Czy w POMORSKIM wszyscy Bracia już zamarzli??

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Oj chyba TAK ! Nie wiem czy ja mam taka szajbe , ale codziennie rano patrze na temperature i patrze czy aura nie jest coraz łaskawsza na jakiś wypad . A tu ......... coraz gorzej !

AdamOSA
3city
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
dominGeS

Post autor: dominGeS »

ja tam jeszcze nie zamarzłem.Jak mam duże ciśnienie na moto,to ide do garażu i wymyślam nowe pieszczoty dla mojego rumaka.Licze dni do wiosny i codziennie mowie sobie,ze jeszcze styczen i luty,a w marcu juz z gorki:)
pozdrawiam
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Spokojnie, WITAJCIE.
Melduje się.
Pozdrawiam
:twisted: :twisted: :twisted:
gruby

Post autor: gruby »

tez nie zamarzłem ...
ale co zrobić jak otoczenie niesprzyjające :)
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

...bocian bocian ja zyjeee... :) spokojnie zyjemy, tylko ta pogoda... ale miejmy nadzieje ze zim abedzie łaskawa w tym roku i odejdzie juz w lutym :D
pozdrawiam
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
dominGeS

Post autor: dominGeS »

ja tez mam taką na dzieje :lol: Niech,ta zima ucieka stad i idzie sobie na wschód,tam ja bardziej lubią :lol:
gruby

Post autor: gruby »

generalnie, póki mamy zimę .. to część bractwa z Gdańska i okolic mogłaby sie poznać osobiście przy jakimś napoju chmilnym w któryś ładny weekend ...

podejrzewam że co niektórzy sie znają ... ale są też nowi, których nie znamy (np Ja .. mnie raczej nikt nie zna :D )

także może jakies propozycje gdzie moznaby spozyc małe conieco ... np Green na Zaspie ??
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Tak się składa że ja nikogo nie znam z naszego regionu.
Pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

No to nie jesteś sam bo ja też nikogo nie znam z BS pomorze , nie mówiąc już nic o BS global. Faktycznie może jakieś spotkanko przy browarku?

AdamOSA
3city
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

hyhy co racja to racja nikt nikogo nie zna, ale zapewne nie jednokrotnie sie mijalismy na ulicy lub w ... :) pozdrawiam
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
dominGeS

Post autor: dominGeS »

ja dzisiaj zamarzałem w nieogrzewanym garazu zmieniając olej w silniku brrrrr zimno było brrrr
pozdr.
gruby

Post autor: gruby »

to co ludziki ... w połowie lutego "mini zlot 3miasta i okolic na bilarda w Gdańsku na Zaspie" ??
dominGeS

Post autor: dominGeS »

no to olej i fltr oleju wymienione!:)
teraz czekam az stopnieja sniegi i dzida... :twisted:
Ruffik

Post autor: Ruffik »

witam panowie !!
ciesze sie, ze w koncu ktos rozpoczal jakos dyskusje na tym jak mi sie wydawalo martwym forum. co do spotkania w lutym to jest za (tez nikogo nie znam...) a jak tylko pojawia sie pierwsze promyki slonca proponuje male objazdowke po trasach regionu :D
pozdrawiam wszystkich !!!!!!
gruby

Post autor: gruby »

dobrze prawi ... nalejcie mu
Zablokowany