Spotkanie

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Lelo

Post autor: Lelo »

Niedziela byłaby dobra. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jechać i w następną, w końcu po to są weekendy. Ja akurat nie mogę w następną (ta robota), ale będę z Wami duchem. Co do Y... jednoślad, też fajny motor, a każdy dobry mechanik młoteczkiem może go przerobić na Suzuki. A tak poważnie, to chyba nie ma wśród nas fanatyków i każdy mile widziany.
virus

Post autor: virus »

Witam ,

Mnie tam każdy termin pasi - ktos zaproponował niech pociagnie i da znac gdzie start . Ja i tak jezdził bede więc sie dostosuje . :twisted:
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

bez problemu, ale musi uznawać wyższość maszyn Suzuki :D :wink:


a co do terminu to trzeba to przemyśleć...


:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Nie zabierałem dotychczas głosu ponieważ ten weekend (1.10-2.10) mam katastrofalnie zajety. Ale skoro rozważana jest możliwość spotkania w przyszłym tygodniu to bardzo chętnie dołączę.
Jeżeli wolno mi coś zaproponować to chciałbym spotkać się z Wami w niedzielę 9.10 na parkingu koło stadionu Górnika Zabrze powiedzmy o 15.00. Będzie okazja pokazać Wam knajpkę, która ma szanse stać się stałą metą dla BS Silesian Squad. A potem się śmignie gdzieś za Gliwice (może pyszna rybka w Sierakowicach??) Pozdrawiam i czekam na odzew.
P.S. Shooya napisał kiedyś, że jeździć może z Nami każdy (nawet na Komarku) tylko póki nie zmieni marki nie będzie wpisany do BS. I nic się w tej kwestii nie zmieniło. Zapraszamy użytkowników innych marek, których nazwy wyleciały mi z głowy :wink:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

HEJ
CZY TO NIE ŚMIESZNE ...............że na zwykłe latanko po okolicy dogadujecie się od 17 dni :?
POGODA WAM SIĘ SKOŃCZY
trzeba będzie czekać do następnego lata

hihihihihihihihihihihihi

tak tylko wtrąciłem .................. :twisted:
jestem pewien że w końcu się dogadacie :P

w mazowieckim takie spotkanka robi się z dnia na dzień ........
np. środa/wieczór 19/ pub 2koła/.... i zawsze kilkanaście osób się pojawia

pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

A nie wpadłeś Gwizdku na to, że wykopię Twojego posta w kierunku Księżyca zanim zdążysz odświerzyć stronkę ?? Ale nie zrobię tego dlatego, żeby wszyscy którzy to przeczytają mogli przekonać się że zachowanie podobne do Twojego jest nie na miejscu. Nie dotarło do Ciebie, że po to właśnie napisałem o spotkaniu w konkretnym miejscu, o konkretnym czasie i w konkretnym celu żeby taka sytuacja się nie powtarzała?? Macie stałe miejsce spotkań to pozwól, że u Nas też takie będzie. Nie opowiadaj mi tu o super organizacji. Łatwo się Wam zbierać w jednym konkretnym miejscu. Na Śląsku też tak będzie. Możesz być pewny. Aha. Nie używaj proszę capslocka zabierając głos na forum. Nie pomoże Ci to na pewno w niczym a zaszkodzić w postrzeganiu Twojej osoby może z całą pewnością. Pozdrawiam
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

Gwizdek nie tylko Lechulowi nie podobało się to co napisałeś, więc może weź to pod uwagę

:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

mi pasuje każda niedziela bo każdą mam wolną, ale mam pewne obawy że na przyszłą niedzielę będę mógł jechać z wami jedynie rowerem lub katamaranem (nadzieja że sprzedam Savage) :wink:


:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
YareK691

Post autor: YareK691 »

