Wymarli....

Dział dla Braci z województwa zachodnio-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: FUTEK

Abe

Wymarli....

Post autor: Abe »

W zachodniopomorskim sie juz nic nie dzieje :?: Trzeba wreszcie cos zorganizować, spotkać sie, czy co... Wiem ze ja to BOBAS i raczej nie powinienem proponować spotkań, bo mało kto mnie zna /o ile ktoś zna :P :)/, ale trzeba cos zrobić w kierunku ożywienia Bractwa w Zachodniopomorskim :D. Pozdrawiam wszystkich. Oby pogoda dalej była dla nas łaskawa! :P
UFO

Kołobrzeg i okolice

Post autor: UFO »

Cześć! Nie wiem czy przeczytasz tego posta bo odpowiadam na bardzo stary temat ale...
Jestem z Kołobrzegu ale czasowo musze siedzieć w Warszawie. Często jednak zaglądam w rodzinne strony na moto lub katamaranem. Znam bardzo dobrze jednego motocyklistę z Dygowa ma na imię Darek ale nie wiem na czym aktualnie śmiga.
Jak przyjdzie wiosna to może gdzieś razem pojeździmy po starych śmieciach?
Pozdrawiam. UFO
hikor

Post autor: hikor »

Ktoś musi znów ruszyć ten temat więc będę to ja. Naprawdę nikt ze Szczecina i okolic nie chce się choć trochę poudzielać? Przecież jeździ tu trochę sprzętów. Paprykarze, odzywajcie się, bo aż wstyd przed braćmi z reszty kraju.
Abe

Post autor: Abe »

No widzisz.... ja ma GS ale w kołobrzegu. Teraz studiuje i pracuje w szczecinie. Chetnie na cos bym pojechał, nawet zorganizował przy pomocy innych, ale dopiero koło końca semestru...
hikor

Post autor: hikor »

Stary, nie pitol tylko ściągaj sprzęta do Szczecina. Trzeba jakiś zalążek Bractwa stworzyć tutaj. Też studiowałem i pracowałem jednocześnie i na 2oo zawsze dało radę wyskoczyć. Nie wierzę, że wszystkie weekendy masz zajęte. Coś tam wykroisz. Ale w tym mieście padaka...
Abe

Post autor: Abe »

nie boj zaby... moto bedzie przyjezdzac. tylko znajde sobie jakis garaz i nowe mieszkanko i moto bedzie... Narazie jeszcze zimno wiec jest czas. Jak cos to sie odezwe
ZENIU

Post autor: ZENIU »

Jak będziecie organizować jakąś imprezke lub spotkanie to dajcie cyne.
W sumie Czarnków jest niedaleko, a chętnie się przejedziemy kawałeczek na miłą zabawę :D
hikor

Post autor: hikor »

No, trochę potrząsnąć Towarzystwem i od razu się odzywają :) Panowie, trzeba się namówić, ugadać, poodwiedzać, żeby potem fajne spotkanko zorganizować (pod egidą BS oczywiście :peace: ). Ludzie przyjadą z kraju i ze świata. Nie można wypaść "po szczecińsku" ;)
Abe

Post autor: Abe »

mamy czas to mozemy naprawde cos big zorganizować. Jest nas juz 3, a moze jeszcze ktos sie dołaczy.
Musimy tylko poinformować centrale bs ze bedziemy chcieli cos zorganizowac... NO TO PANOWIE.... MYŚLIMY....
hikor

Post autor: hikor »

Dobrze myśli się "face to face", że tak powiem. Trzeba się najpierw nieoficjalnie spotkać, zorientować czy nadajemy na jednej fali i dopiero wtedy coś robić. Nad tym najpierw pomyślmy ;)
Filet

witajcie bracia

Post autor: Filet »

siemanko,

jest juz nas co raz wiecej. Trzeba sie juz powoli integrowac pod "flagą" BS. Sezon tuz tuz! Jakieś spotkanko? Fajnie by bylo!

Pzdr.
Filet
mr_simon

Post autor: mr_simon »

Ja też się dołączam :beer:
hikor

Post autor: hikor »

No to, Panowie Bracia? Nie ma co myśleć tylko trzeba działać. Co powiecie na sobotę 25-go marca? Zastanowimy się wspólnie przy jedynie słusznym złocistym z pianką ;)
Filet

Post autor: Filet »

Ups!
25-ty dla mnie odpada. :cry:
Aktualnie jestem w pracy (statek) i przewiduje najwczesniej powrot ok. poczatku kwietnia.....
Tak wiec panowie, organizujcie pierwsze spotkanie , ja dolacze w pozniejszym terminie.

pzdr.
hikor

Post autor: hikor »

Póki co jest nas tak mało, że musimy spotkac się wszyscy. Jestem za tym, żeby w takim razie przesunąć pierwsze spotkanie na kwiecień i zaczekać na Fileta. Kto za?
ODPOWIEDZ