Kradzież

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Bauma

Kradzież

Post autor: Bauma »

Chciałbym poinformować, że niestety straciłem mój motor, został skradziony z garażu obok domku tej nocy, Suzuki GSX-R 750 K7, CB4707, granatowo - czarny...
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Kradzież

Post autor: KROPEK »

Przykro słyszeć takie wieści, będziemy się rozglądać !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kradzież

Post autor: powell »

A to przykra sprawa :(

Wiem, że to nie musi pomóc, ale może warto jeszcze zarejestrować moto tu: http://rejestrmotocykli.pl/ , może utrudnisz tym sprzedaż motocykla złodziejowi, kto wie, może nawet dostaniesz cynka przy próbie sprzedaży ?
Natknąłem się na tę stronę niedawno, sam jeszcze nie skorzystałem.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Broziu

Re: Kradzież

Post autor: Broziu »

Przykra wiadomość.Powysyłaj cynk na fora motocyklowe czasem słychać ze ktoś odzyskał moto.Był nawet program o tym na TVN Turbo.
karlo

Re: Kradzież

Post autor: karlo »

Podaj nr VIN. Bedziemy go szukac.
Niebieski

Re: Kradzież

Post autor: Niebieski »

To oczywiście nie tylko przykre ale i wkur...

Powell zajrzałem na polecana stronkę... Czy podawanie nr VIN jest bezpieczne?

Czy nikt tego nie wykorzysta w nieuprawniony sposób i nie chodzi tylko o tę stronę ale ogólnie na forach itp. podając nr VIN nie narażamy się na niebezpieczeństwo?

Bo np. podawanie nr IMEI telefonu nie jest dobre chociaż wiem... wiem telefon to nie motocykl ;)

Najlepszego wszystkim na święta.

Pozdrawiam
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kradzież

Post autor: powell »

No nie wiem, z tym podawaniem VIN, niech Bauma sam zdecyduje, czy mu to odpowiada. W Jego sytuacji chyba może już tylko pomóc... bo jak może zaszkodzić? Tak myślę, ale rozumiem rozterkę.
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Kirk

Re: Kradzież

Post autor: Kirk »

Takich sqrwieli to się powinno na łańcuchach za moto ciągnąć... Szczerze Ci współczuję, i to jeszcze w Święta... :evil:
Bauma pisze:[...] GSX-R 750 K7, CB4707, granatowo - czarny...
Nic nie obiecuję, ale na pewno teraz będę zwracał baczniejszą uwagę na giksery latające po Toruniu. Jakby co dam znać na prv.
(Jednak wątpię, by ktoś był na tyle głupi, aby kraść moto w Bydzi i śmigać nim u nas, chociaż z drugiej strony... "w Polsce" wszystko jest możliwe...)
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: Kradzież

Post autor: ERIC »

Szczerze ci współczuje mam nadzieje ze się odnajdzie, ubezpieczenie masz od kradzieży ?
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
Bauma

Re: Kradzież

Post autor: Bauma »

Obrazek
crash pady PWL Racing
wydech Akrapovic Shorty Slip On
opony Michelin Pilot Power 2CT (przód gitara, tył do zmiany)
przebieg nie całe 18tyś km
salon Polska
świeżo zmieniony olej (Castrol Power 1 Racing 10W50 czerwony, tylko 100km przejechane z filtrem oleju K&N)
oryginalny łańcuch

ubezpieczenia nie mam, rok temu 1 kwietnia straciłem pracę, teraz 3 kwiecień moto...ubezpieczyciel zawołał 3700zł za AC także w tamtym okresie nie mogłem sobie na to pozwolić....
Vais

Re: Kradzież

Post autor: Vais »

Jak to weszli na posesje i z zamykanego garażu wyjeli ?:shock: ,kurcze to ci masz prezent na święta :evil: ,szkoda ,przykra sprawa
Bauma

Re: Kradzież

Post autor: Bauma »

marekvais pisze:Jak to weszli na posesje i z zamykanego garażu wyjeli ?:shock:
tak...mało tego noc wcześniej nie świeciła już lampa tylko przy moim domu, także pewnie pierwsza nocka na rozeznanie a druga na działanie...nawet "posprzątali" po sobie, garaż z powrotem zamknęli...
boska
BS Brother
BS Brother
Posty: 494
Rejestracja: pt, 14 sie 2009, 08:11
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Kradzież

Post autor: boska »

aż ciężko uwierzyć. szczerze współczuję. wiem jak to jest jak Ci się włamują.. ja miałam już 4 włamania do domu w ciągu kilku ostatnich lat.
była Sv 650s '00
jest XF 650 Freewind

tel. 791.655.771
bruder
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: wt, 24 lut 2009, 17:15
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kradzież

Post autor: bruder »

boska pisze:aż ciężko uwierzyć. szczerze współczuję. wiem jak to jest jak Ci się włamują.. ja miałam już 4 włamania do domu w ciągu kilku ostatnich lat.
Podejrzane, musisz mieć coś w domu tajnego/cennego. Coś co warte jest kilkukrotnego włamu :roll: No bo chyba nie przyszli po rybki z akwarium ;)
Simson 50 ccm, Dniepr 750, Boulevard C50 - sprzedany
bromic@poczta.onet.pl;
boska
BS Brother
BS Brother
Posty: 494
Rejestracja: pt, 14 sie 2009, 08:11
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Kradzież

Post autor: boska »

bruder pisze:
boska pisze:aż ciężko uwierzyć. szczerze współczuję. wiem jak to jest jak Ci się włamują.. ja miałam już 4 włamania do domu w ciągu kilku ostatnich lat.
Podejrzane, musisz mieć coś w domu tajnego/cennego. Coś co warte jest kilkukrotnego włamu :roll: No bo chyba nie przyszli po rybki z akwarium ;)
wtedy moto jeszcze nie bylo.. wiec to nie po niego.. :o a wiesz co do rybek.. no wlasnie przy drugim albo trzecim włamaniu wlali nam do akwarium domestosa i vanisha ;/ masakra.. skad sie biorą tacy ludzie!?!
była Sv 650s '00
jest XF 650 Freewind

tel. 791.655.771
ODPOWIEDZ