Przedsezonowe spotkanie

Dział dla Braci z województwa podkarpackiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Przedsezonowe spotkanie

Post autor: glossy »

Wlasnie przed chwila wpadl mi do glowy taki pomysl ( jak w temacie ) moze i nas malo ale fajnie razem posmigac,wiec moze jakies spotkanko. Z wiekszoesci postow wynika ze Rzeszow bylby dobrym miejscem :) . Moze jakies propozycje lokali, daty ??

Po prostu posiedziec, pogadac, poznac sie, wypic pifko :) .

Moze zaprosic znajomych, ktorzy nie koniecznie maja Suzuki . Chyba to jest "legalne" ( tu sie powinien wypowiedziec moderator :) )

Pozdrowionka
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Gero
BS Brother
BS Brother
Posty: 363
Rejestracja: czw, 22 kwie 2004, 10:05
Województwo: -

Post autor: Gero »

Witam

Dobry pomysł !

"śmigający inczej" zawsze mogą postawić piwko !! :D

Proponuję wpisać to do zasad ! :)


Pozdrawiam i mam nadzieję że rodzi się prężna nowa grupa z południa.

:angry_smile:

Gero
pije tylko dwa razy
kiedy pada lub nie pada .
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Panowie i Panie wyrazcie swoje zdanie na temat mojej propozycji !! Jezeli nie pasuje miejsce to zaproponujecie cos . Wiem ze u nas motocyklistow jest bardzo duzo ( nie pomijajac "smigajacych inaczej " ) Ludziska ruszcie sie i spotkajmy sie :beer:
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: letko »

Teraz to nawet i Wonder musi cos postawic :beer:
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Glossy helou!

Mam taką nadzieję że już w ciągu tygodnia będzie motoooooo
B6 albo sv650

ni emam czasa żeby pojechać wcześniej w Polske - praca i praca fuj
ale jeszcze wytrzymam pare dni :)
Pawel_H

Post autor: Pawel_H »

Hej, pozdrowionka dla Braci z podkarpacia :cheers: Co do spotkania to byłoby super poznać się i :moto:& :beer: lecz niestety dla mnie jedyny termin to dopiero odległy miesiąc lipiec :cry: a co dotyczy się miejsca to zaproponowałbym może gdzieś w Bieszczadach?
Pozdrawiam
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Voti mam nadzieje ze sie pochwalisz jak zakupisz juz maszynke i smigniemy gdzies nawet na krotki wypad :) ( a poza tym ladne maszynki masz na oku )

Pawel_H ja na to jak na lato trzeba ustalic termin taki zeby wszystkim spasowalo i smigamy ja moge zaprosic jeszcze calkiem spora ekipe ( niestety smigajacych inaczej trzeba przygarnac sierotki :) ) i mozemy posmigac .

Wiec wytezac umysly polerowac maszyny zakreslac kalendarze i do dziela !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Glossy jużżżżżżżżzzz prawie je mam ;p B6
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

:):):):):):):):)
To pewnie bedzie oblewanko :beer: . Tylko ustalic termin . Ludzie wkladac krotkie spodenki, wiosna idzie trzeba sie spotkac .
A Votiemu gratulujemy juz prawie jego B6 !!
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Glossy jak mi sie uda namówic moją na Ustroń to może będę mial 2 miejscaw aucie, sprawa do ugadania.
Czerwony potwór
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

Kombinuj Bracie bo akurat 2 miejscowki by sie przydaly . Mam nadzieje ze w koncu twoja Zona da sie przekonac :) .
Mysle ze zdazymy posmigac razem przed Ustroniem bo cos kasy skaplo mi ostatnio i szybciej moto dokoncze skladac :) .

A odnosnie ustawki na browara dalej aktualna ale nie widze entuzjastycznej reakcji , mimo wszystko jestem optymista !! ( dlatego w akademiku codziennie ustawki robimy :beer: )
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: voti »

Glossy może jutro Cię odwiedze w domku na przedsezonowym spotkaniu :) Wyślij sms-a jak będziesz w domu.
Pozdrwiam
Czerwony potwór
wicherbg

Post autor: wicherbg »

Widze cos chętnych nie ma a właściwie to nie ma jakiegos szkicowego terminu nawet (ani miejsca) moze cos dokladniej.
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: glossy »

wicherbg pisze: nie ma jakiegos szkicowego terminu nawet (ani miejsca) moze cos dokladniej.
Szkicowy plan na sobote 15.04.2006 godz 11:00 Hotel Lord w Dębicy obwodnica E4 ( na przeciwko stacji paliw SlovNaft) spotnanie pewne na 100%

Proponuje tez spotkanie w nastepna sobote 22.04.2006 w Rzeszowie bo tam większość Braci ( i moze Siostr ) rezyduje . Bedzie juz po Wielkim Poscie wiec mozna dac w gaz :beer: , lokalizacja bar "Tawerna" na rynku glownym - fajny bar z szantowym klimatem .

Kto za, kto przeciw i kto wstrzymal sie od glosu :)
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Zielony

Post autor: Zielony »

No i wreszcie termin i miejsce odpowiednie :D Sobota 22, Tawerna, Rzeszowski rynek- jestem jak najbardziej ZA !!
Zablokowany