Weekend majowy

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

SuperGee pisze:ej...bo ja chce wziąć wędkę można tam gdzieś się zapuścić na rybki co by było coś na grilla na wieczór do wódeczki bo rybka lubi..... :P
Łoojciec pójdę z Tobą :D Szkoda, że z nami nie jedzie Hube! To jest dopiero wędkarz :mrgreen:
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Hube

Re: Weekend majowy

Post autor: Hube »

Kichol pisze: Szkoda, że z nami nie jedzie Hube! To jest dopiero wędkarz :mrgreen:
O tak! W ramach uczczenia Święta Wielkiej Nocy zabrałem familię pod namiot nad rzekę... :angry_smile: Łowiłem 2 dni. Stan połowu w kilogramach: 0.
Hube wędkarz... O tak! Jak w pysk strzelił.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Hej termin się pomału zbliża więc kilka spraw organizacyjnych.
Po pierwsze można łowić ryby. Kolejne sprawy to piwo - mamy plan, że kupi je w większej ilości Kichol, który pojedzie samochodem, czy kiełbaski też kupi, to się jeszcze dogadamy. Moja propozycja jest taka, że mięsko na grilla ja przywiozę podobnież chleb ketchupy itd, później się poskładamy uczciwie co do pieniążków za wszystko. Śniadanka we własnym zakresie.
Wezmę paletki do badbingtona, 2 zestawy boule, piłkę do siatkówki jak gdzieś na strychu znajdę :D
Ja jadę na 2oo, nie wiem kto będzie na moto. Proponuję spotkać się w sobotę ok 11-12 na stacji paliw shell przy krajowej 5 przy wjeździe do kościana.
W razie co to piszcie lub dzwońcie! Do zobaczenia! Pozdrawiam!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
sartab

Re: Weekend majowy

Post autor: sartab »

Jak pogoda dopisze to jedziemy moto. Jak będzie niepewnie to samochodem, więc w razie czego mogę zabrać jakieś graty.
Jeśli jednak będzie ładnie to można zebrać się gdzieś w Poznaniu i potem śmignąć na tego Shella pod Kościanem. Nadal nie mam pomysłu w co zapakuje jedzenie... W razie czego kicha na maxa bo wszystko pozamykane. Ewentualnie jeszcze w sobotę można coś szybko kupić..
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Wezmę grilla bo na ośrodku jest za mało tego. Lodówki w pokojach podobno są sprawne, pościele są na miejscu.
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Weekend majowy

Post autor: ROSA-magneto »

więc myślę że my z Poznania o godzinie 10.00 spotykamy się na MC DONALDS w Komornikach i 10.15 ruszamy do Kościana.Tam podczepia się reszta bandy i ruszamy do Boszkowa.Myślę że kichol katamaranem powinien też jechać z nami bo po drodze byśmy się zatrzymali i kupili cośtam cośtam co by nam niczego nie zabrakło.No tak hubego będzie brakowało choć wiem jak się zakończyły połowy w Jabłonowcu ławka w jeziorku ale spławik uratowany :D Ja choć dopiero wróciłem jadę z Marzeną. Wpisywać się kto będzie!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kynias »

Witam :wink:

My wpadniemy w sobotę kolo południa albo wcześniej obczaić co i jak.
Pojedziemy sami motocyklem albo z kimś jeszcze oczywiście moto !!
Zobaczymy kto będzie miał chęć jechać :moto: :moto:
W sobotę podjedziemy trochę z wami posiedzieć, a w niedziele po południu wpadniemy na nockę i zostaniemy do poniedziałku do popołudnia bo moja później do pracy idzie !! :evil: :evil:
Z naszej strony tak by to wyglądało.

Postaramy się jeszcze na tą jedną nockę Adasia od k7 zwerbować :mrgreen:
My w jedzenie,napoje wyskokowe itp sami się zaopatrzymy !!

