GSX-R w podrozy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Vais

GSX-R w podrozy

Post autor: Vais »

Witam

Mam pytanko do posiadaczy Gsxr-ow i Super Sporów
Jak wyposazacie swoje motocykle w podroz, co montujecie- naklejacie zeby ochronic plastiki,jakies linki do zestwów bagazowych, pomysły typu ADAM SŁODOWY mile widziane.Czego nie robic,co zastosowac,jak i dlaczego,fotki pogladowe.

pozdrawiam M
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1606
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: Gsxr w podrozy

Post autor: ROSA-magneto »

hmm szkoda że cały czas na rozpoczęciu byłeś nachlany bo byś widział co stary ma zrobione :lol: :lol:
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Vais

Re: Gsxr w podrozy

Post autor: Vais »

ROSA pisze:hmm szkoda że cały czas na rozpoczęciu byłeś nachlany bo byś widział co stary ma zrobione :lol: :lol:

Nachlany odrazu,sam zemną piłes a teraz udajesz Greka

a tak poza tym wydziałem ten Twoj wymysł ,możesz pstryknąć fotki jak to zamontowane i jak wygląda z kuframi
czy jak bym sie zdecydował zrobiłbyś podobne?
Funciak
BS Brother
BS Brother
Posty: 442
Rejestracja: pn, 28 cze 2010, 09:04
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grójec

Re: Gsxr w podrozy

Post autor: Funciak »

I ja bym się podpiął z chęcią pod Rosy produkcje.Bo narazie to plecak i torba na bak :)
Gdy zakładam kask,innaczej patrze na świat.
Gsxr 600 srad pojechał.Gsxr 1000 k5
Obrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4259
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Gsxr w podrozy

Post autor: Emil »

najwygodniejsza dla mnie jest torba na siedzenie pasazera + ew. torba na bak, jak jeszcze malo miejsca to dopiero sakwy boczne i jazda

jak sie boisz o lakier to sa takie przezroczyste naklejki, ale to bez sensu IMHO, nie rysuje sie to az tak strasznie
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Hube

Re: Gsxr w podrozy

Post autor: Hube »

Vais pisze: czy jak bym sie zdecydował zrobiłbyś podobne?
Sorry Marek, ale tez sie podepne pod temat bo pilem z Wami :)
Rosa, a do mojej Bozeny tez bys zrobil? He he :)
Pit

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Pit »

Vais pisze: Jak wyposazacie swoje motocykle w podroz, co montujecie- naklejacie zeby ochronic plastiki,jakies linki do zestwów bagazowych
:roll: A nie pamietasz jak latalismy po Normandii? Torba na tylne siedzenie, zadnych linek, zadnych zabezpieczen, latwo sie odpina. Jak jedziesz na dluzej to tanbag. A jezeli jedziesz na naprawde dlugo to powiekszasz torbe na tylnym siedzeniu. Polecam sprzet firmy Kriega. Na nasze otwarcie za 3 tygodnie, Kriega US-20 w zupelnosci Ci wystarczy :wink:
Vais

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Vais »

No to wszystko może i byc ,ale ja potrzebuje naprawdę duzo wziąć ,biore pod uwagę nasz letni wyjazd, gdzie ja muszę wziąć na siebie wszystkie bagaże,no moze tylko suszarkę do włosów przytroczę Beni na tylne siedzenie :twisted: .

Tak sie zastanawiałem nad sakwami,ktore posiadam,bo zakupiłem wcześniej po okazyjnej cenie,ale jadąc kiedyś za Emilem to się "modliłem" zeby któraś nie odpadła i żeby nie dostała sie pod moje kola,widach było ze lataja na wszystkie strony i na pewno rysują lakier i wiszą jakby miał zaraz trzeć o koło,troche to nie bardzo zabezpieczone,jak wiemy tylko dwie rzepy przyciśnięte fotelem.

Dobrym rozwiązaniem byly takie cienkie stelaże (made in speed),przypinało sie normalnie + do stelaży i jakoś wtedy to bylo.

Ale posiadam tez komplet kufrów ,ktore w podroży sa niezastąpione,np.w deszcz ,wszystko co masz w kufrach jest suche ,montaż demontaż błyskawiczny,ale stelaży do Gsxr nie ma :x

Szukam jakis pomysłów na necie i do super sportów tylko tylny bagażnik można dostać.

to co ma rosa , podoba mi sie, tylko czy zrobi jeszcze sztukę ,niewiadomo :twisted:


jak sie na to zapatrujecie.
Pit

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Pit »

Jezeli wyjazd jest dluzszy niz tydzien a chcesz zabrac graty dla 2 osob to faktycznie torba na tylnym siedzeniu i tankbag nie wystarczy. Sakwy? Hmmm, nie odpadna :wink: zapinane sa na 3 rzepy, do tego maja linki ktore mozna podpiac w rozne miejsce wokol tylnego siedzenia. Oczywiscie nie powinny latac na wietrze, moze Emil mial je zle zamocowane? :jezyk: oczywiscie musisz zabezpieczyc lakier, masz do tego specjalne tasmy albo siatki ktore podkladasz pod sakwy, ale zdecydowanie polecam tasmy.

Mozesz tez pomyslec o specjalnym stelazu do sportow. To cos podobnego do tego co ja mam, ale widzialem wieksze i nieco 'wyzsze'. Do takiego stelazu mozesz zamocowac naprawde spora torbe :wink: :wink: Pokaze Ci za 3 tygodnie.
Vais

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Vais »

Pit pisze: To cos podobnego do tego co ja mam, ale widzialem wieksze i nieco 'wyzsze'.

linka prosze, ze stroną,lub fotkę,ile kosztuje



i czy mozesz przewiesc przez kanał :wink:
SUZINAS
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 528
Rejestracja: ndz, 2 kwie 2006, 18:46
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Augsburg/Gliwice

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: SUZINAS »

+48604276100 +491729778995 http://www.bikepics.com/members/suzinas/
GSX1100g -> GTS1000 -> GSX1400K2 -> SV1000SK3 -> GSX-R1000K4 -> GSX-R1000K6
GMINA
Vais

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Vais »

Ta torba to kawałek pojemnika,rozmawiałem z Suzim , pojemnosc to 45l.i nawet zgrabnie wyglada ( ZAMOWIONA oczywiscie)
Pit

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Pit »

Vais pisze:
Pit pisze: To cos podobnego do tego co ja mam, ale widzialem wieksze i nieco 'wyzsze'.
linka prosze, ze stroną,lub fotkę,ile kosztuje

i czy mozesz przewiesc przez kanał :wink:
Prosze bardzo: www.ventura-bike.co.uk
Vais

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Vais »

nie widac jak to wygląda ale,biorac pod uwage ze nie trzeba zakladac gum do okola ,jak widac na zdjeciach u Suziego,to moze byc dobre
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pit

Re: GSX-R w podrozy

Post autor: Pit »

Vais pisze:nie widac jak to wygląda ale,biorac pod uwage ze nie trzeba zakladac gum do okola ,jak widac na zdjeciach u Suziego,to moze byc dobre
Ventura to sprawdzona firma, ich systemy zmieraja swietnie recenzje. Sam stelaz to 62 funty, torba kosztuje troche slono, ale mozna chyba przypiac to co sie chce albo ma :wink:
ODPOWIEDZ