Zaproszenie na żużel do Lublina

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
rysio

Zaproszenie na żużel do Lublina

Post autor: rysio »

Jak wiadomo 17 kwietnia odbędzie się Zlot Gwiaździsty na Jasnej Górze, ale dla tych którzy się tam nie wybiorą, jest inna propozycja:
Na trzecią niedzielę kwietnia jest także planowane rozpoczęcie sezonu żużlowego w Lublinie.
Rozmawiałem dziś z Prezesem Klubu Motorowo-Żużlowego, który zapewnił mnie, że chętnie zaproszą motocyklistów jeśli znajdą się chętni do udziału w tej imprezie. Oczywiście jeśli przyjedziemy zorganizowaną grupą, to mamy wstęp wolny i możliwość wjazdu na stadion przy Al. Zygmuntowskich.
Qcyk

Re: Zaproszenie na żużel do Lublina

Post autor: Qcyk »

ja bardzo chętnie!! jak zbierze się pare osób to się zabieram z Wami...
rysio

Re: Zaproszenie na żużel do Lublina

Post autor: rysio »

Qcyk pisze:ja bardzo chętnie!! jak zbierze się pare osób to się zabieram z Wami...
Dzięki za odpowiedź, ale z powodu małego zainteresowania imprezą raczej ją sobie odpuścimy.
:(
Pozdrawiam,
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Zaproszenie na żużel do Lublina

Post autor: qgel »

rysio pisze:
Qcyk pisze:ja bardzo chętnie!! jak zbierze się pare osób to się zabieram z Wami...
Dzięki za odpowiedź, ale z powodu małego zainteresowania imprezą raczej ją sobie odpuścimy.
:(
Pozdrawiam,
głównie chyba zasługa pogody - taki kwiecień w tym roku :evil:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