Pozdrawiamy i do zobaczenia... :bye: :bye:
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

ROSA pisze:więc myślę że my z Poznania o godzinie 10.00 spotykamy się na MC DONALDS w Komornikach i 10.15 ruszamy do Kościana.Tam podczepia się reszta bandy i ruszamy do Boszkowa.Myślę że kichol katamaranem powinien też jechać z nami bo po drodze byśmy się zatrzymali i kupili cośtam cośtam co by nam niczego nie zabrakło.No tak hubego będzie brakowało choć wiem jak się zakończyły połowy w Jabłonowcu ławka w jeziorku ale spławik uratowany :D Ja choć dopiero wróciłem jadę z Marzeną. Wpisywać się kto będzie!!!
Postanowione! Z Grzechem będziemy o 10 pod MC.

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Weekend majowy

Post autor: Piniu »

Ja też podlecę w sobotę lub niedzielę, ale bez noclegu :-(
Eciak

Re: Weekend majowy

Post autor: Eciak »

No i ja - też sobota rańcem ...
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Uwaga Uwaga! Mięsko (karkówka, schab, kurczak) zostało właśnie przygotowane ostatecznie. Jest też kiełbaska, kaszanki trochę. Na 15 osób starczy więc uprasza się uczestników o zakupienie po drodze tylko i wyłącznie napojów wyskokowych. Spotkamy się ok 11 i wtedy wskażę gdzie takowe napoje można zakupić po rozsądnej cenie bo sam też zakupie. Aha świeżutki chlebek, trochę bigosu, piłkę grill też będę miał. Nie przejmujcie się kosztami bo na razie to w ogólnym rozliczeniu wychodzi mi na osobę 14 zł i dojdzie do podejrzewam max 20 PLN. Nie licząc napojów i noclegu oczywiście. Do zobaczenia jutro - już nie mogę się doczekać pa.

P.S: mam nadz., że o niczym nie zapomniałem.
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Kichol »

piccciu pisze:Uwaga Uwaga! Mięsko (karkówka, schab, kurczak) zostało właśnie przygotowane ostatecznie. Jest też kiełbaska, kaszanki trochę. Na 15 osób starczy więc uprasza się uczestników o zakupienie po drodze tylko i wyłącznie napojów wyskokowych. Spotkamy się ok 11 i wtedy wskażę gdzie takowe napoje można zakupić po rozsądnej cenie bo sam też zakupie. Aha świeżutki chlebek, trochę bigosu, piłkę grill też będę miał. Nie przejmujcie się kosztami bo na razie to w ogólnym rozliczeniu wychodzi mi na osobę 14 zł i dojdzie do podejrzewam max 20 PLN. Nie licząc napojów i noclegu oczywiście. Do zobaczenia jutro - już nie mogę się doczekać pa.

P.S: mam nadz., że o niczym nie zapomniałem.
Picciu jesteś wielki!! Jeżeli chodzi o jedzenie, to ja jestem dobry tylko w jedzeniu...choć postaram się też coś zabrać.
Proszę o zabranie jakieś fajne mp3 na cd, pendrive itd.

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend majowy

Post autor: Dealer »

Kichol....wielki to jesteś ale chudy :) więc gdzie to ty spalasz???? już pewnie wiem jak i kiedy....jak ja byłem w twoim wieku to ...... hehheh....bedzie dobrze ale zapewne chłodno więc ja biorę w razie czego piżamkę nieco cieplejszą heheheh..... aha ja wezmę sprzęt grający no i faje wodną więc będzie czadersko :) pozdro
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Weekend majowy

Post autor: ROSA-magneto »

ROSA z Marzeną już w domu!!! dzięki za SUPER IMPREZĘ :D
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: Weekend majowy

Post autor: piccciu »

Serdeczne dzięki za przybycie i wspólną zabawę. Przebywanie z wami sprawiło mi chwilę oderwania od rzeczywistości, chwilę radosne i miłe :D . Na grilla nie będę mógł patrzeć przez jakiś czas - przejadłem się :o ! Pozdrawiamy!!!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
ODPOWIEDZ