niedługo pożegnanie...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Jajco
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 939
Rejestracja: sob, 12 lip 2008, 10:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Jaktorów

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Jajco »

EVi pisze:...ciekawe gdzie planujecie wakacje w następny sezon? :lol: .....
Planujemy znaleźć jakiś fajny szpaner placyk, będziemy tam łoić bronxy i szpanować naszymi super motorkami przed Braćmi i Siostrami, bo tak właśnie jak słusznie zauważyłaś wyglądają "zloty" BS... :twisted:
A jak tylko wyjdzie słoneczko, powyciągamy nasze wypucowane maszynki tylko po to, żeby pokazać jacy "cool" jesteśmy... :angry_smile:
Pozdrawiam, Paweł
GSX 750 Inazuma był, jest ...


tel. 604829880
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: speed »

Jajco pisze: i Siostrami, ........... BS... :twisted:
....zapomniałeś dodać ze będziemy udawać, że jesteśmy ostatnią Pepsi na pustyni.** :wink:

a tak na poważnie to chyba są jakieś Obrazek
Ostatnio zmieniony śr, 8 wrz 2010, 20:49 przez speed, łącznie zmieniany 1 raz.
[
GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1790
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: GraDzik »

Widzisz Ewa, ludzie są różni. Jedni lubią jak im Cyganie grają, inni jak im nogi śmierdzą.
W BS znajdziesz zarówno tych co lubią długie podróże, jak i tych co wolą się wyszaleć na bezdrożach. Tych co preferują szybką jazdę, jak i tych co z motocykla podziwiają krajobrazy. Są tacy co lubią jeździć w grupie, jak i ci co nie znoszą peletonów.
Mijający sezon obfitował, moim zdaniem, w podróże - te bliskie i te dalekie. Mogłaś się przyłączyć do jednej z nich i znaleźć kompana wyprawy.
Nie lubisz "zlotów" - nie ma przymusu. Nie lubisz alkoholu, Twoja sprawa. Ja osobiście lubię spotkać przyjaciół, których nie widzę pół roku. Wypić z Nimi kieliszek lub dwa. Czasem czuje też potrzebę upodlić się. Jak nie chcę pić - nikt nie widzi problemu.
Myślę, że każdy na naszych spotkaniach może bawić się tak jak chce, byle bez szkody dla innych. Myślę też, że na spotkaniach nigdy nie została przekroczona linia dobrego smaku (a może mam tę linie mocno cofniętą).
I na koniec: docinki i żarty z innych marek zawsze były. Jednak nigdy wulgarne, czy ubliżające. Zawsze z humorem - tak myślę. Przecież ludzie, których lubimy nie zmieniają się po zmianie motocykla.

Oj, nie rozumiem kobiet.
Piotrek
był VZ800 Marauder '97
jest GSF1250SA Bandit K8 ( 240000 km)
jest DRZ 400S(2000 km)
-
Żyj i daj żyć innym
O RH+
Zibias
BS Brother
BS Brother
Posty: 204
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:55
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Zibias »

Na szczęście nie wszystkim Bóg rozum odebrał. Amen
Zbyszek
Intruder 1400
Przemek
BS Brother
BS Brother
Posty: 992
Rejestracja: ndz, 23 maja 2004, 19:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Przemek »

Jajco pisze:....., będziemy tam łoić bronxy i
pokazywać dupę, a siostry :babe: będą trzymały
EVi pisze:, cycki w pianie.
Pozdrawiam. Przemek
GSF1200S
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5609
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 123
Otrzymane Polubienia: 15
Kontakt:

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Dany »

EVi,
Nie mieliśmy okazji się poznać ( bo nie było mnie w Borsku ) ale moje spostrzeżenia ze spotkań BS są zgoła odmienne od twoich.
Przyłączam się w 100 % do opisu PiotrekG ...
Czy nie byłaś na imprezie gdzie ktoś zaniemógł ( upodlił się ) ?? Możliwe że stanowił 10% składu osobowego imprezy... Czy to powód żeby zrezygnować ze spotkań z ludźmi z tej imprezy... ?? Nie... !!
I tu jest tak samo...
Nie wszyscy piją do nieprzytomności... A lans :) jakoś tego nie widzę w tym gronie...
A tak swoją drogą to niemiłą ocenę wystawiasz wszystkim nam ogółem jako BS... :(

