże koleiny, to jak nie ma kolein jest zfrezowany asfalt, i to tak chamsko że ledwo się na moto idzie utrzymać, taki asfalt jest prawie na każdym podjeździe pod górkę

jednym słowem trzeba będzie uważać


:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

niestety jade kattammar costam zemna jedzie wonder ! chyba??? ;> ;d jak cos to wyruszamy razem z pod mc cz-wa bedziemy robic wam fotki :twisted: :twisted:
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
Zablokowany