Witam milosnikow potworów :)))

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Zablokowany
gogus

Witam milosnikow potworów :)))

Post autor: gogus »

Na wstepie zaznaczam iz jest to moja pierwsza wiadomosc. Jestem posiadaczem potwora VZ 800 99'. Pochodze z Poznania. Zeszly sezon byl moim pierwszym. Niestety jako ze jestem nie doinformowany, prosze kogokolwiek o pomoc techniczna w sprawie wydechu i napędu. Jesli chodzi o tlumik to gdzie mozna kupic wraz z kolankami. Oczywiscie kupno w ost kolejności. Moze znacie kogos kto moglby cos z nimi zrobic. A jesli chodzi o naped to gdzie najlepiej go wyminiec oraz od jakiego producenta najlepiej kupic.
Pozdrawiam
KARA

Post autor: KARA »

Hej Hej! :lol:
Witam gorąco miłośnika potworów! :P
Ja bardzo lubie duże motocykle tylko muszą być niskie bo mam krótkie nogi więc fizycznie nie mam możliwości jeździć na czymś naprawdę wielkim ,aczkolwiek też posiadam ciężką Krówkę GSX 750 EF ( oczywiście dla mnie jest ciężka) :moto: !
Pozdrawiam bardzo gorąco i życze wszystkiego naj w nowym sezonie oraz spokoju w nadchodzące święta Bożego Narodzenia a także szampańskiej zabawy w Sylwestra!
panika

Post autor: panika »

Doanczam się do życzeń i do zobaczenia na drodze Pozdrawiam Panika
gogus

prezenty

Post autor: gogus »

Juz po siwetach a co za tym idzie fala prezntów. Nie interesuja mnie oczywiscie prezenty typu skarpety czy krem do rąk, a raczej prezenty dla naszych Wspaniałych Najpiękniejszych Wielkich i Małych Potworków.
Musze sie pochwalić tym, że moja dziewczyna zrozumiała jak bardzo cenie moją Marusie i kupiła mi dla niej pokrycie. Teraz maleńka jak bedzie stała na parkingu nakryta, a ja wtedy bedę mógł się spokojnie nakryć moją kobite 8)
Pozdrawiam wszystkich moto maniaków i mam nadzieje że wasze maszynki również otrzymały jakieś prezenty.
Kris

Witam Kolegę!

Post autor: Kris »

Ja także posiadam Marauder'a VZ 800 i zeszły sezon również był moim pierwszym. Na dodatek też jestem z Poznania (no dobra, z Golęczewa pod Poznaniem....trasa na Piłę, jakby ktoś nie wiedział 8)
Jak się rozpocznie sezon, to koniecznie musimy się spyknąć na jakimś zlociku czy cuś :D
Pozdroovka! :wink:
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam !!

Widzę że w Wielkopolsce zaczyna się coś dziać :D
A przynajmniej w Poznaniu, zawsze tak tu bylo cichutko.
Ja osobiście zamieszkuję Poznań od paru zimnych miesięcy, wiec jak się ociepli coś będziemy myśleć nad spotkaniami.
Pozdrawiam
JuNiOr

Post autor: JuNiOr »

Hejos!! Pozdro z CHROBREGO :twisted:
sexlux

Post autor: sexlux »

pozdrówka z Rataj
(byle do sezonu ) :dream:
gogus

Post autor: gogus »

Wlasnie zamowielem sobie wydech i jak tylko mi go przesla montuje przyprowadzam maszynke z Konina do Poznania i...

POZDROWIONKA Z OŚWIECENIA :D
karus

Post autor: karus »

a do ch motobazar w weekend w pozniu tam vbyś cos znalazł..
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Post autor: Gero »

Witamy i do zobaczenia na trasie . :moto:
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
Zablokowany