Czas już chyba najwyższy

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Śnieg wszystko przysypał :snieg: Nasze plany i "umowy" chyba też. Minął kolejny tydzień, który nie wiadomo co przyniósł :hmm:
Niestety w ten oraz następny weekend nie mogę sie z Wami spotkać z przyczyn imprezowo - rodzinnych :party:
Żałuję bardzo. Bardzo jestem ciekawy co ustalicie ?? Najważniejsze jest miejsce. Jeśli dojdzie do głosowania to Osama ma mój głos (wolę góry :wink: )
Jednocześnie mam propozycję, żeby potem podsumowania pierwszego etapu organizacji Spotkania dokonać przy okazji Motobazaru w Katowicach 11.12 - jeśli się nie mylę. Przybywajcie z pomysłami i otwartymi umysłami. To co ustalimy będzie wstępem do późniejszych działań ale już poza forum dla podtrzymania elementu niespodzianki dla reszty Bractwa. Pozdrawiam.
P.S. Klimacik w Gliwicach ?? Mam takie jedno miejsce gdzie Was kiedyś zaproszę. Ale cicho sza. Wiosną będzie super.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
virus

Post autor: virus »

ELO ELO ,


Osama spokojnie - damy radę . Przez chwile byłem poza - sprawy zawodowe i koniec roku , jak sadze u wiekszości nas daje sie we znaki i postów nieco mniej .
Ja tak pisałem wczesniej wrzuciłem temat znajomemu prezesowi z Morska - spotaknie przyszły tydzień pokaże coś wiecej o ich checiach i kosztach
Co do Niagara , gość jest otwarty i zaprasza na spotkanie u siebie - obecnie kuchnia jest w czesciowym remoncie wiec po nowym roku powinno byc dobre papu :twisted: .
Oferuje te info w przyszłym tyg. jak sie nieco uporam z bieżącymi tematami .


Ps: co Wy tam kombinujecie 06.05.06 :shock: :oops: :twisted:
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Ja niestety jastem w tej chwili wylaczony - dzis zmarl moj dziadek (kiedys tez zapalony motocyklista) :cry:




Jedyny ciekawy osrodek jaki znam, a ktory nie byl przez Was wymieniany miesci sie ok 10 km przed Lublincem. Mam namiary.
ps. Tak jak Wodzu przekazuje niniejszym swoj glos Osamie. Ale ja jestem za okolicami Cze-wy z powodow, o ktorych juz pisalem.
Pozdrawiam
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

w takim razie jednogłowśnie ustaliliśmy że spotkanie w w/w sprawie zostaje przesunięte na czas bliżej określony :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

Panie i panowie podam tu miejsce i datę spotkania organizacjnego odnośnie rozpoczęcia sezonu, termin jest podany z dwutygodniowym wyprzedzeniem więc nikt nie powinien być zaskoczony

Miejsce - Tychy al.Niepodległości 188 SDK "Tęcza", jest to zaraz na wlocie do tychów od strony drogi beskidskiej (krajowa 1)
termin spotkania to 17.12.2005 o godzinie 17.00

miejsce i termin nie są przypadkowe, gdyż właśnei wtedy odbywają sie tam XV Mistrzostwa Śląska Modeli Plastikowych, których jestem współorganizatorem (muszę tam być), będzie miejsce gdzie pogadać, będzie co pooglądać - zapewniam darmowy wstęp na wystawę, jest tylko jeden warunek - trzeba przybyć aby wejść na tą imprezę :P


pogadamy jeszcze 11 na motobajzlu, ale i tak sądzę że mój termin i miejsce jest do przyjęcia


:beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Będę i wszystko jasne !!!! :spoko: !!!! Czy mam wyprodukować jakiś plastikowy model kufla do piwa ?? :wink:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

Lechu kufli do piwa wystawiać nei wolno :P, pozatym i tak nie został by przyjęty do konkursu gdyż przyjmowanie modeli odbywać się będzie tydzień wcześniej, tj. 11-12 grudnia

tak czy tak zapraszam wszystkich do obejżenia naprawdę ładnych, a czasami wręcz zapierających dech w piersiach miniaturowych arcydzieł wykonanych przez ludzi z całej Polski. :D:D:D:D:D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Osama a właściwie co tam bdą za modele ? Coś tajemniczy jesteś i to należałoby sprawdzić więc będę . Natomiast 11.12 spędzam na Słowacji wygrzać stare kości w ciepłych żródłach.
zibi

Post autor: zibi »

Będę :twisted: :!:

pozdrawiam
virus

Post autor: virus »

Ja też będe :twisted:
MrDark

Post autor: MrDark »

Byłem kiedyś u Wuja w Ustroniu, więc jak najbardziej popieram propozycję "okolic Małysza" :D Może też bym się zjawił z kobitoom. Pozdro
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Wylecialy mi dwa kregi (te katamarany), wiec jesli mnie zdaza poskladac, to tez bede.
Pozdrowienia
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

mam nadzieję ByQ że nic poważnego ci się nei stało, a co do motobajzlu to ja niestety nie dam rady przyjechać gdyż mam wtedy inwentaryzację w pracy i obecność jest niestety obowiązkowa :(
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
RADO
Zmieniacz Żarówek
Posty: 94
Rejestracja: śr, 5 paź 2005, 19:28
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Sosnowiec / cardiff uk

Post autor: RADO »

witam niewiem czy bede miał w tym czasie zleconka ale postaram sie obejrzeć te modele a co zatym idzie posłuchac ustaleń rozpoczecia sezonu
Suzuki B King

MOJE GG 5958186
YareK691

Post autor: YareK691 »

Witam
Post się coś rozmywa, kiedyś zostałem zrugany, że powinniśmy pisać na dany temat a nie na inne pojawiajace się wątki a tutaj jak nie wyskoczy ktoś ze zmianą kół na zimowe to znowu inne odejścia na boki.......:D
Wracając do tematu ---> data 17.12 niestety odpada (służbowa wigilia i tak jak u Osamy na imprezach w pracy obecność obowiązkowa).
Jeśli będziecie głosować za rejonem imprezy to mój głos pada na góry, obojętne gdzie by to miało być ale ja stawiam na Beskid !! Pokażmy co u nas na prawdę jest ładne a i uszanujmy pojawiające się na forum głosy z "Polski"
Pozdrawiam Wszystkich i 3majcie się ciepło w te zimne dni :)
Zablokowany