Ale... wybór należy do Ciebie
Pozdrawiam i życzę przyczepności
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
lukkasia
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 30 gru 2008, 11:10
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: lukkasia »

PiotrekG pisze:Widzisz Ewa, ludzie są różni.(...) Myślę, że każdy na naszych spotkaniach może bawić się tak jak chce, (...) docinki i żarty z innych marek zawsze były(...) z humorem (...)
Oj jak ja się z Tobą Piotrek zgadzam...

Żarciki z powodu posiadania innej marki zawsze będą - moim zdaniem trzeba umieć się z tego śmiać, Ulka pewnie by potwierdziła moje słowa. :mrgreen:

Po co tak się spinać, lepiej wrzucić na luz, otworzyć się na innych, widzieć plusy, a nie tylko, to co beee... Powtórzę po Kimś, że ludzie są najważniejsi, a :moto: to dodatek, który łączy nas na trasie, przy rozmowie, przy wspólnym biesiadowaniu... Dystans do życia, do siebie i innych zawsze się przydaje :spoko:

Odrzuca mnie atmosfera spędów motocyklowych, na który może przyjechać każdy, nie czuję się na nich bezpiecznie, to nie „ten” typ rozrywki. Aleee zawsze jest jakieś ale! Dzięki takiemu ogólnemu zlotowi poznałam wspaniałych ludzi jeżdżących na Virago, potem w Giżycku zaczęła się przygoda z BS i nawet jeśli kiedyś tam, coś tam nie pasiło, to najważniejsze są pozytywy...

Dla mnie osobiście spotkania BS to nie „zloty”, a spotkania „rodzinne”, na które czekam z niecierpliwością.
Długo by o tym opowiadać, każdy czuje inaczej... Jedno jest pewne, nie każdego da się pokochać tak samo, ale pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Weźmy dajmy na to takie pierogi, każdy lubi inne, ale i tak ruskie mojej Teściowej są najlepsze ;)

Smaczności i szerokości i zdrowotności wszystkim życzę
Pozdrowionka
lukkasia :D
_________
GS500E '03
_________
Zamiast czekać na wielkie szczęście, trzeba cieszyć się małym
EVi

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: EVi »

Oj, nie rozumiem kobiet.[/quote]

:D ...hahahha....nie przejmuj się, to naturalne, mało jest facetów, którzy rozumieją kobiety
8)
....piszę to co czuję ( subiektywnie)...i widzę, że ...naraziłam się na krytykę i ostrą ocenę moich zdań...
Chciałabym mieć prawo do własnego zdania, spostrzeżeń i decydowania bez waszego osądzania i krytyki i wyśmiewania.
Każdy jest inny i czego innego potrzebuje. Można się otworzyć na inne spojrzenie aby skorzystać i tak np. na takich zlotach robić slajdowiska z podróży i zapraszać podróżników do opowieści....
Nie zamykać się we własnej grupie z tymi samymi poglądami i pomysłami ( bo to mało rozwijające) ale i być na tyle otwartym żeby uwzględniać potrzeby innych i korzystać z pomysłów i sugestii (to rozwijające).
Mówię "nie" dla takiego podejścia - "jak chcesz być z nami - to się dostosuj i "kracz tak jak my"
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2774
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: kosik »

Powodzenia , szerokości i wszelkiej pomyślności.
Każdy ma prawo odejść z BS,to nie sekta chyba :roll: :roll: :roll:

La Kosa.
ps.ja byłem w Borsku,i w Podlesicach,i w Przesiece,i w Kamieńczyku ,i w Białej,i w Przewięzi,i do Jabłonowca też jadę,nie mam kasy na lans,nie mam kasy na wymarzone podróże ,ale mam czas, by spotkać przyjaciół z BS dwa razy w roku,nie każdy to lubi i nie każdy musi.

