awaria kierunkowskazów w Marauderze

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
jacz

awaria kierunkowskazów w Marauderze

Post autor: jacz »

Cześć. Mam problem - wysiadły mi kierunkowskazy w Marauderze. Nie mam dokumentacji technicznej, a wydaje się mi, że to przerywacz. Nie wiecie gdzie go znajdę? A może to coś innego?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witaj! Przekaźnik kierunków jest z prawej strony po chromowaną osłoną.
Zajrzyj również do przełącznika na kierownicy. Powodzenia. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

sprawdź wszystkie żarówki na dzieńdobry, jeżeli jedna żarówka będzie padnięta z którejś strony to migacz z tej strony będzie tylko świecił a nei będzie migał

:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Dom

Post autor: Dom »

lechul, a nie z lewej?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Z prawej jest przekaźnik kierunków. To wiem. Natomiast z lewej jest przekaźnik od rozrusznika i jeszcze kilka bezpieczników. Jeśli coś pomyliłem to przepraszam. Ale przynajmniej bedzie chłop wiedział gdzie rozpocząć poszukiwania. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

jeśli mogę coś wtrącić .............no bo wiecie.......za długo to ja nie śmigam, ale awaria kirunków to byla pierwsza jaką miałem w swojej marudzie, padły w dniu kupna zanim zapłaciłem za motor :D ale do sprawy : jak spali się żarówka to w moim przypadku wszystkie pozostałe tylko świecą a nie migają, nie tylko z tej strony gdzie jest spalona żarówka, u mnie akurat spalił się przerywacz i ta zabawa kosztowała sprzedającego 100 zeta w serwisie w Krakowie, po lewej stronie są bezpieczniki tak jak mówi Lechul a po prawej chyba własnie przerywacz od kierunków, mówię chyba bo za mnie to jeszcze mógł załatwić wtedy serwis, płacił poprzedni właściciel :D
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Przerywacz jest po prawej stronie, i łatwo go sprawdzić czy działa.Przy włączonym migaczy cyka. Jeżeli nie cyka to wszystok jasne.

Pozdrawiam
YareK691

Post autor: YareK691 »

Kawa, no nie jest tak do końca jak mówisz, jeśli nic nie świeci to i nic nie będzie cykać............
jacz

Post autor: jacz »

Wielkie dzięki za pomoc. Winien był rzeczywiście przekaźnik - znajduje się pod puszką po prawej stronie. Pan z serwisu był wdzięczny za lokalizację, bo miał tylko instrukcję po niemiecku. Przy kupnie trzeba pamiętać o numerze ramy, w sprzedaży jest kilka różnych modeli, ceny od 211 zł. Przy okazji okazało się, że w moim motocyklu zamieniono przekaźnik na polski z innego pojazdu - czyli można taniej (jeździłem z takim 2 lata). Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na trasie!
P.S. A przekaźnik nie cyka, jakis taki cichy... :wink:
ODPOWIEDZ