Hejka Panowie.....
Lechul podał w końcu konkret, jest OK, ja co prawda planowałem to od strony katowic, ale jak tak będziemy marudzić to nico z tego wyjdzie. Ja jestem na TAK ! więc niedziela stadion górnika itd......
Osama jesli nie pogonisz sprzeta to chyba wyjazd z Bytomia jest nadal aktualny ?? pojedziemy w dwojke albo w trojke do zabrza.
Jedna prośba do Lechula, może ciutke później wyjedziemy chodź o pół godzinki ?? :roll:
No i pozostaje jeszcze jedno........Gwizdek :D :D..... ale dzisiaj nie skomentuje tego :D mógłbym napisać jedno słowo za dużo i topick zmieni kierunek więc Gwizdek niechaj będzi ci odpuszczone :beat:
Bartek

Post autor: Bartek »

Gwizdek różnica również polega na tym że każdy z nas mieszka w innym miescie,np:ja Czestocowa,Osama Tychy,......i tak moge wymieniac każda osobe uczestnicząca w tym poście,więc nie jest takie proste umawianie sie ze względu na to że każdy z nas ma do przejechania po kilkanaście kilometrow. A takie spotkania jak ty piszesz to w Czestochowie sa co dziennie. Pozdrawiam
Funny
BS Brother
BS Brother
Posty: 92
Rejestracja: wt, 27 wrz 2005, 17:14
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Funny »

Ello !
Mnie gwizdek też wkurzył ale olałam to bo z Lechulem mamy bardzo dobrego pomysła i takie głupie przechwałki mnie nie sprowokują.
To chyba sprawa regionów jak sobie spotkania organizują.
Co do latnia w niedziele jestem za a tym bardziej do odwiedzenia jakiejś fajnej knajpki.
P.S. Dla niewtajemniczonych. Ja to "cytrynówka" Ada :wink:
Plecakiem być to też fajna rzecz :-) !

Kom. 503-170-464
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Jak wiecie na ogolniaku pisalem ze jestem od naszej ukochanej Polski jakies 12 tys.km.Wracam i naprawde moglibysmy sie spotkac w niedziele .Ogladam podode na DW i powaiadaja ze w Polsce jest 22 ª C a za tydzien moze byc gorzej.A Wenezuelki jest 35 ª C i 100 % wilgotnosci.Wenezuelki sa super i sa chetne na wszystko w przeciwienstwie do Indianererek.Lechul spotykamy sie w niedziele w wyznaczonym miejscu mam juz dosc cieplego piwa i chcialbym porozmawiac w normalnym jezyku.Korzystam z " cyber-kafe"
w tej miescowosci w ktorej mamy hotel i licza sobie za ta usluge niemalo, niema zadnej lacznosci komorkowej.Moge Was tylko zmartwic,ze benzyna jest tak tania ze az strach -uwaga 1litr benzyny 95 okt. kosztuje na stacji 7 groszy "slownie siedem groszy"Wypozycylismy samocod na 1 dobe .I tym optymistycznym akcentem ccialbym sie pozegnac z Bracmi
Pozdrowienia z goracej WENEZUELI
virus

Post autor: virus »

Panowie więc wstepnie jesteśmy umówieni . Niema przeciwskazań - a co do pysznej rybki w Sierakowicach , to faktycznie jest pyszna . Bywam tam ostatnio dość często więc potwierdzam że to dobry pomysł.

Ustalmy godz. startu i miejsce - kto nie może dojedzie po trasie , Bytom i inne Rudy Śl. bierzemy po drodze. :P
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Proponuję przyjąć to za pewnik. Nic wstępnego. Niedziela 9.10 o godz.15.30 na parkingu koło stadionu Górnika (Zabrze ul. Roosevelta).
Przybywajcie Wszyscy !! Niech nikogo nie braknie bo będzie wstyd, że Snajper zdążył z Wenezueli a inni nie :wink:
Ponieważ coraz ciężej prognozować pogodę to zjeżdzamy się nawet katamaranami w razie czego. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
virus

Post autor: virus »

No to mamy jasność . By była tez na niebie dnia tego . :twisted:
Zablokowany