Gixxer 750 K5

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Uriel

Post autor: Uriel »

EvilD - dokładnie o to się rozchodzi. Widzę, że od Fieldorfa zaczynałeś na Gocławiu. Drugi Ghost Rider może z Ciebie będzie, he he. EvilD - z jakiej dzielnicy jesteś?

Możecie mi powiedzieć czy 1:55 na Poznaniu to w miarę wynik. Znajomy jeździ ale mocniej się boi odkręcać. Wogóle jaki czas jest czasem dobrym i jaki jest rekord toru? Jak to się klasyfikuje?
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Miszkam sobie na Ursynowie... a co do Poznania, to ponoc jak ktos jest pierwszy raz, to sukcesem jest zejsc ponizej 2 minut. Zawodowcy maja cos kolo 1.37 (chyba) wiec ciezko powiedziec. Dla mnie taki czas to bylaby rewelacja, mam nadzieje ze Grandys lub ktos inny trackdays jeszcze zorganizuje.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Uriel

Post autor: Uriel »

Byłem na stronie toru Poznań i chyba rekord toru to 1:39s... 8)
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Panowie, ja Wam pokaze rekord toru, tylko kupie nowe moto :)


Pozdrawiam. :angry_smile:
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Uriel

Post autor: Uriel »

Neon zakładam, że nie będzie to YZR-M1! 8) :P
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Rossi by mnie zastrzelil z koncowy za herezje i wariacje na temat poruszania sie po torze :) Ja sie tak wlasnie przymierzam do Gixxery 7.5. Ale zobaczymy ....
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Uriel

Post autor: Uriel »

Neon, nie znamy się osobiście ale podejrzewam, że jeździć potrafisz to może 1000kę. 8) Co się będziesz szczypał. ;) He he Pozdro.
panika

Post autor: panika »

Witam Chcialem obejzeć ten filmik ale zanic nie mogę się polaczyć http://evild.eu.org/FileZ/gsxr.avi czy podany adres jest prawidłowy?Pozdrawiam Panika
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Panika, jak nie dasz rady to ja juz mam ten filmik, jak cos to daj znac.

Pozdro 4 @ll :P
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

jaza żadne skarby nie mogę go ściągnać Jeśli wart jest uwagi to prześlij mi go proszę
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

zmienilem nazwe na serwerku, bo nie spodziewalem sie zainteresowania... http://evild.eu.org/FileZ/gsxr_small.avi

Jest jeszcze wieksza wersja, wiecej jazdy i wieksza rozdzielczosc: http://evild.eu.org/FileZ/gsxr_large.avi - 52MB
Ostatnio zmieniony wt, 6 wrz 2005, 17:03 przez EvilD, łącznie zmieniany 2 razy.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Uriel

Post autor: Uriel »

Kaczuszko, powiedz jak sie montuje kamerę na baku czy gdziekolwiek ją montujesz? Jaką kamerę kupić, są jakieś specjalne do tego? Bardzo chciałbym się dowiedzieć co i jak? 8)
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Jak mowilem, to dopiero proba. W chwili obecnej kamera jest zwykla, najzwyklejsza miniDV Canona, porzyczana zreszta na czas prob. Mocowanie prymitywne, czyli na bak gabka, na to kamera i znow gabka. Calosc scisnieta tasmami klejacymi... na gorszych drogach obrac strasznie sie trzesie i przerywa - nie wiem czy nie zamocowac do czegos na sztywno z jakims twardszym tlumikiem drgan, zeby tylko wylapywal te o wysokiej czestotliwosci, np: z silnika. Calosc w obecnej postaci ma wade w postaci niemozliwosci polozenia sie na baku i w zwiazku z tym ogranicza predkosci i stabilnosc jazdy (wiatr mooocno wciska kask na glowe). Za jakis czas kiedy dopracuje bardziej mocowanie i trafie na mniejszy ruch powinno to lepiej wygladac.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Uriel

Post autor: Uriel »

Thx, btw wrzucaj więcej filmików... i zamknij szafę :P

Nom, to czekam(y) na kolejne filmiki. :wink:
studi

Post autor: studi »

jasne latać na gsxr i spoko :D
EvilD cos nie mogłem zobaczyć twojego filmiku :?
ODPOWIEDZ