Nowy ważny temat :)

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
YareK691

Nowy ważny temat :)

Post autor: YareK691 »

A ja proponuje nowy temat, równie ważny i równie odległy (odległy ale nie dla wszystkich :D :D) jak równoległy który teraz omawiamy......
Szykuje się nam poważna impreza jak ślub naszego Brata !! !! i tutaj musi być wszystko ustalone i zapiete na ostatni guzik !!!!
Z omówienie tego tak ważnego dnia napewno zdążymy ale posta zaczołem, żebyśmy wszyscy o dacie pamiętali : 06-05-2006 !!!!
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! 06.05.2006 to data do zapamiętania jak żadna inna (chyba, że ktoś ma swój własny ślub :wink: ). Wszystko ustalimy i zapniemy ale nie tutaj bo by się wydało.
Więc narazie myślę EOT a Virus niech cieszy sie jeszcze kawalerskim żywotem. Pozdrawiam.
P.S. Ciekawe kto z niego wyciągnie gdzie ten ślub !!??!!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

he he, ja myślę że sam Virus nam powie gdzie ten ślub :D :D no i oczywiście o której godzinie.
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Nie było mnie 3 dni a tu takie nowości.Na granicy Maciejkowic i Chorzowa jest osrodek wypoczynkowy, 2 stawy ,przyjemna knajpka ,zamykany prywatny parking i tam po ślubie Virusa moglibyśmy podjechać.No ale to przecież jeszcze pół roku.
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

"Na granicy Maciejkowic i Chorzowa" mam firme. Kupa placu, duza hala, bedzie gdzie przekimac i namioty rozbic. A i ognisko sie zrobi, bo mam na rzeczonym placu pareset ton wągla.

OK. Sorry. Glupi zart, ale jak zwykle nie moglem sie opanowac :twisted:

A co do propozycji Snajpera, to niestety nie znam miejsca, ale mogę powiedziec, ze niby to dziura, ale bylo by latwo trafic z drogi Czestochowa - Katowice.

Mnie niestety przychodzi do glowy, z miejsc jeszcze niewymienionych, tylko jeden, bardzo fajny osrodek w okolicach Lublinca
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
YareK691

Post autor: YareK691 »

Ha ha , ludzie to nie ten topick !!!!
Spawy imprezy na rozpoczecie sezonu omawiamy gdzie indziej !!!!!! ten topick powstał tylko po to żeby data ślubu Virusa nam nie umkneła !!!!
No chyba, że ja nie zaskoczyłem teraz o jakiej imprezie rozmawiamy :D :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Myśle, że propozycje Snajpera i Byqa dotyczą tego gdzie możemy skonsumować w spokoju i super nastroju to co wyrwiemy z "napadu " na "Virusową" uroczystość.
P.S. Małe sprostowanko (Thx ByQ !!) - nie przewidujemy "wyrywania" Panny Młodej ale kto wie.........................
Na pewno coś się w tym temacie wymyśli do maja.
Narazie zamykam topic. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany