spotkanie-rozpoczecie

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Vais

spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Vais »

Witam

Trzeba ustalic spotkanie połączone z rozpoczeciem sezonu w naszym regionie "tradycyjnie"
Prosze o propozycje... Czy jak zwykle w WOKING :wink: :D
Ja sie dopasuje,moze byc Francja,moze byc Anglia a jeszce jest opcja Holandia :wink:
Co Wy na to

pozdrawiam M.
Pit

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Pit »

A co byscie powiedzieli na Otwarcie polaczone z track-day na SILVERSTONE!? :brwi: Moja kochana zona wlasnie sprawila mi niespodzianke i sprezentowala mi dzien na torze! :twisted: 19 marca, sobota, koszt tylko 85funtow, szczegoly mozna znalezc tu: www.hottrax.co.uk 7 sesji na torze, smigamy od 9-tej do 5-tej. Jeden z najlepszych torow w Europie, profesjonalne zdjecia... no i adrenalina :twisted:

Wieczorem powrot do bazy pod Londynem i obrady kadry :mrgreen: :beer: :cheers:
Vais

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Vais »

Genialny pomysł,jesteśmy na 100%
zamów pogodę

wiec ustalamy, spotkanie Świat i okolice odbędzie się 19.03.2011 zbiórka u Pita a potem już...

Pozdrawiam M.

Ps.oczywiście ze względu na odległość my przyjedziemy już w piątek wieczorem,późnym wieczorem.
Akceptacja jest? :P
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: ERIC »

Pit pisze:Otwarcie polaczone z track-day na SILVERSTONE!? :brwi:
Pomysł po prostu idealny. Będziemy !!
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
Vais

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Vais »

To rozumie,u nas jak zwykle, wszyscy bezproblemowi, zgodnie i bez zadnych ,ale, a moze ,nie wiem :wink: :mrgreen: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:


Pozdrawiam WAS
Pit

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Pit »

Super! Bardzo sie ciesze :D Oczywiscie mozecie przyjechac w piatek a nawet w czwartek :wink:
Bedzie super! :twisted:
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: ERIC »

Ok track-day już zapłacony grupa novice zaczynam tańczyć o pogodę :babe: :twisted:
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
VOYTEK

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: VOYTEK »

Swietny pomysl :spoko: track w polaczeniu z rozpoczeciem. Niestety na tenczas ja odpadam z zabawy :cry: No coz zycie ... .
Pozderwiam Braderstwo :moto: :papapa:
Vais

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Vais »

Bilety na prom zakupione,przybywamy w piatek około 13.00 :P
moto przygotowane na tor ,owiewki specjalne, paliwo rakietowe ,opony klejem posmarowane, bedziem smigac :wink: :mrgreen:
Pit

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Pit »

Super, o 13.00 Agnieszka akurat przywiezie malego z przedszkola :wink:
To ja za Toba nie jezdze, paliwo rakietowe? :shock: :mrgreen:
Oby tylko nie padalo a bedzie super, temperatury zapowiadaja sie 12-14 stopni, wiec juz wystarczy.
Chyba kupie kamerke na moto, wiec wieczorem bedziemy ogladac a dziewczyny zobacza jakie z nas kozaki :lol:
Vais

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Vais »

Czy cos francuskiego sobie zyczycie,BAGIETKI traditionnel :D ,jade samochodem wiec...
Pit

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Pit »

Bagietki traditionnel please, i jeszcze ten sos do salatek (czegos takiego tu po prostu nie ma :roll: ) i moze jeszcze ten sok malinowy? :wink: :D
Dziekujemy :D
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: ERIC »

Wypowiem się za siebie - wrażenia po tracku po prostu niesamowite !! !! Pierwszy raz miałem ponad 90 mil w złożeniu a Marek i Pit jeszcze więcej :twisted: Jak dla mnie był ogień !!
Zdjęcia niebawem.
Ps Po całym dniu jazdy jeszcze jestem nabuzowany adrenaliną i nie mogę zasnąć :lol:
A wyjeżdżając od Pita pierwszy raz zgarniałem lód z moto, było -1 jak wyjeżdżaliśmy z domu o 6:50 i nigdy tak nie zmarzłem jak w czasie tych 120 km dojazdu na tor. ale na miejscu pogoda po prostu zajebista co będzie widać na zdjęciach.
To pisałem ja podjarany Tatuś Eric
Ostatnio zmieniony ndz, 20 mar 2011, 21:54 przez ERIC, łącznie zmieniany 2 razy.
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
Pit

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: Pit »

Dziekujemy za przybycie, tacy goscie to marzenie :D przyjezdzacie, przywozicie pyszne zarelko, wlasne 'procenty' :mrgreen: Raz jeszcze: Dziekujemy!
Sezon otworzylismy godnie, tego dnia na Silverstone nikt z nas nie zapomni :wink: Organizatorzy tez chyba nie zapomna Waszych hayek :twisted: Speed, sciagaj moto i polatamy w tym sezonie po brytyjskich torach :twisted:
Na kolejnym trackday kazdy z nas obowiazkowo kamerka HD i przetestowna karta :wink:
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: spotkanie-rozpoczecie

Post autor: ERIC »

Z tego miejsca jak tu siedzę i klikam chciałbym jeszcze raz podziękować bratu naszemu Piotrowi dalej zwanemu Pitem oraz nadobnej białogłowie Agnieszce żonie tegoż brata naszego Pita za gościnę, poczęstunek, i rozmowy polaków do rana, super pomysł na szlifowanie umiejętności na torze BEZ WAS TO BY NIE MIAŁO MIEJSCA !! !!
Speedowi za super zdjęcia mimo że ochrona Silverstone przeszkadzała mu jak tylko mogła, oraz że udało mu się do nas dotrzeć i być z nami. Markowi i Bernadecie za podjecie kolejnej wyprawy na wyspy aby być z nami, spotkać się, rozmawiać, śmigać, alkoholizować się --- niepotrzebne skreślić :jump:
Zaczęło się szukanie następnego dnia na torze ale tym razem bardziej na północy kraju :twisted: Zaczynam warzyć :piwko2: na tą okazję :mrgreen:



PS. Obiecane FOTKI
Lepsze będą od Marcina :)
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
ODPOWIEDZ