:peace: :peace: :peace:
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Macias »

Kosik dobrze gada !! Nic dodać nic ująć !!

Niestety w tym roku pierwszy raz nie będzie mnie z Misią na imprzie BS od 2006 roku (wiadomo sprawy ślubno-weselne) ale czuje się jakoś tak nieswojo i już wiem że brakuje mi spotkania z gronem Sióstr i Braci chociaż do zakończenia jeszcze troche czasu :(
Trzeba przetrwać ten czas i czekać na rozpoczęcie, a te już chyba będzie 7 dniowe :D

Pozdrawiam i udanej zabawy (taka jest zawsze :twisted: ) życzę tym co się wybierają.

AVE
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: qgel »

Macias pisze:Kosik dobrze gada !! Nic dodać nic ująć !!

Niestety w tym roku pierwszy raz nie będzie mnie z Misią na imprzie BS od 2006 roku (wiadomo sprawy ślubno-weselne) ale czuje się jakoś tak nieswojo i już wiem że brakuje mi spotkania z gronem Sióstr i Braci chociaż do zakończenia jeszcze troche czasu :(
Trzeba przetrwać ten czas i czekać na rozpoczęcie, a te już chyba będzie 7 dniowe :D

Pozdrawiam i udanej zabawy (taka jest zawsze :twisted: ) życzę tym co się wybierają.

AVE
jak to Macias ? z kim przy kegu będę się podpierał ? :shock: tylko Macio mi zostanie chyba :(

do zobaczyska na rozpoczęciu !
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Macias »

qgel pisze:
Macias pisze:Kosik dobrze gada !! Nic dodać nic ująć !!

Niestety w tym roku pierwszy raz nie będzie mnie z Misią na imprzie BS od 2006 roku (wiadomo sprawy ślubno-weselne) ale czuje się jakoś tak nieswojo i już wiem że brakuje mi spotkania z gronem Sióstr i Braci chociaż do zakończenia jeszcze troche czasu :(
Trzeba przetrwać ten czas i czekać na rozpoczęcie, a te już chyba będzie 7 dniowe :D

Pozdrawiam i udanej zabawy (taka jest zawsze :twisted: ) życzę tym co się wybierają.

AVE
jak to Macias ? z kim przy kegu będę się podpierał ? :shock: tylko Macio mi zostanie chyba :(

do zobaczyska na rozpoczęciu !
Marku wpadnij tutaj http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 59&start=0
to najpier podeprzesz mnie przy ołtarzu :D a potem przy stole :beer:
Ostatnio zmieniony pt, 10 wrz 2010, 15:45 przez Macias, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: qgel »

Macias pisze: Marku wpadnij tutaj viewtopic.php?f=13&t=14259
to najpier podeprzesz mnie przy ołtarzu :D a potem przy stole :beer:
będę obserwował temat, może wiatry mnie zaniosą :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2030
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Macias »

qgel pisze:
Macias pisze: Marku wpadnij tutaj viewtopic.php?f=13&t=14259
to najpier podeprzesz mnie przy ołtarzu :D a potem przy stole :beer:
będę obserwował temat, może wiatry mnie zaniosą :)
Zapraszam serdecznie !!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Vais

Re: niedługo pożegnanie...

Post autor: Vais »

Macias pisze:
qgel pisze:
Macias pisze: Marku wpadnij tutaj viewtopic.php?f=13&t=14259
to najpier podeprzesz mnie przy ołtarzu :D a potem przy stole :beer:
będę obserwował temat, może wiatry mnie zaniosą :)
Zapraszam serdecznie !!

Kurde stary niech tesciowa załatwia sprawy a Ty cichaczem z Misią ze tam cos macie załatwic... przylecice na zakonczenie a jak sie wyda to Ci usprawiedliwienie napiszemy :D ALE BYC TRZEBA
ODPOWIEDZ