GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
PawelCobra

GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: PawelCobra »

witam! jak w temacie ,moim problemem jest prędkościomierz w gsxr750 k1 niby czytałem na forach że da sie zmienić z mph na kmh ale ja przy swojej nie mogę,czy musze jechać pod komp czy ptrzeba wymienić licznik? wkurza mnie juz jazda w której musze przeliczac ile jade lub ile km zrobiłem!Pozdrawiam i miło by było dostać jakąś wiadomosć w tym temacie!
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: Lechul »

Był już podobny ----> TEMAT
Co prawda dotyczyło przebiegu a nie prędkościomierza ale może da się temat rozwinąć :roll:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Pit

Re: GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: Pit »

PawelCobra pisze:wkurza mnie juz jazda w której musze przeliczac ile jade lub ile km zrobiłem!
Liczenie jest dosc proste, wystarczy zapamietac: miasto: 30mph = 50kmh, poza miastem: 60mph = 100kmh, autostrada: 100mph = 160kmh :wink:
PawelCobra

Re: GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: PawelCobra »

tak moze i proste liczenie ale to są akurat takie cyfry tez proste no i też odcinek przebytej drogi tez trzeba liczyć! wolałbym jednak iść na prościzne!
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: AdamOSA »

Włacz zapłon , przełacz po prawej stronie kiery na RUN , ustaw licznik kilometrów na ODO ( nie TRIP ) przytrzymaj na 3s. klawisz select .

Pozdro

OSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
PawelCobra

Re: GSX-R 750 K1 predkosciomierz z mph na kmh

Post autor: PawelCobra »

no mój model jest chyba jakąś dziwną sprawą bo niestety nie da się w żaden sposób tego zmienić!
ODPOWIEDZ